Noční lov stále nepovolen

Proč v ČR stále není povolen noční lov, když už všude je to úplně samozřejmé. Mám vlastní zkušenosti ze Slovenska a můžu říct, že to je velmi atraktivní pro rybolov. Nejvíce při lovu nočních dravců i kaprů. To se nenajde žádný rozumný člověk v českém rybářském spolku, který by dal podnět a následně na ministerstvu,který by to schválil? Vystupte už z té totality!!!
Autor diskuse: Noha - Profil , 20.1.2008 všeobecné - ostatní

NLudaT - Profil | Po 21.1.2008 18:26:22

Noha: Co má prosím tě lov nonstop společnýho s totalitou??? Dík.

    Njirazabr - Profil | Po 21.1.2008 18:23:42

    Noha: oni tam nejaký ty rozumný lidi v českým rybářským spolku budou...ale je to malá menšina a ty blbější je přehlasujou....:-(

      NNo name - Profil | Po 21.1.2008 18:21:33

      hank: Stále stejně ubohá písnička, každý odborník na kaprařinu, jako jsi ty, říká úplně to samé.
      Kapr se sám chytne? ooooo směs se postavi sama, koncová udice se sestaví sama a další desítky faktorů o kterých nemáš ty ani ponětí. Když se kapr chytne, tak potom nemá šanci? Co je podle tebe dát kaprovi šanci? Chytat ho na tenký pokud možno spuchřelý silon, aby mohl 2 roky brázdit vodu s touto parádou, nebo se někde oběsit? Nebo ho raději oběsit hned při zdolávání ? nebo použít extrémně malý háček, aby bylo poznat za 3 roky, že ho na prutě měl ,,odborník"?. Stále je tady takových to odborníků, co vidí jenom lehátko, červené kuličky a pipaky mnoho a ani se jim nedivím, že maji takto zkreslený názor, když v poslední době přibývá rádoby kaprářů co ví, že existuje jen červená a žlutá kulička. - Tohle ale není kaprařina, takoví ať si tahnou na ty zasrané karpodromy...
      Stále jsou totiž mezi námi i slušní kapráři a ti si tohle nezaslouží...

        Ncuchak - Profil | Po 21.1.2008 18:14:43

        Noha - on to špatně nemyslel.Kdo tady někdy neujede.

          NNoha - Profil | Po 21.1.2008 18:01:38

          cuchak:o tom to je!ono si každej myslí že jim to chceme vychytat?!ja třeba vůbec ryby nejím,tak max. tunáka v konzerve,no ono to tak bude,podle sebe soudím tebe!

            NNoha - Profil | Po 21.1.2008 17:40:16

            Bulk:tam si mužeš jezdit sám,vem si bambusovej prut,rexik naviják,pořádnou kouli ovsákú do krmítka a můžeš být na sebe hrdej co děláš pro ryby!!!

              Ncuchak - Profil | Po 21.1.2008 17:34:12

              Bulk- Jakube, rodina a práce ti zaberou hromadu času.Jednou to poznáš a pak nebudeš takhle odpovídat.Potom si rád že si rád.Jinak já chytam pořád non stop,zavážim a označuju krmná místa.Zatim to prochází.

                Nsadraj - Profil | Po 21.1.2008 17:16:51

                Každej rok si beru celosvazovku a málokdy kde co chytnu loni třeba berounka uplne mrtva začinam s tim uvažovat že asi skončim nekde na soukromaku nežeru ryby ale sedět celej den u vody kde je vymasaříno nebo vytrávíno a bez jedinýho záberu me přestává bavit takže nevim jeslti se jezdin na vytlučenou svazovku vubec vyplatí

                  NBulk - Profil | Po 21.1.2008 17:09:33

                  Noha: Tak si povolenku nekupuj. Co ti brání? Můžeš si koupit povlenku na soukromák a jezdit jen tam. A můžeš chytat non stop, na tři pruty, zavážet, bivakovat..

                    NNoha - Profil | Po 21.1.2008 17:07:04

                    Odkaz pro ty co nás posílají na soukromné vody:neplatím si povolenku abych pak jezdil chytat na soukromák!!!Tohle může napsat stejně jenom domorodec který má revír hned vedle baráku a myslí si že mu ta voda patří a nejraději aby na ní nikdo nejezdil jak to bejvalo za komančů.Nekteří lidi musejí chodit taky do práce a k vodě sa dostanou o víkendu,nebo na dovolenou a pak si to chtějí užít a odpočinout si,ne jako vy sedět tam každej den na svým zakrmeným místečku!!!

                      Nsyny - Profil | Po 21.1.2008 0:14:16

                      jwkriz - ® - a jeste tu v clunu,prosim

                        Njwkriz - Profil | Po 21.1.2008 0:12:45

                        Smah-to se někdo má

                          NSmah - Profil | Po 21.1.2008 0:06:56

                          jwkriz- jsem na výletě v Irsku - já jít spát nemusím . . . NEMUSÍM

                            Nsyny - Profil | Po 21.1.2008 0:04:37

                            To je nas Péta

                              NSmah - Profil | Po 21.1.2008 0:03:53

                              jwkriz- toho pána si pamatuju. A policajti taky proběhli, ale naštěstí jen kvůli špatnému parkování

                                Nsyny - Profil | Po 21.1.2008 0:02:28

                                jwkriz - ® - mel bys jit spat,at zas neprijdes pozde do prace

                                  NSmah - Profil | Ne 20.1.2008 23:59:35

                                  RS- souhlas - soukromáky nebrat

                                    Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:59:15

                                    Smah-slyšel jsem ale něco o policajtech:-))

                                      NRS - Profil | Ne 20.1.2008 23:57:56

                                      hank - Né představ si že né všichni na ně jezdí , třeba ryby od tam pro mě nemají takovou hodnotu. Je to vana do které to z jedné strany sypou a na druhé se to tahá a to opravdu není níc pro mě !!! Samo pokud to někomu stačí proč né , ale já mám rád překvapení a trochu toho tajuplna .

                                        NSmah - Profil | Ne 20.1.2008 23:53:08

                                        jwkriz- znám velice dobře a matně vzpomínám na nějakou sázku o kýbl ferneta o teplotě vody . . .