soukromák nebo něco podobnýho

čus chlapi potřebuji poradit náký rybník , přehradu kde se daj bez větších problémů chytít kapři přes 60-70cm , protože bych tuto hranici chtěl několikrát překonat a přehrada Baška a Olešná tomu zrovna mooc nenapomáhaj , potřebuji náký takový revír v moravskoslezkém kraji co nejblíže FRÝDKU-MÍSTKU a kdyby to šlo tak aby tam platila normální krajská povolenka.. díky...
Autor diskuse: , *Lukáš*, - Profil , 18.5.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy
46 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHunter 1 - Profil | Ne 29.5.2011 18:45:27

don Ferrari >> No nevím???

    Ndon Ferrari - Profil | Ne 29.5.2011 18:37:31

    Hunter 1 >> myslím, že už za ty 3 roky něco našel :-))

      NHunter 1 - Profil | Ne 29.5.2011 18:36:14

      Pikess >> , *Lukáš*, - >> hlavně né Staříč!!!

        Ndon Ferrari - Profil | Ne 29.5.2011 18:32:09

        Sparco >> celodenní 150,- noční 200,-

          NSparco - Profil | Ne 29.5.2011 18:18:50

          zajdi si na soukromý rybník do staříče.zaplatis sice 200 na cely den ale kapři se pohybuji kole 80
          http://www.suderrybolov.wbs.cz/foto-reviru.html

          petrův zdar

            N1kolda1 - Profil | Út 8.12.2009 16:17:40

            Simík1987 >> Simik1987 >> jen tak pro srovnání, stejná délka a necelých 10kg (cca 9,8) a stavba těla je skoro stejná.. hádat se nechci jen můj názor

              NSumec - Profil | Út 8.12.2009 12:06:12

              Pikess >> , *Lukáš*, >> Proč myslíš že to na Olešné nejde?

                Nsidneyv - Profil | Út 8.12.2009 10:56:55

                seredan >> dáš mi link? to sa mi nezdá

                  Nseredan - Profil | Út 8.12.2009 10:54:43

                  sidneyv >> Stalin má na svedomí viac životov jak Hitler.pozri rebríčky najhorších diktátorov

                    Nsidneyv - Profil | Út 8.12.2009 10:51:36

                    seredan >> nebol najhorší režim fašizmus?

                      NZajda - Profil | Út 8.12.2009 10:38:39

                      seredan >> V takom prípade mám už iba jednu radu - choď do riti, kokotko...

                        Nseredan - Profil | Út 8.12.2009 10:02:23

                        Zajda >> Oslovenie "súdruh" si nechajte pre vašich bolševických kolegov.Používanie oslovenia a pripomínanie prejavov najhoršieho režimu v dejinách ludstva tiež nepatrí na verejný web.

                          NZajda - Profil | Út 8.12.2009 9:28:57

                          seredan >> Súdruh Štúr, alebo ako sa voľáte - uvedomte si láskavo, že ste na verejnom webe a nie u vás v pivnici. Používajte preto iba slušné slová, pokial možno, bez pravopisných chýb...

                            NMartimo - Profil | Út 8.12.2009 9:26:05

                            Simík1987 >> Simik1987 >> tak to mista mozna zkusime,ja tam nejradeji chytam na kombinaci halibutky 16mm a pod ni jeste od Tandem baits kouli o prumeru 16mm s prichuti kukurice.tak sem mel vzdy nejvic zaberu,ale ted hodne premyslim co zvolit na pristi sezonu...asi ze zacatku osvedcene CDB (gold line) a pak zkouset...mas neco na doporuceni?

                              NSimik1987 - Profil | Út 8.12.2009 9:22:23

                              Martimo >> Bezproblému těch 10-12 udic tam dáš.

                                NSimik1987 - Profil | Út 8.12.2009 9:21:50

                                Martimo >> Jj, Peťan Šrámek, je super. Cena??? Ta je víc než dobrá. Když jedeš na více dní, tak co to je 200 na den. Místa 9, 10, 11 jsou na rovině a vedle sebe a jen se zaváží. Zhruba 3 metry od protějšího břehu. Já tam bezproblému dohodím, ale je to lepší si to navážet. zakrmíš si a navezeš přimo na to místo. Chytáme tam jen na pelety. To se nám nejvíce zaručilo. Já to beru jako jedno místo, ale jsou to tyto 3. Příští rok se tam opět chystáme. Tady je jediná fotka, na které je vidět, jaké to místo je.

