- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyděržaj pioněr ! Aneb staronová hra pro posílení ducha komsomolské mádeže.
Nejen od příštího týdne mnohde začínají správní řízení , kde lze připomínkovat hospodářskou činnost na P tocích.
Osobně budu tentokrát žádat o dočasné zastavení lovu Po v toku, kde prakticky byl zlikvidován Po z hlediska generační ryby...(násada Po1 aj.)
A jak je to u vás? Není potřeba nic měnit? VČS ,KÚ ŽP aj.?
Za praktické rady budu vděčný...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndrozďák - Profil | Pá 8.2.2008 10:44:13
"A v neposlední řadě také proto, že sportovní rybolov zaštítěný ČRS není postaven na hájení ryb..."
to samé jinými slovy...
Jinak má samozřejmě pravdu. Dal jsem věcnou odpověď a čekal, co bude dál
NMiloš_Dia - Profil | Pá 8.2.2008 10:40:25
Ladinek má pravdu - money flow drží Svaz u kormidla. Pochopitelně díky tomu nemají MO možnost vysazené ryby hájit.
Ndrozďák - Profil | Pá 8.2.2008 10:37:55
A v neposlední řadě také proto, že sportovní rybolov zaštítěný ČRS není postaven na hájení ryb...
NLadinek - Profil | Pá 8.2.2008 10:34:00
NMRKnato - Profil | Pá 8.2.2008 10:04:44
NBačus - Profil | Pá 8.2.2008 9:35:11
Nkakr - Profil | Pá 8.2.2008 8:06:57
od soukromníka nakoupím PO ve velikosti 30+ za méně než polovinu Tebou uvedené částky. U PD je cena o čtvrtinu menší. Podotýkám od SOUKROMNÍKA, žádné svazové tabulky.
NRicci - Profil | Pá 8.2.2008 6:54:36
To období spekuluju a vycházím z toho, že "řádový člen se k relevantním informacím ani nedostane" takže není možné jak se k takové informaci dostane nečlen.
Když se podle tebe se tedy vysazuje duhák do CHKO. Proč tedy jako nečlen - občan nevemeš důkaz a nejdeš na patřičná místa?
Já vím o MO, která dělá to stejné, ale bohužel ikdybych chtěl dělat nevím co, tak můžu díky absenci důkazu jen plácat. Ty ho máš, tak ho použij..
NMRKnato - Profil | Pá 8.2.2008 0:00:33
NCottus - Profil | Čt 7.2.2008 22:08:26
Ty ceny jsou pouze poměrové.... a u Po počítám cca REÁLNOU cenu generačky 35 - 55 cm(nikoli svaz.tabulková)
tj. stejná velikost , jak jsou ti sypaní duháci...
PS: pokud reáně vychováš generačku Po původní linie , tak ta cena bude + - v tomto poměru.
Nkakr - Profil | Čt 7.2.2008 22:01:31
už jsme se o této kauze opakovaně bavili, je to naprosto nemožné. Jen by mě zajímalo kde bereš ceny, které uvádíš (PO 400Kč a PD 100Kč/kg.) To je s nějakou vysokohorskou přirážkou? Kopaniny jsou už v cenách ryb na úrovni velehor?
NCottus - Profil | Čt 7.2.2008 21:52:24
Proto mluvím o sypání ryb(byť duhových), protože se tak děje ve spěchu , aby nikdo nepovolaný nezjistil tuto oboustranně výhodnou "záměnu"!!( Po- 400,-/kg x Pd 100.-Kč/kg)
O vysazení candátů do pstruhové Vn (300 ks / 1 ha) ani nemluvě....
Nevěříš?
Je to stejné , jak záměna (svazem akceptovaná Po1 místo původního Po2 v množství stejném)!
NRicci - Profil | Čt 7.2.2008 21:51:17
Ano s CHKO máš pravdu a ač nerad souhlasím. Leč se obávám, že je to problém MO, která vysazuje nepůvodní druh. Znovu jsme na začátku. Můžeš to ovlivnit buď jako člen oné MO nebo vzít důkaz a navštívit patřičné státní instituce.
