- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lín ...
Tuto otázku bych chtěl věnovat mé asi nejoblíbenější rybě, a to nejen na talíři :-))) Jestli máte nějaké pěkné foto, tip, jak na líny, nebo něco k němu poutajícího se, podělte se ...
Autor diskuse: tench - Profil , 22.2.2008 všeobecné - ostatní
Na co líny úspěšně chytáte?
A) hnojáci,žížaly,rousnice60%
B) masňáci15%
C) pečivo (houska,chleba)5%
D) kukuřice 5%
E) boilies8%
F) kolénka (popř jiné těstoviny)3%
G) medovky či jiné kupované kuličky (i RB)0%
H) polévkové kuličky3%
I) burisony0%
J) něco jiného.......3%
Od 16.5.2010 hlasovalo 40 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 22:00:16
Mr.Stick - další otázky dej do naší diskuse, sem to nepatří...
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 21:58:34
Mr.Stick - zkusit to můžeš, ale pro jistotu si vem i ten feeder.
NMr.Stick - Profil | Čt 27.3.2008 21:52:46
@Dejv: Vím, občas tam kouknu, Georgino k vám konvertoval od nás z Poorlického jádra. Snad dopadne počasí a zajdem, nažhavil si mě solidně. O břehu vím, znám přesně to místo, pod tím jezem je v zimě dobrá vláčka na štiku. Ale šlo mi spíš o hloubku, ta tam je velká a s bičem, případně děličkou bych se asi nechytal.
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 21:50:16
Mr.Stick - je tam asi 2m široký břeh a pak prudký svah nahoru, takže asi feeder. A těším se, rád si s tebou zachytám. Jinak skoro každý den žvatláme ( i Georgino ) v tý "naší" otázce "Začínající rybář...."
NMr.Stick - Profil | Čt 27.3.2008 21:44:06
@Dejv: Dám vědět ve čtvrtek večer ... jinak, tam se asi s bednou a děličkou nechytám, co? Bude to chtít feeder.
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 21:37:55
Mr.Stick - až pojedeš, dej mi vědět, příští pátek bych měl mít celý den volno.
Nfrederik - Profil | Čt 27.3.2008 21:36:46
já je u nás chytám většinou na hnojáčky,ale ty větší mi berou na rohlíkové boiles,hlavně u nás všechny pouštíme takže se jim tam pěkně daří
NMr.Stick - Profil | Čt 27.3.2008 21:34:50
@Dejv: To je pěkný, příští pátek, pokud na to bude voda a počasí se tam asi dojedu kouknout. Loni jsem o cejna přes pade nezavadil.
Npipas) - Profil | Čt 27.3.2008 21:33:10
mě nejvíc s prominutím serou ti staří dědci,kteří bobkujou na jednom fleku od rána do večera a kteří sou schopni líny s některých vod uplně vyplenit.vubec se neohlížejí na to jestli má ryba míru nebo ne,prostě je to kus masa a nic víc to pro ně neznamená.oni asi nevidí ty smutné malinově červené očka,oni asi nevidí ty nadherné barvy,kterýma lín doslova zaří.prostě mnohokrát jsem zažil,když se lin vysadil že během několika tydnu doslova vymizel diky těmto masařům,kteří si necení tak krasné ryby jako je lín!!!viděl jsem rybáře většinou duchodce jak byli schopni malé podmírové línky narvat do batohu ještě živé a to i několik desitek.je mi líto té lidské bezohlednosti,která je schopná zdecimovat snad všechno krásné a živé.už se moc těším až budu mít odznak porybného a budu se snažit temto případum zabranit,protože dnešní porybní jsou porybní snad jen proto,že mají povolenku zadarmo a spoustu vyhod.ted myslím porybne ze Zlínského okresu.ti na to opravdu kašlou a když už někdo kontroluje,je to spíš pro rybáře stres,protože se chovají většinou velmi hrubě a neprofesionálně.opravdu malokterý porybný je k rybáři příjemný.aspon ja mam takove zkušenosti.
Ntench - Profil | Čt 27.3.2008 21:31:45
aha, tak na nich je to rozhodně viditelnější a vyloženě škaredé:-(
Ntench - Profil | Čt 27.3.2008 21:29:43
Dejv.: j, ted když to srovnám s jiným línem, rozdíl tam je.....
KEULI: zdar, dej mi prosimtě svý číslo, furt mě ted někdo prozvaněl a ja nevim jaky je mezi těma neznamyma číslama ve ztracenejch hovorach tvoje, dik:-)
KEULI: zdar, dej mi prosimtě svý číslo, furt mě ted někdo prozvaněl a ja nevim jaky je mezi těma neznamyma číslama ve ztracenejch hovorach tvoje, dik:-)
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 21:23:43
tench - okraje ploutví jsou černé, jakoby dokulata "opálené". Cejni mají zase první a poslední paprsek všech ploutví mohutně zduřelý
NDejv - Profil | Čt 27.3.2008 21:21:18
Mr.Stick - o tý kráse radši pomlč - diskuse "Začínající rybář...." včera 21.38...:-)) a moc mu neubližuj..
Zezačátku jsem chytal na dva pruty, pak už jsem stíhal jen jeden.....
Zezačátku jsem chytal na dva pruty, pak už jsem stíhal jen jeden.....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...














