Rybářské písničky ...

Čus, nevíte kde bych mohl sehnat nějakou rybářskou písničku?
Autor diskuse: kali - Profil , 26.3.2008 všeobecné - ostatní

tichy blazen - Profil | Čt 1.9.2011 17:19:09

Skupina Tlustá Berta má moc pěknou rybářskou písničku na albu Vítejte v džungli, jde stáhnout na ulozto.cz

    Sven - Profil | So 13.8.2011 20:56:45

    killer1 >> tu zná každý a takhle kolem půlnoci, příjde k duhu :-)))

      killer1 - Profil | So 13.8.2011 20:53:49

      Sven >> to jo:-)))

        Sven - Profil | So 13.8.2011 20:48:56

          Pallermo - Profil | So 13.8.2011 20:33:29

          Šolcik >> ajaky je ten film

            čára1970 - Profil | So 13.8.2011 20:29:54

              fred 9 - Profil | Pá 25.9.2009 16:48:42

              taky sháním a ne a ne se dohledat

              Petrův zdar

                zero2 - Profil | Čt 6.8.2009 12:14:48

                Koupit si CD nebo si ji zahrát na kytaru :)
                http://www.pisnicky-akordy.cz/wabi-danek/velka-ryb​i-skola

                  Ladik Novas - Profil | Čt 6.8.2009 12:13:27

                  Skus to tady ale sou tu i lovecky (warez odkazy, prosím, NE, admin) jo aje to přes torenty

                    Šolcik - Profil | Pá 4.4.2008 22:10:37

                    Horda-Na chytej toho je víc od Ivoše Slámy.

                      certbert - Profil | Út 1.4.2008 12:52:01

                      kali - ®, třeba se tu oběví Ivo a když ho požádáš tak něco dodá

                        Horda - Profil | Út 1.4.2008 12:39:19

                        Knapík - ® jakub at' jde aji se s vym holdegronem k čertu

                          Knapík - Profil | Út 1.4.2008 12:33:03

                          Zavolejte Jakubovi, ten má sumce Holdegróna...

                            Horda - Profil | Út 1.4.2008 12:28:03

                            Šolcik - ® tam je jen štika, ty máš i všem tichem blaznum a nemohu spat nebo jak se to jmenuje

                              Kurka - Profil | Út 1.4.2008 11:59:50

                              KOKI :Tak to je humus

                                Šolcik - Profil | St 26.3.2008 19:44:20

                                Kali-Něco je na www.chytej.cz ke sáhnutí od Ivoše Slámy.Jinak já mám nahranou písničku z filmu Tour de carpe.

                                  Koki - Profil | St 26.3.2008 19:39:34