Vyděržaj pioněr ! Aneb staronová hra pro posílení ducha komsomolské mádeže.

Autoři filmu "Pelíšky"zajisté prominou,že jsem si vypůjčil tento název...Zkoušet lidi ( i ryby) pomocí dvou elektrod a "neškodného proudu" je totiž parafrází na stále stejný přístup od let šedesátých....
Nejen od příštího týdne mnohde začínají správní řízení , kde lze připomínkovat hospodářskou činnost na P tocích.
Osobně budu tentokrát žádat o dočasné zastavení lovu Po v toku, kde prakticky byl zlikvidován Po z hlediska generační ryby...(násada Po1 aj.)
A jak je to u vás? Není potřeba nic měnit? VČS ,KÚ ŽP aj.?
Za praktické rady budu vděčný...
Autor diskuse: Cottus - Profil , 14.1.2008 muškaření - RŘ, MO, svazy

NMRKnato - Profil | St 23.1.2008 23:35:39

macek : to by byl ideální stav. Z čeho by ale "žily" MO? Ve skutečnosti by to přineslo kýžené změny, jelikož takový balík, ze kterého by bylo logické provádět úhradu za násady, by už bylo těžké schovat do "klasického" hospodaření......

    Nmacek - Profil | St 23.1.2008 21:28:07

    MRKnato> stojím o odpověď - a proč povinné proplácení brigád? proč se na tenhle relikt minulosti už konečně nevysrat a nepromítnout reálně náklady do ceny povolenky?

      NStanďour - Profil | St 23.1.2008 20:38:50

      ZN: St 23.1.2008 14:03:00 ... To mi vyrazilo dech... Dlouho jsem na MRKu nic tak výstižnýho a přesnýho nečet. Gratuluju. Tentokrát bez smajlíka.

        NMRKnato - Profil | St 23.1.2008 20:13:48

        Cottus : KÚ,OŽP .... Proč tedy nezkusíš nastínit, jen načrtnout směr, kterým by dle tebe tyto orgány měly, pokud to tedy nečiní svaz, směřovat rybařinu..... Vznešená hesla pro obyčejnou rybařinu bohužel nestačí..... Povinné proplácení brigád je prvním krokem k změně poměrů na revírech. Brigádničení své výsledky již předvedlo, fenomén nám bytní....

          Nmacek - Profil | St 23.1.2008 15:48:48

          mildas> až tě zas potkám, natrhnu ti to tvý bledě modrý obtažený tričínko, ty prevíte!

            Nmildas - Profil | St 23.1.2008 15:08:48

            macek: ......když ji nerozpoutáš v dejcháčích......

              Nmacek - Profil | St 23.1.2008 14:45:40

              drozďák> díky že jsi ta procenta nastavil aspoň takhle. až rozpoutám tu revoltu, nerad bych byl navíc ještě označenej třeba za 4procentní menšinu. :o))

                Ndrozďák - Profil | St 23.1.2008 14:16:22

                Nevím, co dělají všichni ostatní krom Cottuse, ale jsem přesvědčen, že si především nehrají na něco, co nejsou a asi ani nikdy nebudou. To znamená, že 99% z nás zůstane na úrovni nespokojených tlachalů, kteří sice žádnou velkou revoltu rozhodně nerozpoutají, alespoň se ale nebudou opírat o perverzně glorifikovaný hektarový kačák s vysychajícím potůčkem, bijíce se v prsa, jsa tímto přesvědčeni o své vyjímečnosti a nadřazenosti všemu ostatnímu.

                Cottusi, doufám, že snad úplně naposled. Jsi prostě stejný kašpar, jako my všichni ostatní. Nic víc, nic míň...

                  NZN - Profil | St 23.1.2008 14:03:00

                  Cottus:
                  když někteří tady aspoň pasivně nabourávali totalitu, ty jsi studoval na politické škole v Bratislavě :-)
                  Btw., jestli jsi si nestačil všimnout, je trošku jiná doba. Každý, kdo trochu aktivně přistupuje k ovlivňování svého života, nemá na nějaké další aktivní kroky čas ani náladu. Svůj volný čas nutně musí věnovat odpočinku a relaxaci, jinak by zblbnul. Přesto někteří ten volný čas věnují i ostatním, je to jejich věc. Krom toho, směr a způsob tebou prezentovaný je pro mnoho lidí naprosto nepřijatelný a chaotický. Tvá prezentace skutečnosti, i když v jádru pravdivá, je velice podivná a dle mého nadělá víc škody jak užitku. Oháníš se profláknutými klišé, zkreslujícím pohledem na realitu a demagogickými výzvami.
                  Prostě, mne jsi nijak nepřesvědčil, spíš naopak, "akční hrdino".

