revír na trofejní kapry

poradte mi někdo revír na nějaký větší kapry...kraj plzenský můžou být i soukromé
Autor diskuse: čenda22 - Profil , 30.12.2007 kaprařina - revíry, cestování

macin - Profil | Po 31.12.2007 22:43:23

zničit krtka

    macin - Profil | Po 31.12.2007 22:43:20

    zničit krtka

      macin - Profil | Po 31.12.2007 22:43:17

      zničit krtka

        Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:43:16

        A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

          macin - Profil | Po 31.12.2007 22:43:13

          zničit krtka

            Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:43:10

            A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

              macin - Profil | Po 31.12.2007 22:43:09

              zničit krtka

                Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:43:03

                A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                  Ádoš - Profil | Po 31.12.2007 22:42:57

                  Seru na krtka

                    Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:42:55

                    A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                      Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:42:54

                      A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                        macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:50

                        zničit krtka

                          Macros - Profil | Po 31.12.2007 22:42:48

                          Vy krtkové... hihihi

                            macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:47

                            zničit krtka

                              macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:44

                              zničit krtka

                                macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:41

                                zničit krtka

                                  macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:38

                                  zničit krtka

                                    macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:34

                                    zničit krtka

                                      Jarda Kučera - Profil | Po 31.12.2007 22:42:32

                                      A co takhle zničit krtka.A co ten krtek.Co je sním.

                                        macin - Profil | Po 31.12.2007 22:42:30

                                        zničit krtka