- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapři - Křetínka - boilie
Ahoj, zajímají mě vaše největší úlovky kaprů na Křetínce. Pokud na Křetínce lovil někdo z vás na boilie, tak mě zajímá roční doba, místo a druh boilie a velikost ulovených kaprů. Vím, že křetínka je z pohledu kapraře velmi těžká voda a docílení nějakého kloudného úlovku je celkem problém, ale chtěl bych vědět, jestli si to myslíte taky, nebo tam nevíte o nějakých úlovcích nad 10 kg, díky i za fotky
Autor diskuse: Metlík - Profil , 18.2.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nfischfinder - Profil | St 9.4.2008 18:52:32
cep:V tom mas pravdu nedat jim ani tu nejmensi zaminku a pak je to v pohode
NCeP - Profil | St 9.4.2008 18:49:15
capson> ten den tam byli trikrat. vzdycky pomalu projeli kolem, zcasti nechapave a zcasti pobavene zakroutili hlavama a zase odjeli.
Blondak> ani ne tak pred nimi.. spis to byla ten vikend jedna moznost, jak prezit vedro...
fishfinder> a hlavne tam byva bozky klid. uz je to moc daleko nez aby se tam nekdo smatlal pesky. kontrolu mivame vcelku pravidelne, ale uz nejsme zadni cucaci, chovame se inteligentne a posbirame po sobe i zatky od piva, takze nikdy nebyl zadny problem.
Blondak> ani ne tak pred nimi.. spis to byla ten vikend jedna moznost, jak prezit vedro...
fishfinder> a hlavne tam byva bozky klid. uz je to moc daleko nez aby se tam nekdo smatlal pesky. kontrolu mivame vcelku pravidelne, ale uz nejsme zadni cucaci, chovame se inteligentne a posbirame po sobe i zatky od piva, takze nikdy nebyl zadny problem.
Nfischfinder - Profil | St 9.4.2008 18:17:31
cep:jak vydim neni uniku jinak dobre zvoleny misto na kapry tak i na sumce je tam dobrej zlom z hloubky na melcinu
Ncarpson - Profil | St 9.4.2008 17:15:03
cep:diky za odkaz...a jak to probihalo ta kontrola od tech policajtu?
Ncarpson - Profil | Po 7.4.2008 20:37:50
fis:diky moc,uz jsem ti odpovedel :) pekna fotka ta stara..nemas jeset nejakou?
ND.O.K. - Profil | Po 7.4.2008 20:23:21
fischfinder- po nekom bych sel az teprve az bych mel jasno. jasny natvrdo nedostupny misto a jeto. Mohl bys nam neco doporucit? Nejake nedostupne, dobre misto, mas nejakou takovou fotografii?? Chteli bychom zkusit kapry. Dik
Nfischfinder - Profil | Po 7.4.2008 20:16:23
blondak:tak to je jednoduchy lodka nepristupnej flek a mas vyhrany
ND.O.K. - Profil | Po 7.4.2008 20:15:09
ja jsem rabař chyt a pust. Neporadek neudelam, rybe neublizim........tak nevim proc by po me sly
Nfischfinder - Profil | Po 7.4.2008 20:14:08
Musis byt chytrejsi jak RS a nedat se. jak to zjistim o tom biwakovani tak to sem hodim
NBlondak - Profil | Po 7.4.2008 20:13:44
D.O.K. -Ja osobne si myslim ze ne .Treba takovej tramp kdyby si tam rozdelal stan co by mu vzal porybnej. Ja si myslim ze oni muzou zavolat policii ale je to jen muj nazor.
ND.O.K. - Profil | Po 7.4.2008 20:10:23
Blondak- muzou za to sebrat i povolenku za bivak?.....jinak bych je ignoroval dokad by nas nevykopali pryc :-))
NBlondak - Profil | Po 7.4.2008 20:08:45
D.O.K. -To jo ale ja jsem tam zadnou cedulu nevidel a destnik mam pravidelne a na ten nikdo nic nerikal.
ND.O.K. - Profil | Po 7.4.2008 20:06:28
Blondak - ale nesmis tam mit cedulu jako prase zakaz bivakovani atd. prej tam nesmi bejt ani desnik postavenej. :-))) desny paka
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:55NKrátkodobá kaprařina x 9951
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