                                  NMartimo - Profil | Út 8.12.2009 9:14:48

                                  Simík1987 >> Simik1987 >> ja tam byl jen 3x,ale je to tam super chodime na mista 1-5 tam se mi to libi ze si tam vzdy zakrmime kolem lesika pas a pak staci jen nahazovat cca 10 m pred druhy breh.je tam klid jak rikas a taky rybar ma prostor pan Petr je pohodovi clovek,kdyz jel kolem na clunu se zastavil a prohodil par slov...a ceny sou taky skvele...ale uz sem premyslel nad nejakym sirsim miste a zkusit si zavazeni....tam by bylo asi idealni 6-11.vy chytate na odhoz na 10?

                                    Nseredan - Profil | Út 8.12.2009 8:23:20

                                    osobák si prekonávaj na zvazovej vode.Chitit rybu na súkromáku je jak trtkat kurvu v bordeli.

                                      NSimik1987 - Profil | Út 8.12.2009 8:22:03

                                      1kolda1 >> bez podložky. Podložka se odečetla. Jinak by vážil necelých 18 kilo.

                                        NNeznaboh:-D - Profil | Út 8.12.2009 8:18:46

                                        Simík1987 >> Simik1987 >> hello:-D

                                          NSimik1987 - Profil | Út 8.12.2009 8:18:05

                                          Neznaboh:-D >> čauvec

                                            NSimik1987 - Profil | Út 8.12.2009 8:17:42

                                            Martimo >> Ostrov mám nejradši ze soukromáků. Je tam klídeček, místa jsou od sebe vzdálená natolik, že alespoň na sebe se sousedem nekoukáte. prostě ideální. Na jaký místa chodíš ??? My jezdíme na 9, 10, 11. Je to ideální flek

                                              NNeznaboh:-D - Profil | Út 8.12.2009 8:02:15

                                              oskus >> Pilíky

                                                NMartimo - Profil | Út 8.12.2009 6:56:37

                                                zkus tohle Na SZ podam vice informaci....Slovensko Okolo Velkeho Mederu.cena myslim 12 euro na den a ryby: Amur 117cm,kapr 93cm,karas 48cm, a co vim vytahli tam kapra 18 kg,stika pres metr a i koj kapri tam sou nej 92cm....

                                                  NMartimo - Profil | Út 8.12.2009 6:50:28

                                                  Simík1987 >> Simik1987 >> jo Ostrov nad Oslavou tam je hezky...hlavne na tom miste jak ste byly...ja a kamos sme tam vytahly za 7 dnu mraky kapru ale jen od 68 do 78 cm....a tyden po nas tam tahaly same pres 80 :-)....jenze mi jim tam jeste ukazeme :-)

                                                    Noskus - Profil | Po 7.12.2009 20:47:34

                                                    Tomáš - Tom >> aha tak to není ono.Myslel jsem něco jiného.

                                                      NTomáš - Tom - Profil | Po 7.12.2009 20:43:58

                                                      oskus >> Při příjezdu do Krnova od Opavy se za kaštanovou alejí na točně autobusů odbočí do prava přes koleje.Jsou tam myslím i šipky prodej ryb.

                                                        Noskus - Profil | Po 7.12.2009 20:39:16

                                                        Tomáš - Tom >> to je tam jak je ta bouda na spaní?

                                                          NTomáš - Tom - Profil | Po 7.12.2009 20:28:08

                                                          Rybník v Krnově vedle chovného Petrova rybníka letos jsme tam s bráchou chytili na každé vycházce 5 až 10 ks přes 65 - 70 cm.Má asi hektar.posílám jednu fotku.

                                                            Nhunter 1 - Profil | Po 7.12.2009 19:19:54

                                                            Pilarčík

                                                              N1kolda1 - Profil | Po 7.12.2009 19:19:06

                                                              Simík1987 >> Simik1987 >> 15kg i s podložkou že?