                    Nhraji - Profil | St 23.1.2008 13:54:17

                    Tak to o tom tlachání na internetu, to jsi trefil naprosto přesně. Asi osobní zážitek.

                      NCottus - Profil | St 23.1.2008 13:22:54

                      ZN: totalitu nectí spousta lidí tady....ale co dělají pro její nabourání, či aspoň dílčí změny?Místo vlastních aktivních kroků pro rybařinu raději rádoby-tlachání na netu.
                      Mnohdy mě to připadá spíše jako módní póza - býti svazobijcem....protože , když se vynoří nějaký "akční hrdina",tak hurá na něj...(důvody si najdeme- třeba i v gramatice..)Tak co vlastně chtějí? Mě připadá,že pouze tlachat a nic neměnit.
                      Ten vrchní je asi fakt nějakej divnej, ale pivo je to dobrý! Jen pro něj (pro to pivo) něco smysluplného udělat...

                        NZN - Profil | Út 22.1.2008 21:26:03

                        Cottus:
                        totalitu nectí spousta lidí tady, ale ten vrchní.... ten vrchní, ten je nějakej divnej.

                          NCottus - Profil | Út 22.1.2008 20:57:01

                          drozďák: ne, ne ....já to rušit(ani podporovat) - nebudu:-)))

                            Ndrozďák - Profil | Út 22.1.2008 20:55:35

                            A je po petici....

                              NCottus - Profil | Út 22.1.2008 20:48:09

                              No teda to byl zase frmol....:-))
                              Potvrdilo to pouze naše osobní náhledy....
                              Poděkuji tedy těm , kteří ctí něco jiného , než totalitu.....a budu nadávat těm, kdož zaprodali(možná výměnou za neodpracované brigády) svoji čest! :-))
                              Kakr: zase vedle, jako svazové hospodaření na P vodách.....

                              Hugo z Hor: Když tak : Cottus poecilopus

                              strejka: skoro stejné je pak i 1: 100 000

                              Miloš Dia:" a přece se točí"....aneb: medvědovi jsem tu šanci na seznámení s Jakoubkem dal....kakrovi ne, pač se jej , jako činovníka bojí...:-))

                                Ndrozďák - Profil | Út 22.1.2008 16:08:15

                                Ladinek:

                                kupříkladu zde - http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=168481

                                Máš možnost, jdeš do toho?

                                  NHugo_z_Hor - Profil | Út 22.1.2008 14:50:09

                                  Vyděržaj pioněr ! Vyděržaj Gobio !

                                    NZN - Profil | Út 22.1.2008 11:53:03

                                    strejka:
                                    :-))))))))))))))))

                                      Nstrejka - Profil | Út 22.1.2008 11:48:23

                                      Ladinek: co ti brání? naformuluj petici, namnož, roznes, posbírej, sežeň pro ni podporu časopisů, celebrit, páchej dobro podle chuti, třeba se k tobě někdo přidá, já si třeba narozdíl od tebe myslím, že "trvale kecat ala Cottus" je skoro stejně zhoubné jako držet hubu a krok...

                                        NLadinek - Profil | Út 22.1.2008 11:24:11

                                        Nerikam nekupovat povlenky :) ale spis trvale kecat ala Cottus, kdyz tohle bude delat kazdej na sve MO tak se treba dedkove tam sedici pohnou a nejaky zmeny predlozej....
                                        Me totiz pripada, ze je to uplne to same jako s politikou, taky jsme vecne nespokojeny ale nic proto nedelame, jednou za par let dojdem k volbam (mozna) a pak zase jen nadavame, ale prijit s nejakym rozumnym navrhem je pro nas tabu. Proste radsi pockame az to vyresi nekdo za nas.
                                        Zmeny to proste chce a kazdej si muze rikat co chce. RR kterej tu mame je proste neco strasnyho a naprosto se nehodi do soucasnyho stavu reviru a rybareni celkove...Ani ja nevim jak se nejaky zmeny dovolat, ale myslim, ze nejaka petice zaslana na CRS, zverejnena treba i v casopisech atp. by byla dobrej zacatek jak nase vody alespon trochu ochranit....