revír na trofejní kapry

poradte mi někdo revír na nějaký větší kapry...kraj plzenský můžou být i soukromé
Autor diskuse: čenda22 - Profil , 30.12.2007 kaprařina - revíry, cestování

macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:56

zničit krtka

    Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:56

    A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

      macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:53

      zničit krtka

        macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:50

        zničit krtka

          Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:48

          A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

            macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:47

            zničit krtka

              macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:43

              zničit krtka

                Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:41

                A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                  macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:40

                  zničit krtka

                    Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:33

                    A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                      Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:25

                      A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                        macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:25

                        zničit krtka

                          macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:21

                          zničit krtka

                            macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:18

                            zničit krtka

                              Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:18

                              A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                                macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:15

                                zničit krtka

                                  macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:11

                                  zničit krtka

                                    Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:46:09

                                    A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                                      macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:08

                                      zničit krtka

                                        macin - Profil | Po 31.12.2007 22:46:05

                                        zničit krtka