labe litomerice

cauky chlapi muze my rict jaky je stav vody na laby , chci jet v nedely smocit vlasce predem diky.
Autor diskuse: vydra 3 - Profil , 7.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
25 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nfrederik - Profil | Út 18.3.2008 20:57:42

ja byl na laby minulý výkend a vypadalo to tam celkem slušně okolo mělníka

    Narxarx - Profil | Út 18.3.2008 19:22:04

    ´BIK kapr na zernosekach je dobry si to vyvzet do stejnyho mista a prohodit to tygrimorechem

      Nbik kapr - Profil | Ne 16.3.2008 18:42:36

      ahoj poradí nekdo jakou použít taktyku na žernosekach.Na lounkach se vyplatí zavažet na druhou stranu k ostrovu mezi popadany stromy a kolem nastrahy nasipat partykl par kamaradu tam bylo dost uspešnejch ja nic moc .ale to bych přisoudil tomu místu kde jsem chytal- byli tam samí hromady a dost melko

        Narxarx - Profil | So 15.3.2008 20:00:47


        lounky newim

          NAladin - Profil | Ne 9.3.2008 20:10:46

          Kdybyste byli trochu chytrý, tak se podívate sem a víte, jak to na labi teče...:)

          http://www.pla.cz/portal/sap/cz/index.htm Jinak zákaz vjezdu v Lounkách schvaluju. Lidi tam jezdili autem skoro až do vody a dělali velkej bordel. Nic méně si myslí, že tam budou jezdit i přez tento zákaz

            Nvydra 3 - Profil | Ne 9.3.2008 19:57:51

            tak jsem byl dnes na tom laby no v lounkach jsem neuspje ,dali tam vsude zakas vezdu hajzlici ta jsem ta rad jezdi a jeto v prdely . tak jsem jel o vesnici dal tahaly to samy culy .

              Nštěvo - Profil | So 8.3.2008 21:31:11

              Smetana - nemáš zač

                NSmetana - Profil | So 8.3.2008 21:14:10

                štěvo-děkuju

                  Nštěvo - Profil | So 8.3.2008 20:22:07

                  Smetana - omlouvám se za překlep

                    Nštěvo - Profil | So 8.3.2008 20:20:23

                    Smatana - skus teletex ,čt 1

                      NSmetana - Profil | So 8.3.2008 20:13:40

                      Nevíte kolik má Labe stupňů??

                        Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 22:28:10

                        stiky a tak

                          Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 22:28:07

                          stiky a tak

                            Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 22:13:31

                            newis jak je to na žernosekych z dravci

                              Nvydra 3 - Profil | Pá 7.3.2008 20:36:33

                              jo v žernosekach jsem uz byl

                                Nvydra 3 - Profil | Pá 7.3.2008 20:35:12

                                rad chytam ryby kaprici to jsou ryby k pohledani pokud nakeho chtnu letos mam us 3 jednoho jsem uz ochutnal .

                                  Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 20:31:01

                                  ńebyl si někdy v žernosekych na jezere

                                    Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 20:26:16

                                    jj taky se chystam do louniček ty jses kaprař nebo obyjčená bobkařina

                                      Nvydra 3 - Profil | Pá 7.3.2008 20:23:04

                                      no na slaviku jsem jeste nebyl ja chtel jet do lounek tam protejka malo vody dis je labe v normalu.

                                        Nvydra 3 - Profil | Pá 7.3.2008 20:17:33

                                        ja moc nepiju jen nekdy

                                          Nkonasek14 - Profil | Pá 7.3.2008 20:16:31

                                          jestli plave hodně bordelu,tak ten slavík by byl asi nejlepší

                                            Nkonasek14 - Profil | Pá 7.3.2008 20:14:16

                                            Lepší smočit hrdlo

                                              Nvydra 3 - Profil | Pá 7.3.2008 20:05:09

                                              petr12-smocil bych neco jineho ale nemam kam , dik pojedu do lounek jezdim tam kazdy rok z jara .

                                                Npetr12 - Profil | Pá 7.3.2008 19:49:33

                                                vydra 3-radši smoč nšco jinýho,v Poděbradech dnes teklo dost bordelu,ale jinak by to bylo chytatelný...

                                                  Nfarnas - Profil | Pá 7.3.2008 19:38:53

                                                  na slavík nebo kde