Čedičové lomy Wonderlakes

Byli jste někdo lovit na čedičových lomech nedaleko Mladé Boleslavi tzv. Wonderlakes? Jaké máte úspěchy? Pošlete i foto. Díky
Autor diskuse: karpík - Profil , 21.5.2008 kaprařina - revíry, cestování
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nčervik7 - Profil | Ne 27.11.2011 21:37:37

myslím pískovnu v Ledcích.švardák a toťák neznám ale maj tam bejt stejné ryby ale není tam klid je to v okolí domů.

    Nčervik7 - Profil | Ne 27.11.2011 21:24:47

    Letos jsem tam byl asi 3x a docela jsem si zachytal.hezká a klidná voda,můžeš si zarezervovat i pískovnu pro sebe a s panem vondrlíkem je supr dohoda.Takže dávám za 1.

      Ndavos.h - Profil | Ne 27.11.2011 17:44:46

      karpík - >> zdravím,jaké máte zkušenosti na Wonderlakes s kaprařinou?

        Npjarmil - Profil | So 14.11.2009 13:59:26

        Ondra (tloušťák) >> kecale .-))

          Ndon Ferrari - Profil | Pá 13.11.2009 1:04:39

          Ondra, jak to myslíš?

            NOndra (tloušťák) - Profil | Pá 13.11.2009 0:03:49

            Já bych teda ryby z Pálavy chytat v okolí Boleslavi nechtěl :o) :P

              Ndon Ferrari - Profil | Čt 12.11.2009 23:26:20

              jak je to na pískovně Ledce? podle toho, co je psáno na stránkách jsou tam pěkné ryby, jezdí tak někdo?

                Npjarmil - Profil | Čt 12.11.2009 22:20:00

                Cerebro >> no ja byl v ledcich.. bozskej klid a ryby?? :-)))

                  NCerebro - Profil | Čt 12.11.2009 22:16:05

                  pjarmil >> No to si piš, protože pochybuju o tom, že jsi byl jinde než v ledcích :-P

                    Npjarmil - Profil | Čt 12.11.2009 22:13:28

                    Cerebro >> panacek je nejakej chytrej ne :-)))

                      NCerebro - Profil | Čt 12.11.2009 22:09:48

                      Neplést čedičové lomy s pískovnou v ledcích!

                        Npjarmil - Profil | Čt 12.11.2009 21:13:38

                        uz jsem tam parkrat byl..

                          NPajas93 - Profil | Čt 12.11.2009 21:08:47

                          byl jsem tam uz mockrat a chytal jsem tam vecer candaty a uhore pres den na vlacku semtam stika. jak sem pozoroval kaprare tak za den chytli treba jednu rybu ale treba 15kg ja sam sem tam chytil na feeder 2kapry 60 a 65cm. takze si myslim ze je tam malo ale zato jen velcí kapri

                            Nkuna - Profil | Pá 27.6.2008 14:28:34

                            Marda - podlečeho soudíš , že je divnej ?, Já sním vycházím uplně na pohodu

                              Nrybář3 - Profil | Čt 26.6.2008 20:44:01

                              tak jsem tam volal řikal mi že "toták" je už obsanenej tak na "švardák" tak je volno chytal ste tam někdo kapry

                                NMarda - Profil | Čt 26.6.2008 16:22:58

                                kuna > Já myslim, že je divnej...

                                  Npjarmil - Profil | Čt 26.6.2008 15:43:13

                                  taky by me zajimali kapri!!

                                    Nrybář3 - Profil | St 25.6.2008 20:19:59

                                    chtěl bych se zeptat chytal ste někdo na tomto revíru kapry?

                                      Nkuna - Profil | St 21.5.2008 18:53:00

                                      Ondra ( tloušták ) - je v pohodě

                                        NOndra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 18:45:24

                                        No ale ten majitel.... :o)

                                          NVláčkař - Profil | St 21.5.2008 17:38:51

                                          Zkus hledat v rubrice "Lov na dírkách", myslím, že tam je fotek víc než dost. Co se jinak týče otázky tak jsme tam zavítali několikrát v zimě a bylo to tam fajn, z ryb duháci, siveni , pěkní okouni, kapr a bílá ryba, pouze jsme dírkovali, ale na vláčku by to mohla být voda velice zajímavá.

                                            Npira - Profil | St 21.5.2008 17:14:24

                                            Z jara jsme tam chodili na vlacku a celkem parada,muzu doporucit,s kaprarinou nemam zkusenosti..