Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:48:36

mafi: neboj, dám si týden předtím dietu ... a kde budem na malym nebo na velkym?

    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:48:11

    Baite - takhle to vypadalo po projetí ledoborcem !!??

      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:46:17

      Dejf - jestli budeš takhle žrát tak pro tebe objednáme trajekt !!!

        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:44:59

        mafi: my pojedem převozem?

          Nbaitruner2 - Profil | Út 12.2.2008 10:42:31

          Cus vsichni,zdravim cas tet jsem vstaval!Mafiku-Krasne fotky,hlavne ta 1 hned po ranu jak ti to tam ZAMRZLO.Ale hlavne ze sis to uzil.V tom mrazu bych tam CHCIP!!!!!!!!!!Jinak je to pekny rybnik.Take grylik moc pekny.No ja se pripravuji na 14h jdu tam k tomu doktorovi!!!!!!Hlad mam jak muzikant!!!!!!!!Ja byl taky na Slapech a BEZRYBKA.Tak vitej v klubu.

            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:36:46

            Dejf - nezapomeň, že na lipně převážej jen do určitý nosnosti ?????

              NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:31:38

              mafi: a víš co je na tom nejhorší? ... že nějak v poslední době se nechci dělit o jídlo :-)) všechno sežeru sám ... hehe

                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:29:46

                mafi: já už měl 2 plněný bagetky a 2 kávičky :-)) teď od 11 otvíraj v pizzerii, tak si nechám dovézt pizzu a pak nevím, pak si dám odpo asi nějaký sušenčičky a čokoládičku a večír nějakou tu večeři a k televizi brambůrky a sisinky :-))

                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:27:39

                  Dejf - yes zatím sem se rozežral jen já už sem schroustal celou bagetu a 25 chalupářký slaniny Mńam !!!!!!!!!!!

                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:25:53

                    mafi: což koupat, to ani nemusim, jentak se smočit, ale ty rybky aby se už rozežrali a rozhejbali

                      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:23:56

                      JKL - plně souhlasím, na horách at maj 5 metrů sněhu a lyžujou celej rok , tady at 1. prosince napadne sníh pro děti 1. ledna sleze a 15. už se budem koupat v + 25

                      Za chvíli je tu BAiták !!!

                        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:19:16

                        JKL: no určitě zmrzlinku, palačinku se šlehačkou a bábovku s kafíčkem :-))

                          NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:18:41

                          mafi: neboj, to tě naučim na Lipně :-)) rázem z tebe bude otesánek ... hehe

                            NJKL - Profil | Út 12.2.2008 10:18:32

                            DejF: Spíš se ptej co si dal navrch. :-)
                            Pánové tyhle zimy - nezimy mi nesedí. Ani ryba ani rak - napůl jaro, mráz v noci...

                              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:18:01

                              Dejf - nejsem , ale do tvých proporcí a vyžranosti, bych řek , že mám ještě daleko, tak se snažím trénovat ??!!

                                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:16:18

                                mafi: koukám, že nejsi žádnej troškař :-)

                                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:15:19

                                  Dejf - jasná věc , je třeba doplnit calorie a 10 G bylo taky , spláchnot se to přeci musí !!

                                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 10:14:00

                                    mafi: to jsi snědl sám?

                                      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:12:03

                                      Jkl - ještě si dej klíďo šlofíka na výkend hlásej zase mrazy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                      k ...... a ??!!!!!

                                        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 10:10:37

                                        Dejf - to já měl taky hele, hele

                                          Červené karty: martas65, kanecek