členitost dna

zdravím všechny sportovní rybáře a chtěl bych vás požádat,jestli byste mi nemohli napsat kde seženu mapu se strukturou dna novomlýnských jezer.Předem díky za pomoc
Autor diskuse: Butters - Profil , 12.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 21:36:23

Kubajz - ® - no za pokus to určitě stojí,třeba se tam něco zajímavého najde.

    NKubajz - Profil | Čt 13.3.2008 21:13:51

    syny-je to ofocený z knihy Krajinou luhů a stepí Břeclavsko.Už jsem přemýšlel,že bych zašel na úřad v dědině,jestli nemají ještě nějaký fotky v kronice nebo tak nějak.

      NButters - Profil | Čt 13.3.2008 20:38:27

      fire:díky moc,myslím ž mi to trochu pomůže s výběrem místa pro turnus,syny:jsem z bořetic,sice od rakvic kousek ale mě stačí i ta mapa s těmi hloubkovými rozdíly

        Nobrisek - Profil | Čt 13.3.2008 19:27:52

        jwkriz-palec kopanec...kdyžtak "Hašpicův malíček" :-)
        syny-na pivku :-)

          Njwkriz - Profil | Čt 13.3.2008 19:10:07

          obrisek- tak to držím palec

            Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 18:42:24

            Kubajz - ® - pěkné,tyhle fotky vidím prvně,škoda že jich nemáš víc.

              NKubajz - Profil | Čt 13.3.2008 18:33:57

              Petr Koch -nějaké fotky před zaplavením jsem dával do otázky Co Vy na to?

                Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 18:33:08

                obrisek - ® - a vyzkoušel jsi to,třeba to funguje :o))

                  Nobrisek - Profil | Čt 13.3.2008 18:30:31

                  jwkriz-:-) nechci to zakřiknout...ale vypadá to slibně...borec 8 odletěl a 9 mě už volal, že to má nakoupený a nadával, že sem mu ty motory a člun popisoval menší:-)
                  syny- jejich rady stojí za houbelec..to už sem zkoušel" když na sumce tak v květnu a na žábu":-)

                    Njwkriz - Profil | Čt 13.3.2008 17:56:55

                    mozna existuje original na pergamenu

                      Nsyny - Profil | Čt 13.3.2008 17:55:24

                      Butters - ® - hele,nechcu ti do toho kecat,ale pokud jsi z Rakvic,tak nebud línej,zajdi do hospody a za nějakýho panáka kořalky ti starší ročníky mezi osazenstvem restaurantu rádi povykládají,jak to tam vypadalo před zatopením,protože pochybuju,že vůbec taková nějaká mapa existuje.

                        Njwkriz - Profil | Čt 13.3.2008 17:48:30

                        obrisek-naco potrebujes 3d ty pytlaku budes mit super echo ne ? :-)))) nebo jsou love nenavratne v prdeli

                          Nfire - Profil | Čt 13.3.2008 17:40:07

                          fotky původního stavu jsem věnoval kamarádovi ale ten mi umřel a už se k nim nedostanu.

                            Nfire - Profil | Čt 13.3.2008 17:38:27

                            pokud to trochu pomohlo jsem rád .

                              NDoktor - Profil | Čt 13.3.2008 11:37:35

                              Všechny níže uvedený mapy a další info včetně vzniku jsou na http://www.musov.info/

                                NPetr Koch - Profil | Čt 13.3.2008 11:18:55

                                fire - ® : super mapy. Nemáš náhodou nějaký fotky původního stavu před zaplavením? Někde to tady proběhlo a byly to nádherný fotky. Nebo se možná pletu a viděl jsem to na DVD s Hašipcem. Už nevím. Každopádně by mě to zajímalo.

                                  Nobrisek - Profil | Čt 13.3.2008 11:09:58

                                  fire- 3D by nebylo? :-D

                                    NBoule - Profil | St 12.3.2008 22:55:59

                                    Čau fire,ty máš doma snad všechno:)))

                                      Nfire - Profil | St 12.3.2008 22:44:58

                                      stačí takto

                                        Nfire - Profil | St 12.3.2008 22:44:20

                                        Vase zprava

                                          Nfire - Profil | St 12.3.2008 22:43:59

                                          Vase zprava

                                            Nfire - Profil | St 12.3.2008 22:43:38

                                            Vase zprava