Ponětovice- roketnice 1

Chtěl bych tam tento výkend , tak mě zajímá jestli to tam už bere ,aspoň ti malí kapříci chystam se tam na Brka pod lesíček :-D a jaký máte NEJ ůlovky s tohoto revíru
Autor diskuse: Michal_K - Profil , 13.3.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy
29 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKose - Profil | St 9.1.2013 12:39:37

Martin-H - 9.1.2013 11:39:37 >>zbytek je pod ledem

    NKose - Profil | St 9.1.2013 12:35:55

    Martin-H - 9.1.2013 11:39:37 >> vcera

      NMartin-H - Profil | St 9.1.2013 11:39:37

      lidi nevite jestli jsou jeste pod ledem ? :)

        Nvodnik17 - Profil | Ne 1.4.2012 12:17:22

        Stuchla >> Jsou tam potopený větráky aby je nemuseli stahovat na břeh

          NCtvrtek - Profil | Ne 1.4.2012 11:50:54

          Koubas >> Ale houby parník,vyznačená plavební dráha pro kačeny :)

            NKoubas - Profil | Ne 1.4.2012 11:15:04

            Stuchla >> pro párník stejně jako na príglu :)

              NStuchla - Profil | Ne 1.4.2012 8:55:03

              zdarec, na co jsou v Ponětkách ty bílí bojky?

                NKose - Profil | St 11.11.2009 16:06:28

                Rosťááák >> caprmachine >> a co chytnes?:)

                  Ncaprmachine - Profil | St 11.11.2009 14:44:52

                  musis tam narvat 25mm koule a byt tam aspon tyden:-D

                    NKose - Profil | St 11.11.2009 11:44:04

                    Michal_K >> a co mas ty za ulovky? A doufam ze ty vetsi jsi pustil zpatky...

                      NKose - Profil | Čt 5.11.2009 17:56:08

                      Máte fotky z tohoto revíru???

                        Nthundarr - Profil | Pá 14.3.2008 14:19:41

                        Michal_K - no ... nevim ... ja se jeste rozhodnu ... pod les se mi ale moc nechce, jeste uvidim ...

                          NMichal_K - Profil | Pá 14.3.2008 14:15:56

                          thundarr - ty to eště nějak nevim ale spíš na tu 8-9 zítra a pudu pod les na ty první fleky směrem k hrázi jen tak na haluz na Brčka :-)

                            Nthundarr - Profil | Pá 14.3.2008 9:08:46

                            Michal_K - kam pujdes a v kolik ? ... ja se rozhod ze tam skaknu na patou ... ale jeste nevim kam , je mi to celkem jedno ...

                              NMichal_K - Profil | Pá 14.3.2008 8:24:13

                              Hm tak teda diky , ja sem chtel pod ten lesicek na Brka , jako ja vim že tam loni byli mraky těch malej kapříku a taky sem si tam dobře zalapal jak ne feeder tak i na plavačku , mě nevadí že tam nedostanu nic velkýho ale aspon si trochu zachytam :-)

                                NHujer - Profil | Čt 13.3.2008 19:08:28

                                já jsem tam byl v pátek pod lesem měěl jsem feeder a jednu plavku. na feeder a masnáky totální výhoř. špička se cca za tři hoďky ani nepohla. Na brko byly záběry pořád dá se říct že co nához to červenka perlín nebo cejn. Karas žádnej a kapr? Vůbec.

                                  NKoubas - Profil | Čt 13.3.2008 18:38:22

                                  Čurbec: přečti si mail :)

                                    NKoubas - Profil | Čt 13.3.2008 18:19:31

                                    Čurbec: ooo tak to je parada:) preju hodne ryb ....co zychacek ?? ten nejel??prej si koupil ty trybali z ravenu??

                                      NČurbec - Profil | Čt 13.3.2008 18:17:26

                                      Koubas - Já jsem nejel páč dělám autoškolu. Ale Lukáš s Fejčusem tam jsou a daří se ji.

                                        NKoubas - Profil | Čt 13.3.2008 17:26:44

                                        Zdar ja myslel ze ste v madarsku kosik rikal??

                                          NČurbec - Profil | Čt 13.3.2008 17:09:11

                                          Byl jsem tam teď o výkendu a chytal jsem na těstíčko ze strouhanky jen samé plotice. Kapřík žádný:-( Červíky jsem nezkoušel protože jsem je neměl.

                                            NKoubas - Profil | Čt 13.3.2008 17:04:21

                                            :) kam se haze?, do vody :) ze spice je to tezky mas to celkem fuk kamm to hodis vetsinou tam kde si zakrmis:)

                                              Nthundarr - Profil | Čt 13.3.2008 17:00:01

                                              Koubas - Spici nebudu komentovat :) nicmene tak kam se haze ze spice hodim od lesa taky :) akorat by mi pak asi rozbili hubu :)

                                                NKoubas - Profil | Čt 13.3.2008 16:57:49

                                                HH podlesicek chodte tam je to porad plny brnaku co chytaj perze a maly karasky:) tam je jim hey:)

                                                  Nthundarr - Profil | Čt 13.3.2008 16:37:34

                                                  MrKos - v lednu braly jen plotky :) tak nelži :)

                                                    NMrKos - Profil | Čt 13.3.2008 16:36:20

                                                    Michal K: už jsem tam dlouho nebyl ale co pamatuju tak to tam šlo prakticky hned po slezení ledu a kromě kapra se chytala i bílá ryba a sem tam karas ... letos zima moc nebyla takže ryby žerou v podstatě pořád a všude

                                                      Nthundarr - Profil | Čt 13.3.2008 16:28:12

                                                      Michal_K - pocitam ze stejne jako napodzim a jako jinde ... ja tam byl akorat v lednu :) ... hned po opadnuti ledu... i kdyby to uz zaclo zrat, tak to sem nikdo nenapise, aby tam nenabehlo haldy duchodcu ... takze ti stejne nezbyde nic jineho nez to otestit osobně :) .... co tam mam nej ? kapra 47... jinak jsem lapal karasy, na rybku prd na zizalu zabery do prazdna ... :) tak si z toho neco vyber ... pocitam ze se tam zajdu taky podivat. mam ten revir blizko ...

                                                        NMichal_K - Profil | Čt 13.3.2008 15:58:04

                                                        Jako s těma karasama to není až tak hrozný , jako já sem tam byl v zaří naposled mě spíše zajímalo jak to tam vypadá teď na jaře , ale díky

                                                          Ntench - Profil | Čt 13.3.2008 14:57:22

                                                          je tam dost velkých karasů, a nějaký čas zpět tam nebyl problém nachytat karasy 40+ a i větší. Na kapry to tam prj taky není nejhorší, ale nebyl sem tam opravdu hodně dlouho.........