Vyděržaj pioněr ! Aneb staronová hra pro posílení ducha komsomolské mádeže.

Autoři filmu "Pelíšky"zajisté prominou,že jsem si vypůjčil tento název...Zkoušet lidi ( i ryby) pomocí dvou elektrod a "neškodného proudu" je totiž parafrází na stále stejný přístup od let šedesátých....
Nejen od příštího týdne mnohde začínají správní řízení , kde lze připomínkovat hospodářskou činnost na P tocích.
Osobně budu tentokrát žádat o dočasné zastavení lovu Po v toku, kde prakticky byl zlikvidován Po z hlediska generační ryby...(násada Po1 aj.)
A jak je to u vás? Není potřeba nic měnit? VČS ,KÚ ŽP aj.?
Za praktické rady budu vděčný...
Autor diskuse: Cottus - Profil , 14.1.2008 muškaření - RŘ, MO, svazy

Nmacek - Profil | Út 22.1.2008 11:02:20

Ladinek> takže navrhuješ, že bych si letos neměl kupovat papíry, jo?

je to dobrej nápad, ale já nějak nemám sklony k sebeobětování, navíc se nás tu slejzá tak všeho všudy padesát, takže se obávám, že ekonomicky ten svaz asi nepoložíme. promiň, možná jsem jen svým založením pesimista. :-(

    NLadinek - Profil | Út 22.1.2008 10:20:42

    Bohuzel, to ze je Cottus jakej je nezmeni nic na tom, ze CRS pracuje podle 40 let starejch pravidel, RR je paskvil a P vody jdou do prdele....To, ze to NAM rybarum "vyhovuje", dal si budem kupovat povolenky, nadavat jak je malo Po a pak nekoho poslem na netu do hajzlu kvalitu rybareni v CR nezlepsi...Chtelo by to petici a trvalej tlak CRS, kterej povede ke zmenam jak v hospodareni tak k pristupu rybaru k nasemu konicku....

      Nmedvěd - Profil | Út 22.1.2008 9:56:52

      drozdák:konstatování "že bylo líp"v tomto případě není argument,je to jen názor ,nic víc

        NMiloš_Dia - Profil | Út 22.1.2008 9:47:53

        kakr:
        add jedna IP adresa : to už víme dávno :-)

          Nkakr - Profil | Út 22.1.2008 9:05:06

          drozďák:
          naprostý souhlas, jen si dovolím upřesnit Tvou poslední větu.
          Kolega Cottus se připravil i na tuto eventualitu.Stvořil si virtuálního Jakubka, řádně na MRKu zaregistroval a má tedy možnost psát si sám ze sebou. Už to provedl a Jakubek stačil založit i svou otázku. Smůla je v tom, že píší oba z jedné IP adresy.
          Kolega Cottus na to reagoval, no a co................

            NMRKnato - Profil | Po 21.1.2008 23:50:22

            Cottus : šifruješ různé zkratky VÚ, OŽP, KÚ, bez jakékoliv vazby na realitu, v tom je s tebou problém. Existují asi dva základní modely:
            1) Současný stav s možností, že a) svaz pochopí nutnost změn a b) nepochopí nic a zůstane ve vleku svého kapropodnikání.
            2) Nový stav s jiným uživatelem s možností : a) bude tvrdě komerční na pár revírech, většina revírů zpustne a b) bude se hospodařit ekologicky dle VÚ, OŽP a chytat budou pouze vědci a možná jejich kámoši z divného světa....

              Ndrozďák - Profil | Po 21.1.2008 23:29:50

              Bulk: Cottus dozajista není idiot. Nicméně snažení tohoto tvora je velmi úsměvné, rozum mi volí na nic z jeho "pera" nereagovat.
              Ohánět se argumenty "bylo bez tebe líp" apod. je dost zcestné. Každý má právo na svůj názor a jeho vyjádření. Existují ale různé techniky, jak jeho aktivitu eliminovat - kupř. nereagovat.
              Pochybuji, že i takový exot jako je Cottus si bude povídat a psát sám se sebou...

                Nmildas - Profil | Po 21.1.2008 22:11:52

                Výr: Konečně Happy end.....

                  NVýr - Profil | Po 21.1.2008 22:10:24

                  ....ľahnú si do trávy a počúvajú večer.....plesk ....plesk...děvdeM bije suttoCa

                    NMates(původní) - Profil | Po 21.1.2008 21:49:13

                    Cottus: už to nehul................

                      NBulk - Profil | Po 21.1.2008 21:43:47

                      Cottus: Jsi idiot, nic jiného než idiot. Bylo jich tu spousta před tebou, bude jich tu spousta i po tobě, jen tvé úrovně budou těžko dosahovati.

                        NCottus - Profil | Po 21.1.2008 21:19:25

                        Bulk: to nic....oni jsou jako z gumy...:-)) prostě féroví....pro lidi, pro přírodu, pro ryby...
                        A co na tom, že bez placení(za revír)...bez zodpovědnosti....
                        No není toto snad dědictví dob minulých?? medvěd: já bych byl také pouze pro jeden názor.....svazový...a hotovo!Manipulace s lidmi je toho zajisté důkazem.

                          Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 21:16:37

                          Cottus:víš, nejraději bych Tě poslal do prdele.,ale neudělám to.Nestojíš mi za to.Snažíš se manipulovat lidmi,nahazuješ nesmyslná témata a pokud se Tě někdo vyzve k vysvětlení ,tak kličkuješ,urážíš a vyhrožuješ.Věř,že bez Tebe bylo na Mrku líp.

                            NBulk - Profil | Po 21.1.2008 21:13:58

                            Cottus: Kopeš kolem sebe pěkně, jen co je pravda...

                              NCottus - Profil | Po 21.1.2008 21:11:31

                              kakr: asi si nechám prolustrovat svazky StB....
                              Opravdu každý chápeme věci jinak. Stejně tak i výsledky....Pro funkcionáře , či jejich patolízaly je asi stav P vod vždy vcelku dobrý! Viz.Otava 2006(hydrobiolog. průzkum) vs. články svazvých funkcionářů!
                              Je obdivuhodné jak funkcionáři přesně vědí : KDO a JAK uvažuje....:-))))
                              PS: v mém případě to vědí líp , než já sám... (mnohdy)!!
                              Co je férové, či nikoli....od hospodáře MO MRS??:-))

                                NBosanac - Profil | Po 21.1.2008 11:04:34

                                Mlzi , mlzi , je videt ze ma za sebou karieru ve Svazu . Svazaci jsou ale neprokonatelny .

                                  Nkakr - Profil | Po 21.1.2008 10:50:57

                                  Cottus:
                                  domnívám se, že by bylo férové se omluvit těm více jak 600 přispívajícím,kteří v dobré víře, že něčemu pomohou posílali svá fota do uvedené otázky. Divíš se, že si tu z Tebe mnoho lidí střílí. Můžeš si za to sám, bo jsi moc dobře věděl, že celé zadání je nesmysl a nikdo z renomovaných odborníků se k podobným blábolům nevyjádří.
                                  Jen nechápu, proč se snažíš zase mlžit a zatahovat do toho ing. Ph D Jurajdu, který k uvedenému nemá vůbec, ale vůbec žádnou vazbu.
                                  Vůbec se nejedná o naivní blbost, je to cílená fabulace a jsi fabulant!

                                    Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 10:24:35

                                    Cottus:Díky,přesto si myslím že o tento závěr jsi nemusel žádat VÚ ani AV.Padl v otázce mnohokrát.

                                      NCottus - Profil | Po 21.1.2008 10:21:05

                                      medvěd: vždyť jsem to tu několikrát řekl: Že fotky přes svoji naivitu a neprůkaznost.....
                                      "Zkoumat" je tedy nešlo , přestože jsem o pomoc požádal VÚ i AV...
                                      Přesto to svoje ovoce přineslo formou kontaktů....
                                      Naivní blbost ?! Stačí??

                                        Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 10:16:36

                                        Cottus:prosím, odpověz na otázku, kdo zkoumal ty fotky, a z jakým výsledkem nebo rovnou řekni, že to byla blbost , nikdo nic nezkoumal a je to.Zkus se k tomu postavit alespoň trošku rovně.O stavu PP tady nemusíš řečnit.Na ryby chodíme všichni.Nejsem funkcionář,jsem řadový člen MO a dlouholetý aktivní návštěvník těchto stránek