- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lín ...
Tuto otázku bych chtěl věnovat mé asi nejoblíbenější rybě, a to nejen na talíři :-))) Jestli máte nějaké pěkné foto, tip, jak na líny, nebo něco k němu poutajícího se, podělte se ...
Autor diskuse: tench - Profil , 22.2.2008 všeobecné - ostatní
Na co líny úspěšně chytáte?
A) hnojáci,žížaly,rousnice60%
B) masňáci15%
C) pečivo (houska,chleba)5%
D) kukuřice 5%
E) boilies8%
F) kolénka (popř jiné těstoviny)3%
G) medovky či jiné kupované kuličky (i RB)0%
H) polévkové kuličky3%
I) burisony0%
J) něco jiného.......3%
Od 16.5.2010 hlasovalo 40 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntench - Profil | Ne 16.5.2010 11:43:11
>>rybářfanatik pěkný....to člověk moc často nevidí, líny pod hladinou...
Nrybářfanatik - Profil | Ne 16.5.2010 11:40:27
Nrybářfanatik - Profil | Ne 16.5.2010 11:36:02
NMilhauz - Profil | So 2.8.2008 2:49:56
Lín je moje nejoblíbenější ryba, moc si lína vážim a když už ho chytim tak je to něco jako svátek.Jsou tak krásní a v našich vodách jich je jako šafránu, ani sto kaprů bych nevyměnil za jednoho línka.Dodnes lituji že jsem jako začínající rybář několik těchto krasavců zmasil, dal bych si za to pár facek a tobě taky jestli ty líny bereš
NGrycik - Profil | Pá 1.8.2008 23:14:19
Newim k cemu ti je tahle otazka....lína chytnout umís ale taky kazdyho zapytlovat!!!!!pripada me ze chodis na ryby ze dvou duvodu...1.baví te to,odpoutavas se od okolniho sveta
2.pac mas rád ryby na taliru a co uneseš to vezmes....
A co me nejvic stve...je ...ze beres LÍNY!!!!! za to bych ti ruce zprerazel......z chovnyho proc ne...pro me za me...je to tparqdnivoja vec ze ti to nevadi a az te nekdo chyti nebo nabonzuje.... ale z normalni svazove vody lína....to si vem raci dva kapry nez 1ho lína....!nebr to jako utok ale zamysli se ze jako student SRS bys naky veci delat nemel.....:)
JInak k línum....osobne se priznám ze sem jich moc v zivote nechytil.....proto si jich taky vazim...ale jinak treba abych pridal nakou zkusenost z Vodnan...tak sme s klukama ze tridy je chytali na rece Blanici....paradni chytaní....misto srotu rozmocenej chleba+rohlik a na haek 1-2 hnojacky....nadherny chytani.....doufam ze tam este naky zbidou :( :D
2.pac mas rád ryby na taliru a co uneseš to vezmes....
A co me nejvic stve...je ...ze beres LÍNY!!!!! za to bych ti ruce zprerazel......z chovnyho proc ne...pro me za me...je to tparqdnivoja vec ze ti to nevadi a az te nekdo chyti nebo nabonzuje.... ale z normalni svazove vody lína....to si vem raci dva kapry nez 1ho lína....!nebr to jako utok ale zamysli se ze jako student SRS bys naky veci delat nemel.....:)
JInak k línum....osobne se priznám ze sem jich moc v zivote nechytil.....proto si jich taky vazim...ale jinak treba abych pridal nakou zkusenost z Vodnan...tak sme s klukama ze tridy je chytali na rece Blanici....paradni chytaní....misto srotu rozmocenej chleba+rohlik a na haek 1-2 hnojacky....nadherny chytani.....doufam ze tam este naky zbidou :( :D
Npaul77x - Profil | St 25.6.2008 16:08:15
ftipálek: no, ono to bude tím že jsem nenapsal že se jednalo o lov na řece. na stojáku je to trochu jiné
Nftipalek - Profil | St 25.6.2008 14:27:03
paull77x: no, podle mě moc opatrně nepříjmá :) když jsem je naposledy chytl u nás na rybníku tak se splávek rozjel bleskurychle že jsem čekal kapra...a nebylo to pár náhodnejch línů...přikládám jedno foto z mobilu tak omluvte kvalitu
jo chytal jsem je na masňáky
jo chytal jsem je na masňáky
Npaul77x - Profil | St 25.6.2008 13:42:10
tench: je to asi měsíc zpátky co jsem nachytal 6 línů na nymfu. byla to sice jen náhoda ale nádhera. ryba bojovala a nechtěla se odlepit ode dna. jinak bych doporučil hnojáčky. je to ryba která přijímá potravu dost opatrně.
NAngle face - Profil | St 25.6.2008 13:32:35
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64


























