Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NJKL - Profil | Út 12.2.2008 13:31:17

Jitkagold : Pozdravy neobyčejné za velkou louži. Jojo, Wizour je prevít. Obzvlášť Emerické druhy. Proto oni to pacholci pijou radši ředěné... :-))

    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:28:52

    jitka: zdravím do širé dály ...

      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:28:25

      JKL: uvidíš, že to fakt tak dopadne, že pojedem těma jejich dodávka na otočku 2x minimálně, pač nevěřim tomu, že tam naložíme tolik věcí na tejden :-))

        NJitkagold - Profil | Út 12.2.2008 13:26:38

        Ahoj kluciii,posilam pozdrav od velke louze.No vy si teda bastite a koukam,ze na suchu tez nesedite co???:-)))))))))
        Ja jsem si dala predevcirem panaka Whiskey a druhy den jsem si myslela,ze me oci jdou napred a hlava,ze me rupne. (migrena)
        Mafi - diky, foto je super a ten rybnajs je libivy.

          NJKL - Profil | Út 12.2.2008 13:24:52

          Mafi : To už není ani na kamion. Chtělo by to položit tam koleje. :-))

            NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:24:51

            mafi: zatím zdááár ...

              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 13:24:20

              Musím na hodku odfrčet tak zatím zdar všici !!!

                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:24:18

                mafi: to sníme ... kdyžtak s tim zakrmíme na žraloky ...

                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 13:23:49

                  Dejf - ok a zbytek dáme do mrázáku, mám na chatě jeden vyřazenej tak ho vemu !!

                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:20:10

                    mafi: tak uděláme hovězí steaky ...

                      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:19:50

                      Denny: a neni to jedno, po čem se vožerem? :-)) barvu máme pak zelenou, plnoštíhlý už jsme a sucho v kalhotech určo mít nebudem :-))

                        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 13:19:38

                        Dejf - ne ale jsou tak různě 500m od nás v ohradě, ale veliký.

                          NJKL - Profil | Út 12.2.2008 13:18:24

                          Mafi : Jsem se jen kouknul a rozbolela mne šiška.
                          Denny: S tím rumem to doženeš, neboj. Zrovna loni byl na něj moc dobrej ročník ! Barva, buquet, plnoštíhlý a přesto suchý, jiskru má... :-)

                            NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:17:22

                            mafi: já to moc nepiju tohle barevný pití ...

                              NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:16:47

                              mafi: a to budem mezi nima spát? :-))

                                NMafi - Profil | Út 12.2.2008 13:16:37

                                Dejf - přece ZELENÁ

                                  NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:16:19

                                  JKL: no, potřebuju ... nalož to a vyraž s náma na Lipno :-)) prase seženu ...

                                    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 13:16:13

                                    Dejf - není potřeba za náma se jich bude pást tak 200 ks

                                      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 13:15:34

                                      mafi: co to je? ... nepiju kedlubny ani žádný jiný kytky ...

                                        NJKL - Profil | Út 12.2.2008 13:15:12

                                        DejF: Na zabíjačku jsem komplet vybaven - potřebuješ něco? Necky, rozporky, pistole jateční, zvonky, řetízky, trojnožka, kotel, štoček, dršlák, kolíbky, mlejnek ........

                                          Červené karty: martas65, kanecek