Stare Splavy

prosim o par informavci jak to jezdilo minulÿ rok.a jestli je tam stale tolik lidi a co ceny dik
Autor diskuse: jitrnice - Profil , 20.2.2008 kaprařina - revíry, cestování
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NFrantos - Profil | Út 10.8.2010 14:46:48

nikdo nic?

    NFrantos - Profil | Út 10.8.2010 8:43:46

    co se vám letos povedlo na této vodě?

      NFrantos - Profil | Ne 3.1.2010 21:10:52

      Čauves, byl jste někdo minulou sezónu chytat na tomto revíru a co se vám tam povedlo chytit?

        NTurňa - Profil | Pá 10.4.2009 18:50:15

        Jitrnice, vyhoď jednu debatu, kumuluješ!
        PS: už se stalo, promiň.

          NKAMZÍK - Profil | Pá 10.4.2009 18:46:20

          kolik cm jsou tam nejvetsi kapri?

            NTonskiller - Profil | Ne 14.12.2008 10:18:51

            chci se optat když si na Nový rybník koupím roční povolenku tak budu moct chytat i přes noc nebo je to zase jenom na den a na noc si musim koupit jinou moc dík za odpověď

              NHejhula - Profil | Ne 24.2.2008 15:27:16

              Koukni se na www.rybniknovy.cz je tam vsecko.Minulej tejden sem tam volal a uz to prej docela de.

                NCerebro - Profil | Čt 21.2.2008 20:19:36

                Kdysi jsem tam dost jezdíval ale jak tu bylo řečeno začlo tam jezdit moc lidí, naposledy tuším předloni jsem tam byl, celý břeh k silnici obsazen tak jsem chtěl jít z druhé strany a bylo mi to zakázáno, že prý tam mají nahozeno chlapi ze špice při pohledu na pruty to neměli ani v polovině. Asi mne tam bohužel už jen tak neuvidí.

                  NTonskiller - Profil | Čt 21.2.2008 19:53:13

                  farnas jj na severu kousek od Máchova jezera

                    Nfarnas - Profil | Čt 21.2.2008 19:50:00

                    Kde jsou stare splavy na severu čech

                      NTonskiller - Profil | Čt 21.2.2008 19:40:54

                      Fullnek hele podívej se mi do profilu tam mám fotky jenom ze Starých splavů a je tam vidět i jaký je břeh i ty boudy tak se jukni ať máš obrázek

                        NSumík1965 - Profil | St 20.2.2008 22:27:47

                        Staré Splavy ceník z roku 2007
                        1 hodina 40Kč
                        2 hodiny 60Kč
                        1/2 dne 80Kč
                        1 den 140Kč
                        1 týden 500Kč
                        24 hodin (NON-STOP) 250Kč
                        Sezonní (1.4.-30.10) 1500Kč

                        Jinak servis (občerstvení) ze strany provozovatele je super.
                        Za jedno odpoledne syn ulovil 3 kapry /55cm/.
                        Jinak jsem si všiml, že většina ryb je poškozena /roztržená tlamka/, ale to je téma na jinou debatu.

                          NMirek B. - Profil | St 20.2.2008 22:15:37

                          Nový rybník ve Starých Splavech je menší, ale zajímavá voda. Velmi solidně zarybněno kaprem a amurem. Fascinovala mne vždy různorodost rybářů - od klasických kaprařů, kteří potřebují hodinu na rozložení a složení vercajku, přes strýce, kteří si zde párkrát za rok zarybaří, aniž by byli členy ČRS, až po děti se splávečkama. Rybařina mi zde přišla taková méně náročná, ale o to zábavnější. Porybnej p. Samek je drsnej, ale rovnej chlap, kterej má oči na šťopkách, aby zdolávačka i zacházení s rybou na břehu bylo co nejšetrnější. Svého času to byl můj nejoblíbenější revír a vždy na Splavy rád vzpomínám. Poslední dobou tam již nejezdím proto, že tam občas bylo fakt dost lidí, ale hlavně mi učarovala mnohem náročnější kaprařina na Labi.

                            NDaniel Kobr - Profil | St 20.2.2008 21:19:12

                              NFullnek - Profil | St 20.2.2008 21:06:48

                              pro Tonskiller.............prosím o zaslání více iformací,kde se revír nachází a nějaká emailová adresa,dík

                                NTonskiller - Profil | St 20.2.2008 20:58:31

                                No já jsem tam byl v létě na týden a celkem to šlo no tak 7 jízd denně no, kapři od 55 do 80 no a tak šlo to menší kapři hlavně na kukuřici a tak jinak na koule to šlo na skoro všechny no a bez krmení no a letos tak jednodenní výprava se zase podnikne no a povolenka na týden 500 a na den ani nevím je to asi 80 kc nebo teď nevím možná 100 ale je to tam ajn a ani tam není moc lidí