- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Soukromý revír ve středních čechách
chtel bych se zeptat jestli nekdo nemate zkušenosti s nejakym soukromym revirem ve středních čechách .Díky za každou radu
Autor diskuse: kali - Profil , 23.4.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NDejF - Profil | St 23.4.2008 14:00:24
JKL: no samozřejmě ... přeci nebudu někam chodit pěšky :-)) nejsem blázen ....
NJKL - Profil | St 23.4.2008 13:56:52
DejF: Soukromák ve StČ, v dosahu taxi....... fajnšmekři..:-)))))
NDejF - Profil | St 23.4.2008 13:55:36
JKL: no jasně ... a hlavně bait, ten by pak běžel pro další mrazák a plnil to :-))
NJKL - Profil | St 23.4.2008 13:54:14
DejF: Bojíš se, srábku ??? Abysem ti to nevychytal?? :-)))))))))))))))))
NDejF - Profil | St 23.4.2008 13:50:10
Tondis: do jakejch míst jezdíš? ... radši mi pošli SZ, ať se tu toho někdo nechytne :-))
NTondis - Profil | St 23.4.2008 13:48:19
DejF: Toho jsem se bál :) Mám tam lodičku, ale nemám moc čas abych masivně prokrmoval - mám na to málo času a na jeden den to nemá cenu - jen si mě v tom utvrdil :) Takbudu jezdit dál jen na candoše a vláčet + letos začínám s vábničkou :)
Jak řikám je tam číslo, tak až budeš mít volnější období dej echo a domluvíme podrobnosti....
Jak řikám je tam číslo, tak až budeš mít volnější období dej echo a domluvíme podrobnosti....
NDejF - Profil | St 23.4.2008 13:38:33
Tondis: tam je to hodně těžký ... musíš najít místo, kde se zdržujou anebo projížděj a masivně krmit ... dá se tam nachytat, ale i totálně vyhořet ... a taky se hodně stává, že jdou jen v určitou dobu ... třeba mezi půl šestou a půl sedmou ranní a pak zase na přelomu večera a noci :-)) každopádně partiklem hodně provnadit místo a do toho samozřejmě boilie (víc než míň je lepší) :-)no určitě bych někdy vyrazil, ale teď to mám nabitý, takže nejdřív připadá v úvahu některý víkend v červnu ...
NTondis - Profil | St 23.4.2008 13:32:52
DejF: Tak bys mi na oplátku mohl poradit jak na kaprály na Slapech proseděl jsem tam už spoustu času a podařil se jen jeden - 48cm :( Když budeš mít zájem - mám v kartě tel.číslo , tak se mužeme domluvit a vyrazit na Panský společně...
NDejF - Profil | St 23.4.2008 13:28:44
Tondis: já ti toho právě moc neporadím, pač jsem ještě na žádnym nebyl :-) Dík za info, zkusim na to mrknout.
NTondis - Profil | St 23.4.2008 13:27:06
DejF : zdar jak tak koukám na Tvojí kartu, tak by se mel zeptat spíš já Tebe :) Ze středočeských soukromých kaprových rybníků jezdíme opravdu a jenom na ten Panský rybník - průměrné úlovky jsou kapři okolo 60cm - ale v perfektní kondici! Před tím než to dostalo na starost Líšno a.s. to měl v pronájmu nějaký Nizozemec a provozoval to jako sportovní vodu s kapitálními kusy....Jasně od těch dob spousta kaprů zemřelo v rukách důchodců, ale pořád tam ještě nejací zbývají a já věřim že tenhle rok se mi něco z té původní obsádky povede:) Jinak brách tam má největšího 74cm , já 67 cm - letos ve třech lidech za 4 jednodenní vycházky a 1 noc jsme už dostali 7 chlapců přes 60cm. Jinak cena je 300kc na den 500kc na dva dny a po dohode s mistnim bastyrem se necha chytat i přes noc a bivakovat - jelikoz to tam mam kousek tak tuhle moznost nevyuzivam :)
NTondis - Profil | St 23.4.2008 13:10:23
Zdar, záleží na tom jaký revír si představuješ - jestli chceš chytat kaprasata , nebo vyrazit třeba na pstruhy, nebo štiky..... Mám pár zkušeností z Panského rybníka - kaprový u obce Neveklov, Potom jsem byl několikrát na Pilském rybníku a v Koutech - oba pstruhové v lokalitě Ledeč nad Sázavou. Tak tu otázku upřesni a rád Ti sdělím svoje poznatky z těchto revírů....čus bus!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky













