Noční lov stále nepovolen

Proč v ČR stále není povolen noční lov, když už všude je to úplně samozřejmé. Mám vlastní zkušenosti ze Slovenska a můžu říct, že to je velmi atraktivní pro rybolov. Nejvíce při lovu nočních dravců i kaprů. To se nenajde žádný rozumný člověk v českém rybářském spolku, který by dal podnět a následně na ministerstvu,který by to schválil? Vystupte už z té totality!!!
Autor diskuse: Noha - Profil , 20.1.2008 všeobecné - ostatní

NSmah - Profil | Po 21.1.2008 22:38:08

Kapr není jediná ryba, která žere v noci ! ! ! Non-stop není jen pro kapraře ! ! ! - Je to pro všechny zapálený rybáře, co loví ryby, který žerou podle čichu a chuti (ne podle zraku)

    NPonty - Profil | Po 21.1.2008 22:01:54

    R.S.- jwkriz- proti kaprovi a tomu kdo se na něj zaměřuje fakt nic nemám!! Jen sem se po přečtení dalších příspěvků dozvěděl jen to, že kde nebere kapr, tak je tam mrtvá voda a že kaprařům záleží na tom aby byli ustanovené určité podmínky a kdo s nima nebude souhlasit je vlastně komunista. Na tom že má někdo rád kaprařinu ,není doopravdy nic špatného!!! A nikomu to nerozmlouvám! Možná je to z mé strany určitý šprajc, který vychází s obsahu této debaty.

      NRS - Profil | Po 21.1.2008 21:52:16

      Nechápu proč se spojuje noční lov s vykrádáním vod ? Jako by se to nedělo i přes den . A nimo jiné všichni nejsou stejní , tak proč slušní rybáří mají doplácet a ty ostatní !? Myslím si že to chce třeba tvrdší postihy atd ?!

        Njwkriz - Profil | Po 21.1.2008 21:28:37

        Ponty-tady vidíš kolik je kaprařů,těm na tom asi záleží nejvíc,víš.

          NRS - Profil | Po 21.1.2008 21:28:05

          Ponty : Co Tě žere ,připadáš mi jako malé dítě !!! Když Ti to vše kolem kaprů a kaprařinz vadí tak to nečti !!! To že někdo má rád kaprařínu a kapry na tom není nic špatného .

            NPonty - Profil | Po 21.1.2008 21:13:38

            Takže zase jen kapr, kapr, kapr, kapr, kapr, kapr...... existuje u nás vůbec ňáká jiná ryba, nebo jiná rybolovná technika než kaprařina?

              NFreeGAme - Profil | Po 21.1.2008 20:36:35

              Nevím, ale přijde mi to že se tu furt řeší jen takový kousky z celého problému. Podle mě není potřeba povolit to nebo ono, ale zastavit se zvednout hlavu a kouknout se takhle po okolních státech jak co funguje. Podle mě je tady aktuálně problém v tom že nejsou peníze, na to křičí každý tak proč se k rybařině nepostaví někdo jako manažer firmy. Pokud je poptávka tak to udělám a nechám si to zaplatit. Chce někdo nonstop dobře není problém povolenka krát nějaký koeficient třeba 1,5. Nejde to!?!, protože budou v noci krást ryby, nevím jak u vás, ale tady vidim běžně ryby jak se ztrácí i za světla, v tomto případě se tedy ztrácí jen v noci no tak zavedeme pravidlo o osvětlení místa a pokud to nestačí tak třeba ještě povinnost nahlásit se přes SMS do nějakého systému přes zpoplatněnou SMS a svaz vydělá ještě na SMS ze které se dá platit stráž, výsledkem je že stráž má přehled kde se jak chytá, jestli nejít třeba udělat kontrolu u menší vody se rozhlédne spočíta světla a hned ma přehled jeslti je problém. A takhle se dá podle mě řešit spousta věcí, když budou peníze můžou být stráže, ryby a celkově větší zážitek. Ty co tu křičí že to bude jen pro bohatý, to možná ano jenže odnesou si stejný počet jako vy a ještě vám zaplatí větší obsádku, nikdo tu přece nepsal, že když budu chytat nonstop nebo třeba na 50 prutů že chce větší limity.
              Takhle to vidím já a myslím že třeba tyhle diskuze nejsou zbytečný, ale někdo by ty diskuze měl projet sestavit nějaký draft a diskutovat nad něčím konkretním než jen takhle nad kousky skládačky (profesionalní RS, 3 pruty, 24 hod lov, K-70...)

                Njwkriz - Profil | Po 21.1.2008 20:27:07

                á jé zase nějaká mucholapka

                  NJKL - Profil | Po 21.1.2008 20:10:55

                  No sláva. Konečně mi někdo fundovaně vysvětlil, jak to fungovalo za komančů. Díky.

                    NRicci - Profil | Po 21.1.2008 19:57:12

                    sadraj: že se nebavíme jen o tom blbým kaprovi?

                      Nsadraj - Profil | Po 21.1.2008 19:40:29

                      ricci:nevim jak nahoře ale dole sem celej rok nechyt ani prd myslim u soutoku s vltavou a v přistavu a co sem se ptal lidi kolem tak taky nikde nikdo nic a už sem se ptal i tady a spodek je fakt nejakej mrtvej

                        NRicci - Profil | Po 21.1.2008 19:28:41

                        sadraj: s tou Berounkou jsi kapku přestřelil. Jezdím tam na ryby v okolí Křivoklátu a nemůžu si teda na zarybnění stěžovat.. Stačí se podívat co se nachytá na závodech jak píše Zajda. A to nemluvím o klasické pohodové rybačce..

                          NZajda - Profil | Po 21.1.2008 19:22:23

                          drda:V Beroune na feedrovych zavodech se toho taky nachytalo docela dost:-)

                            Ndrda - Profil | Po 21.1.2008 19:12:14

                            sadraj: s tou Berounkou jsi to myslel opravdu vážně? Já byl s drdovou ve Zbečně týden na dovolené a nachytali jsme hodně přes 100 ryb (celkem 14 druhů). A rozhodně jsme neseděli celé dny u řeky. Ovšem je pravda, že jsme nechytili ani jednoho kapra. Možná proto je to pro tebe mrtvá řeka.

                              NBulk - Profil | Po 21.1.2008 19:00:53

                              cuchak: A třeba zrovna právě z toho důvodu, pokud bych měl málo času a chtěl si opravu zachytat, bych se vyprdl na povolenku a těch pár docházek do roka bych směroval na soukromé revíry, kde máš svůj klid.
                              Noha: Ale prosím tě...

                                NNoha - Profil | Po 21.1.2008 19:00:32

                                V každý době se něco najde,to přirovnání je možno mimo,ale tak mi to připadá,stejně se jednou budeme na ryby asi koukat jenom v muzeu.

                                  NLudaT - Profil | Po 21.1.2008 18:48:22

                                  Noha: Osobně proti lovu nonstop nic nemám. Ale to tvoje přirovnání mě připadne trochu mimo. Různý omezení a pravidla platí i v demogracii či monarchii. Ono je celý tohle "svazácký" zřízení takovej socialistickej přežitek.

                                    Nfair - Profil | Po 21.1.2008 18:46:42

                                    cuchak- mýlíš se po 23h se smělo SOULOŽIT s komančkama. Zdar

                                      NNoha - Profil | Po 21.1.2008 18:40:50

                                      LudaT:Právě že nic,za komančů bylo všechno nalajnovaný a my sme museli poslouchat,ted když jsou možný zmněny které se osvědčili tak nebudeme snad strkat hlavu do písku.

                                        Ncuchak - Profil | Po 21.1.2008 18:35:26

                                        Po 23 hod.se za komančů nesmělo nic.