- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapři - Křetínka - boilie
Ahoj, zajímají mě vaše největší úlovky kaprů na Křetínce. Pokud na Křetínce lovil někdo z vás na boilie, tak mě zajímá roční doba, místo a druh boilie a velikost ulovených kaprů. Vím, že křetínka je z pohledu kapraře velmi těžká voda a docílení nějakého kloudného úlovku je celkem problém, ale chtěl bych vědět, jestli si to myslíte taky, nebo tam nevíte o nějakých úlovcích nad 10 kg, díky i za fotky
Autor diskuse: Metlík - Profil , 18.2.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ncarpson - Profil | Po 17.3.2008 22:19:40
snake:ja se tam loni bavil s klukama co tam lapali na bobky a mam prave trochu jine info...ale to asi zalezi....jinak,je fakt,ze zase jiny kluk mi rikal,ze tam lapaji dlouho a pres 70 se tam nedostali.....
Nsnake - Profil | Po 17.3.2008 22:07:03
Pánové nechci vás z této vody nějak zrazovat ale mám kluka který bydlí nedaleko této lokality a plně se jí věnuje už nějaké 4 roky a ryb nachytá opravdu spousty ale největší okolo 70cm. Během roku se pár jedinců splete nejčastěji před třením nějakým náhodným krmítkářům. Když sem se ho ptal co si o tom myslí proč ty větší kusy za ty roky ani jeden nesplete tak nejčastěji se to prý týká povodně která tam byla před pár lety. Navíc kdyby se zde na této lokalitě větší kusy chytali pravidelněji tak se o tom ví buď z časopisů nebo fotek na internetu nebo od kolegů rybářů.Já osobně vím o pár kusech a ty za ta léta spočítám na jedný ruce.Takže nikoho od této nádrže nezrazuji příroda je krásná a trofejní kapři tam jistě budou ale v opravdu malém množství.
Ncarpson - Profil | Po 17.3.2008 21:47:19
ta kretinka me hrozne laka na ty bobky..ale stve me to,aby me tam pak nekdo buzeroval za ten biwi...ty kontroly byvaji i v noci?pokud ne,atak bych vzal asi jen pristresek a rozdelal ho jen na noc...
Nsmradzjzd - Profil | Po 17.3.2008 20:54:15
smradzjzd - no to nevím, oheň je tam zakázaný, to sem tam četl.
Já sem to sem psal jen proto, že už se víckrát řešilo to, že to nemůže RS kontrolovat.
Pokud je to ale takhle napsaný v řádu, tak může.
Nejlepší si bude ho tam přečíst, zkoušel sem to hledat na netu, ale bezúspěšně.
Já sem to sem psal jen proto, že už se víckrát řešilo to, že to nemůže RS kontrolovat.
Pokud je to ale takhle napsaný v řádu, tak může.
Nejlepší si bude ho tam přečíst, zkoušel sem to hledat na netu, ale bezúspěšně.
NHori - Profil | Po 17.3.2008 20:44:36
Blondak: Jakoby naproti pláži. Chytl jsem tam 2.
Smradzjzd: A jak je to v tom řádu nevíš? Co se smí a nesmí? Protože to stanování tam má být nově povoleno ale nic není jistý!
Smradzjzd: A jak je to v tom řádu nevíš? Co se smí a nesmí? Protože to stanování tam má být nově povoleno ale nic není jistý!
Nsmradzjzd - Profil | Po 17.3.2008 20:21:47
V seznamu revírů, je u Křetínky poznámka-
Oprávnění k lovu se musí řídit Návštěvním řádem, který je umístěný na tabulích na všech hlavních přístupech a parkovištích.
Takže RS může kontrolovat vlastně u rybářů i dodržování Návštěvního řádu
Oprávnění k lovu se musí řídit Návštěvním řádem, který je umístěný na tabulích na všech hlavních přístupech a parkovištích.
Takže RS může kontrolovat vlastně u rybářů i dodržování Návštěvního řádu
NBlondak - Profil | Po 17.3.2008 20:19:46
Hori -Tak cejni to tam chytam taky ale jesena jsem tam jeste nikdy nechyt kde jsi chytal?
NHori - Profil | Po 17.3.2008 20:04:41
Blondak: Byli tam připomínky na porušování RŘ ohledně rozdělávání ohně a spaní v biwi.
NHori - Profil | Po 17.3.2008 19:39:24
S tím stanovámín mě to štve! A jak víte, že se nesmí rozdělávat na Křetínce oheň? Osobně ani nevím že je to CHKO. Možná se pletu- za to se předem omlouvám! Ovšem rád bych upozornil na změny ve věcech týkajících se stanování u vody a mam tim na mysli, že na křetíně je to už dovolené!!! Vaše stnaovisko?
NHori - Profil | Po 17.3.2008 19:23:52
Tak tady je ten článeček z víkendového lovu http://www.gtbk.estranky.cz/clanky/od-vody/15_-16_ 3_2008-kretinka-1-
A pokud byste chtěli skouknout i nějaký ty loňský, tak jeďte na www.rybareni-bk.blog.cz a do rozšiř. hledání zadejte Křetínka. Pár lovů se tam najde!
A pokud byste chtěli skouknout i nějaký ty loňský, tak jeďte na www.rybareni-bk.blog.cz a do rozšiř. hledání zadejte Křetínka. Pár lovů se tam najde!
NHori - Profil | Po 17.3.2008 19:18:44
carpson: Jen se stanem. Moc se jim to nelibilo, ale to je prý věc policie a tak nás nachal. Je to i tím že sme nedělali bordel a okolo bylo naprosto uklizeno. Prostě slušná výprava.
Ntympl - Profil | Po 17.3.2008 18:46:31
Stratí kaprařský prut používáním svůj potenciál ? Když používám prut 2 -3 roky případá mi ,že strácí svou rychlost , zátěžový kmit , schopnost katapultovat. Přijde mi to jako , že se vyháže. Nebo si zvyknu a chtěl bych po něm stále víc a víc ? Co Vy na to ?
NBlondak - Profil | Po 17.3.2008 18:45:04
Hori - Byl jsem v takove male zatocce naproti je skalka a na ni barak.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:55NKrátkodobá kaprařina x 9951
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