                                                                Noskus - Profil | Po 7.12.2009 19:18:56

                                                                Neznaboh:-D >> to je co za revír?

                                                                  Nhunter 1 - Profil | Po 7.12.2009 19:15:45

                                                                  vyzkoušej Pilarčík soukromák Karviná Louky.Těžká voda ale když se zadaří tak tu tvou hranici lehce překonáš!!!

                                                                    NNeznaboh:-D - Profil | Po 7.12.2009 13:43:58

                                                                    Zajeď si na 471175 tam najdeš co hledáš...

                                                                      NPlumLuke - Profil | Po 7.12.2009 13:40:35

                                                                      Žermanice !!! Máš to kousek a ryby tam jsou krásné. Jen je musíš najít. Jen je třeba je pak vratit vodě!!

                                                                        Nlubpro - Profil | Po 7.12.2009 12:40:40

                                                                        Na Bašce a Olešné takové ryby jsou,jen je třeba popřemýšlet jak je najít a přelstít.

                                                                          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 7.12.2009 12:29:38

                                                                          Pikess >> , *Lukáš*, >> :-))))

                                                                            NSimik1987 - Profil | Po 7.12.2009 12:11:20

                                                                            Jezdíme do Ostrova nad oslavou na přehradu která má 12 ha a kapři krásní. Největší zatím, co od tud mám je 83 cm a 15 kg. jsou tam i větší a o dost :o) Ráda se tam vracím. Příští rok zvona. Je to teda soukromá voda.

                                                                              Nferko - Profil | Po 7.12.2009 12:03:46

                                                                              škoda že seš z daleka z jara budem krmit jak se ozvou první zaběry dal bych vědět jsem z okresu příbram a rok 2009 byl pro nas velice uspěšnej mnoho krasavcu přes 70 par jich mam přes 80 ale největší 93 cm 15,98kg fotky budou v příštim roce ve filmovej tvorbě na mrku zatim

                                                                                Nbigjindřišek - Profil | St 28.5.2008 11:56:12

                                                                                Vyzkoušej svazový revír Dolní Benešov u Opavy.Je tam i úsek chyť a pusť za 500kč na týden.V květnu tam máme chyceného 17kg 87cm a dále pár 11kilových kaprů.

                                                                                  NSopťajs - Profil | St 28.5.2008 10:46:23

                                                                                  Koblov u Ostravy

                                                                                    NCamel - Profil | St 28.5.2008 10:29:22

                                                                                    ,*Lukáš*,: ten soukromák ve Staříči určitě zkus. Slušně si zachytáš. Byl jsem to tam taky zkusit. Jednou přes den - celkem 6 kousků na břehu 5 x kolem 60 cm a jeden 78 cm. Jednou přes noc od 15.00 hod. do 07.00 hod. - celkem 14 kousků, nej 65 cm. Nejvíc mi to bralo na hnojáky na položenou s krmítkem. V podmínkách o rybolovu je uvedeno, že se nesmí používat (krmit) boilies. Ti kluci co jsou vyfoceni s chycenými kapry na té internetové adrese co tady hodil šmoula to tam "hlídají". A chytají jenom na boilies, dokonce i dost krmí. Takže pravidla nejsou stejná pro všechny?! Chytá se od pátku do neděle. V sobotu tam je lidí jako máku. Chtělo by to od majitele více pružnosti v podnikání.
                                                                                    Možná se zkus taky MRKnout na stránky rybářství Rychvald www.rybarstvirychvald.cz.

                                                                                      NSmetana - Profil | Ne 18.5.2008 21:48:34

                                                                                      Chlape,nikdo ti tu nebude vyprávět kde se dají chtat velké ryby.Musíš hold hledat jako všichni ostatní....pže kdo hledá ten najde.....

                                                                                        Nšmoula - Profil | Ne 18.5.2008 20:24:53

                                                                                        lukas- aco to mas to kousek-----http://www.suderrybolov.wbs.cz/foto_ulovku.html

                                                                                          Nogon - Profil | Ne 18.5.2008 19:26:28

                                                                                          60-70 na to nepotrebujes soukromak takovy kapri sou vazne vsude.