Polabské játro ...

Prostě pokec přátel našeho veletoku......
Autor diskuse: Dejv - Profil , 5.4.2008 všeobecné - ostatní

Co s tím tady?

A) típnout17%

B) netípnout69%

C) nechat vyhasnout jak kubánskej doutník14%

Od 27.1.2010 hlasovalo 42 čtenářů.

Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:27:56

románek - ty jseš feederař ?

    Dejv - Profil | So 5.4.2008 22:27:28

    románek - než vyťukám k-o-p-í-r-o-v-a-t, tak to radši napíšu bez háčku.....:-)

      románek - Profil | So 5.4.2008 22:27:03

      mároš -srnojedy néé srnky jsme tam lovili s kušema po poli

        mároš - Profil | So 5.4.2008 22:27:02

        bobrman:Abych pravdu řekl,tak jsem se ožral víckrát jako náctiletý než ted jako plnoletý

          kuna - Profil | So 5.4.2008 22:26:48

          románek - tak to se ti povedlo :-)

            kuna - Profil | So 5.4.2008 22:26:18

            bobr - taky si myslím!

              románek - Profil | So 5.4.2008 22:26:07

              Hóňa -já žádnýho dyndyho neznám takže mě je fuk s kým tukáš ja velký ryby nelovím páč chodím s takovejma rybářema co ještě velkou rybu nikdy neviděli

                kuna - Profil | So 5.4.2008 22:25:37

                Dejv - a ve velkým :-)

                  Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:25:12

                  bobrman - beru to v potaz a budu si to pamatovat

                    mároš - Profil | So 5.4.2008 22:25:09

                    all:Chytáte někdo v okolí pardubic,srnojedy?

                      Dejv - Profil | So 5.4.2008 22:24:43

                      ježišmarjá, někdo nezkaženej, který ho znáte 10 minut a už to do něj lejou....

                        románek - Profil | So 5.4.2008 22:24:38

                        kuci já vás nechápu stačí nick překopírovat a nemusíte honit háčky

                          Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:24:37

                          mároš - jj jednou se musi zacit a lepsi driv nez-li pozde :-)))

                            mároš - Profil | So 5.4.2008 22:23:39

                            Hóňa:Stejně jsi s pitím jednou musel začít :-))

                              Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:23:27

                              románek - kvůli osobáku 20,10kg Mikdandyho co si dal na labi abych si s nim netukl ne

                                Dejv - Profil | So 5.4.2008 22:22:43

                                hona - seru na háček, snad se poznáš:-))))
                                epesní lysáček a nádherná voda..!

                                  kuna - Profil | So 5.4.2008 22:21:58

                                  bobr . - ty si ve vodě jak doma :-)

                                    Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:21:47

                                    románek - jj je blízko Staré Boleslavi

                                      románek - Profil | So 5.4.2008 22:21:32

                                      Hóňa -to tě chválí ale neomlouvá :-) tak chlastej dál víc se toho dožiješ

                                        Hóňa - Profil | So 5.4.2008 22:20:49

                                        románek - no je mi 17 ale byl jsem pod dohledem plnoletého