O množství informací, které mám k dispozici můžeš bohužel jen spekulovat..
Ovšem nebráním se radě od profíka, jak s informacema správně naložit..
Nkakr - Profil | Čt 7.2.2008 21:45:38
musel jsi být velmi šikovné a vnímavé dítě. Ve čtyřech letech poznat totalitu, už se nedivím, že Tvé další kroky vedly na školu politickou. Škoda, že jsi ji nedokončil, mohli jsme v ČR mít o jednoho
kvalifikovaného politologa víc.
K rybařině, jen naprostý rybářský ignorat se může vyjádřit o sypání ryb. Tímto výrazem hodným bagristy nakládajícího písek jsi u mě ztratil i ten poslední zbytek kreditu co se ryb týče.
Je úplně jedno, zda se ryba vysazuje v CHKO, nebo jinde, je to živý tvor a zaslouží si úcty.
NCottus - Profil | Čt 7.2.2008 21:30:56
Pochop , že já již za sebou tu hypotetickou(dosud pro Tebe) zkušenost mám...(starat se o věci v rámci svazu, jako funkcionář), takže se nezlob , že Tvoje poznatky beru pouze jako naučené tlachy z VČS...
Zajisté ti budou za to vděčni svazáci několika hodností.
PS: hříčka slovní "ukradená" má i ten význam, že řádový člen se k relevantním informacím ani nedostane...čehož jsi i Ty zářným příkladem...
.......ne všechno to , kde se "máme MOMENTÁLNĚ dobře" je unositelné z hlediska vývoje do budoucna...(to platí v rybařině dvojnásob)
NRicci - Profil | Čt 7.2.2008 21:24:16
NRicci - Profil | Čt 7.2.2008 21:19:04
Nikam tě nelákám a nenutím, ale v tom případě musím konstatovat, že po tom jaká ryba se nasazuje do revírů, na kterých hospodaří svaz jehož nejsi členem je ti hovno. Můžeš maximálně ukazovat prstem a říkat si "avavava to se řekne"
NCottus - Profil | Čt 7.2.2008 21:00:48
O revír je povinen se starat ten , kdo má na něj dekret ...a to je KDO?
Anebo snad neplnění osaz. plánu , nasazování (hospodářem Mo) škodlivé ryby do P revíru aj.
Já situaci řešil, spolu se mnou několik lidí z KRK apod. bohužel...bylo to stejné , jak řešit něco v ČSSR 1969-1989. Prostě totalita zůstane totalitou... .... já si vždy vážil svobody názoru, tak mě nelákej tam, kde to znám a kde svobodu nahrazuje nutná poslušnost( ke všemu) tj. loajalita .
NRicci - Profil | Čt 7.2.2008 20:49:47
Dále mám pocit, že rozdílnou cenu brigád povolují stanovy MRS. Pokud to tak není, oprav mě.
Pokud se nepletu, tak krádež je trestný čin, takže se jako nečlen můžeš obrátit např. na Policii ČR, kterou by to mohlo zajímat. Pravda je, že by jsi měl mít v rukou nějaký důkaz.
Mám pocit, že tvůj trest od posledního vykopnutí už vypršel, takže ti nic nebrání vstupit, stát se členem a situaci vyřešit.
Stále jsi mi nevysvětlil pojem „starost člena o revír“
NCottus - Profil | Čt 7.2.2008 20:30:11
MRKnato:v mnohém souhlasím(15:34)...:-), ale to další míří zase plně do leva extrémně moc...
Je vidět,že chybí alternativní info.
colek:tak to je vedle.... na rozdíl od Macosxe, který reálně aspoň doufá...
V rámci této debaty jsem si vzpoměl na konstatování politologů: " že reforma (ve svazovém přístupu nutná) je začátkem konce jakékoli totality..."
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











