Noční lov stále nepovolen

Proč v ČR stále není povolen noční lov, když už všude je to úplně samozřejmé. Mám vlastní zkušenosti ze Slovenska a můžu říct, že to je velmi atraktivní pro rybolov. Nejvíce při lovu nočních dravců i kaprů. To se nenajde žádný rozumný člověk v českém rybářském spolku, který by dal podnět a následně na ministerstvu,který by to schválil? Vystupte už z té totality!!!
Autor diskuse: Noha - Profil , 20.1.2008 všeobecné - ostatní

Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:52:24

syny-no no,však si to může NOHA kdykoli smáznout né

    Nmároš - Profil | Ne 20.1.2008 23:50:40

    hank:Ne,nestačí.Co ti na tom vadí?

      Nhank - Profil | Ne 20.1.2008 23:49:37

      to vam nestaci pres noc na soukromejch vodach pani kaprari?

        NSmah - Profil | Ne 20.1.2008 23:49:03

        RS- líto ti mě být nemusí. Chtěl jsem říct, že když např. za výpravu skrmím 3-5kg koulí utratím tím víc než je cena mé roční výtěžnosti. To není žádnej průser - zeptej se vláčkaře kolik ročně utrhá gum třpytek a woblerů . . . to bude cifra

          Nsyny - Profil | Ne 20.1.2008 23:45:10

          jwkriz - ® - krizaku,newotravuj tady svejma soukromejma aktivitama :-)))

            NPonty - Profil | Ne 20.1.2008 23:44:15

            RS- také neodmítám diskutovat! a už vůbec nikomu nevnucuji svůj názor. Ale pokud si pozorně pročteš celou diskuzi od začátku, tak pochopíš na co jsem reagoval. Nebyl jsem první kdo tady prosazoval jediný správný názor. Vždy jsem reagoval na určitou osobu a její názor. Je snad špatné že mám jiné názory? Svoje názory jsem již udal v předchozích příspěvcích.

              Nmároš - Profil | Ne 20.1.2008 23:42:06

              hank:Já tě do stejnýho pytle necpu,L.krásu znám a podle mně je to kaprař co tomu opravdu rozumí.Kapry chci v noci chytat,protože je to normální všude jinde,jen my jsme 100let za opicema

                Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:41:11

                Smah-ale tuto fotku znáž,že?

                  Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:40:16

                  Smah

                    Nhank - Profil | Ne 20.1.2008 23:39:15

                    mároš: jakym pravem cpes do stejnyho pytle s horakem a komousema? nejses nahodou kamos L. Krasy? takze kdyz kapri zerou i v noci tak je musim chytat?

                      NSmah - Profil | Ne 20.1.2008 23:38:24

                      jwkriz- na Vranov málo - je to na mě příliš těžká (kaprová) voda, spíš na 5ku - ale ne na Šakvice

                        Nmároš - Profil | Ne 20.1.2008 23:37:19

                        ponty.To není rozlišování,můžou si taky koupit povolenku,ale nebudou moci chytat nonstop atd.Jejich volbajejich věc.Mají na výběr,buď na to máš nebo ne.Bysme rovnou mohli zakázat vybavení dražší než 3000kč,protože ostatní na to nemají. :))

                          NRS - Profil | Ne 20.1.2008 23:37:11

                          Smah : Tak to mi Tě je líto ! Já si taky občas rybu vezmu , ale takhle to rozhodně nestavím !!!

                            NRS - Profil | Ne 20.1.2008 23:34:50

                            hank : Proboha zamysli se troch nad tím co tady píšeš , víš co dá práce třeba jen zavést motáže a pak když tam jezdíš často tak to místo pochopitelně rozplašíš atd. atd.

                              NPonty - Profil | Ne 20.1.2008 23:33:38

                              mároš- nejsem s těch kdo by na to neměl, ale rozlišovat rybáře podle toho kdo na to má a kdo ne, je podle mne ubohost!

                                Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:31:24

                                Smah-prý se znáš s Otěm a s Lubošem

                                  Nmároš - Profil | Ne 20.1.2008 23:30:18

                                  hank:Asi to nechápeš,tak tomu kaprovi poruč ať žere jenom přes den a v noci ať jde spát.Prej naučte se chytat v povolenou dobu,seš už jak ti majstři z MO pardubice holý,horák a spol.Komunisti zasraný.......

                                    NSmah - Profil | Ne 20.1.2008 23:29:13

                                    RS- Nemyslel jsem v rámci organizace, ale ze svýho osobního pohledu. Vždy u mě platí investice>rybohodnota

                                      NRS - Profil | Ne 20.1.2008 23:28:58

                                      Pánové pokuste se hledat kompromis , všechno není jen bíle nebo černé !!!

                                        Njwkriz - Profil | Ne 20.1.2008 23:28:56

                                        Smah-sorry na Vranov