Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:23:53

Vase zprava

    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:20:55

    Dejf - teď z jara sladký, mám tam odsoušenou klasiku jahoda a ten halibut , stejně budem muset udělat nějaký sezení a domluvit se co kdo kolik ?? aby sme fakt nevypadali, že se tam stěhujem!!!

      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:15:41

      mafi: možná jo, mladá mi to teda zatim nechce dovolit ... ale ta jak uvidí, že jedu na ryby, tak bude schopná za náma běžet až tam :-)) no, já povezu řepku, pšenici, kuku, kdyžtak pelety a nějaký gule (akundrát musim ještě vymyslet jaký a jakou příchuť).

        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:13:28

        Dejf - zbytečný mi tam zkrmýme tak z bídou 15 20 kg koulí a k tomu nějaký partikl a šrot a granule , čokla bereš sebou ?????

          NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:12:00

          baitruner2 : Opláchni se zvenku, zevnitř propláchnutej jseš, ne?? :-)) Držím palec, jsem s tebou.

            NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:11:21

            mafi: já boilie nežeru, ale můj pes jo :-)) na Lipno budu vyzbrojenej, to uvidíte ... našoulim toho metrák :-)) kdyžtak to budem grilovat ...

              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:08:56

              Bait - taky a pak se uzvy , dyštak někam zajdem na pokec , když ti bude dobře. tfuj, tfuj ,tfuj - pro štěstí!!

                NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:07:48

                Supina ---- Co je ty nemakáš nebo je tam šéfík ????

                  NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:07:44

                  bait: hodně štěstí, držim palce

                    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:06:58

                    baite - já loni byl nejůspěšnější na halibut, ale banán jsem zkoušel , ananas né , můžem na lipně jak jim bude šmakovat, POKUD jim to dejf nesežere???!!!

                      Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 11:06:48

                      Hosi musim koncit jdu se osprchovat a pripravit.Tak zatim cus.Odpoledne se snad ozvu a dam vam vedet jak to vse probehlo!!!!!!!!

                        Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 11:01:34

                        Mafi-Neboj to vse teprve PRIJDE!!!!!!Jeste je cas,oni rybky jsou jeste zazimovany.Skousel si nekdy Olihen,Ananas boili?Kamos to koupil loni ten ananas jeste s necim a hned na to vydloubnul 85-14.5kg!!!!!To jsem cumel.

                          NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:00:49

                          mafi: no což o to, ten převoz mě uveze, už jsem tam na něm vloni jel a v pohodě ... ale loďka, aby se s náma nepotopila ...

                            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:59:40

                            Bait, a to sem zapoměl říct, že llá´da už tu loď spravuje hodně dlouho, takže jsem cesto ještě musel tak po 10 min vykýblovat 1m3 vody abych se nepotopil.

                              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:58:04

                              Dejf - Na Velkým
                              baite - kure....y zahřál i sem se zpotil, ale prd platný.

                                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:57:51

                                bait: snad mi to dneska pofrčí dobře ... jinak to budu muset vzít do jobíku a zkusit to z práce ...

                                  Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 10:55:13

                                  DejF-To vis ze jsem se bal zabrat!Abych se nepo...ral ale usnul jsem a rano bylo cisto v posteli tak v poho.Tak to vylad tu podlozku a mrskni ji sem.Jsem zvedav co jsi vytvoril.

                                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:52:32

                                    bait: zdárek ... včera jsem tu podložku sem nevložil, pač se mi to furt sralo doma ... snad to vyjde dneska ... tak jak se ti spalo?

                                      Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 10:51:21

                                      Mafi-Alespon si se po ranu zahral s tim LEDOBORCEM ne?

                                        Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 10:50:06

                                        Mafi-Tak to je MAZEC.Ale fakt krasne misto.

                                          Červené karty: martas65, kanecek