- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyděržaj pioněr ! Aneb staronová hra pro posílení ducha komsomolské mádeže.
Nejen od příštího týdne mnohde začínají správní řízení , kde lze připomínkovat hospodářskou činnost na P tocích.
Osobně budu tentokrát žádat o dočasné zastavení lovu Po v toku, kde prakticky byl zlikvidován Po z hlediska generační ryby...(násada Po1 aj.)
A jak je to u vás? Není potřeba nic měnit? VČS ,KÚ ŽP aj.?
Za praktické rady budu vděčný...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmacek - Profil | Út 22.1.2008 11:02:20
je to dobrej nápad, ale já nějak nemám sklony k sebeobětování, navíc se nás tu slejzá tak všeho všudy padesát, takže se obávám, že ekonomicky ten svaz asi nepoložíme. promiň, možná jsem jen svým založením pesimista. :-(
NLadinek - Profil | Út 22.1.2008 10:20:42
Nmedvěd - Profil | Út 22.1.2008 9:56:52
Nkakr - Profil | Út 22.1.2008 9:05:06
naprostý souhlas, jen si dovolím upřesnit Tvou poslední větu.
Kolega Cottus se připravil i na tuto eventualitu.Stvořil si virtuálního Jakubka, řádně na MRKu zaregistroval a má tedy možnost psát si sám ze sebou. Už to provedl a Jakubek stačil založit i svou otázku. Smůla je v tom, že píší oba z jedné IP adresy.
Kolega Cottus na to reagoval, no a co................
NMRKnato - Profil | Po 21.1.2008 23:50:22
1) Současný stav s možností, že a) svaz pochopí nutnost změn a b) nepochopí nic a zůstane ve vleku svého kapropodnikání.
2) Nový stav s jiným uživatelem s možností : a) bude tvrdě komerční na pár revírech, většina revírů zpustne a b) bude se hospodařit ekologicky dle VÚ, OŽP a chytat budou pouze vědci a možná jejich kámoši z divného světa....
Ndrozďák - Profil | Po 21.1.2008 23:29:50
Ohánět se argumenty "bylo bez tebe líp" apod. je dost zcestné. Každý má právo na svůj názor a jeho vyjádření. Existují ale různé techniky, jak jeho aktivitu eliminovat - kupř. nereagovat.
Pochybuji, že i takový exot jako je Cottus si bude povídat a psát sám se sebou...
NVýr - Profil | Po 21.1.2008 22:10:24
NBulk - Profil | Po 21.1.2008 21:43:47
NCottus - Profil | Po 21.1.2008 21:19:25
A co na tom, že bez placení(za revír)...bez zodpovědnosti....
No není toto snad dědictví dob minulých?? medvěd: já bych byl také pouze pro jeden názor.....svazový...a hotovo!Manipulace s lidmi je toho zajisté důkazem.
Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 21:16:37
NCottus - Profil | Po 21.1.2008 21:11:31
Opravdu každý chápeme věci jinak. Stejně tak i výsledky....Pro funkcionáře , či jejich patolízaly je asi stav P vod vždy vcelku dobrý! Viz.Otava 2006(hydrobiolog. průzkum) vs. články svazvých funkcionářů!
Je obdivuhodné jak funkcionáři přesně vědí : KDO a JAK uvažuje....:-))))
PS: v mém případě to vědí líp , než já sám... (mnohdy)!!
Co je férové, či nikoli....od hospodáře MO MRS??:-))
NBosanac - Profil | Po 21.1.2008 11:04:34
Nkakr - Profil | Po 21.1.2008 10:50:57
domnívám se, že by bylo férové se omluvit těm více jak 600 přispívajícím,kteří v dobré víře, že něčemu pomohou posílali svá fota do uvedené otázky. Divíš se, že si tu z Tebe mnoho lidí střílí. Můžeš si za to sám, bo jsi moc dobře věděl, že celé zadání je nesmysl a nikdo z renomovaných odborníků se k podobným blábolům nevyjádří.
Jen nechápu, proč se snažíš zase mlžit a zatahovat do toho ing. Ph D Jurajdu, který k uvedenému nemá vůbec, ale vůbec žádnou vazbu.
Vůbec se nejedná o naivní blbost, je to cílená fabulace a jsi fabulant!
Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 10:24:35
NCottus - Profil | Po 21.1.2008 10:21:05
"Zkoumat" je tedy nešlo , přestože jsem o pomoc požádal VÚ i AV...
Přesto to svoje ovoce přineslo formou kontaktů....
Naivní blbost ?! Stačí??
Nmedvěd - Profil | Po 21.1.2008 10:16:36
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












