- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Velký Samberk
Zdravím , před novou sezonou scháním info o nových revírech a zaujala mě tato pískovna. Prosím o info co se týče zarybněnosti,velikosti kaprů,bivakování atd. Můj email je rosa544@seznam.cz ....děkuji
Autor diskuse: rosa - Profil , 24.12.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Kok - Profil | Út 1.1.2008 12:57:41
slavina - jinak myslím, že jedno jim to není, pač kdyby bylo, tak by už dávno kápli božskou, ..........bohužel někteří z těchto "přenašečů ryb" by ztratily na popularitě a to je nepřípustné, pač by to mělo dopad i na jejich finance,............ je škoda, že kaprařina je dnes jakýmsi byznysem a né jen koníčkem pro opravdové nadšence
Kok - Profil | Út 1.1.2008 12:48:34
Libor.Sl - na jejich přiznání kašlu, to už u některých ani nepotřebuju,....... mám oči a stačí se jen podívat,.........tady jde o to, aby už tyto osoby nebyly dále "plácány po zádech" a vychvalovány do nebes
slavina - Profil | Út 1.1.2008 12:46:52
Libor.Sl: Já myslím,že se jim s tím žije ůplně normálně, protože jim je to jedno!
Kok:U mě nejsi lhář:-)
Kok:U mě nejsi lhář:-)
Libor.Sl - Profil | Út 1.1.2008 12:38:31
pánové bohužel tady řešíte neřešitelné zapomeňte na to že se vám někdo z těch hovad co odváželi a odvážejí trofejní kapry ze svazovek do soukromáču přizná ,tak snad nikdo není naivní ,já si myslím že je pro ně dostatečné utrpení s tím žít a čekat kdy se to provalí.Samozřejmě ne všem to vadí že by to na ně prasklo jelikož jsou i takový dementi kteří se s tím chlubí,a těm rádoby kaprařum kterým se to momentálně nehodí do krámu že byli hovada ,snad jenom jedno jak se s tím žije,že jsem byli hovada,a nyní velcí moralisté a zastánci kaprů.
Kok - Profil | Út 1.1.2008 11:59:15
.....asi tu budu za lháře:).......................velice se omlouvám, .........bohužel se mi tyto fota nedaří rozesílat ani po jednom,.............zkuste se obrátit na Květoše, ..........myslím, že vám ty fota rád pošle,..................Květoš!!!!,.....zachraň mě:)
Kok - Profil | Út 1.1.2008 11:42:40
pánové, .............potřeboval bych helfnout, s těmi Květošovými fotkami nelze nic dělat, ani poslat mejlem, mám je stažené ve své složce a místo obrázku který zastupuje všechny mé ostatní fotky je u těch Květošových nějaká svíčka, jakmile tyto fotky vložím do přílohy mejlu, tak se mi neodešlou a objeví se : tato stránka není k dispozici, už několikrát jsem je zkoušel odeslat ( Ivošovi D ) avšak marně, mejlem to určitě není, ten funguje,............ještě ty fota zkusím posílat po jednom, pač mám jen 10MB schránku, jinak fakt nevím
Kok - Profil | Út 1.1.2008 11:08:03
............bylo mne jedním dobrým známým v dobré vůli vysvětleno, že by to pro mne mohlo dopadnot špatně, kdybych tu ty fota zveřejnil, a tak beru zpět co jsem napsal a zůžím to jen na to,....... že kdo se chce podívat na mušovského kapra v hejlově, tak ať se přihlásí a já mu je pošlu:).............PS: ten zoolovec co toho kapra drží v rukou je vopravdu kus:))
Kok - Profil | Út 1.1.2008 10:29:47
........v této debatě se musím zastat Květoše, ........má opravdu pravdu, ............poslal mi nějaké fota kapra z mušova a poté jak ho drží v rukou jeden ze zoolovců na hejlově, je to totožná ryba, .........já jsem se snažil ty fota sem hodit, bohužel se mi to nepovedlo, prostě mi to nejde, prý že jsou moc velký nebo se musí ořezat, já tomu moc nerozumím, bohužel to ani neumím ořezat, .........jestli je někdo ochoten je za mne upravit a upravené je poslat zpět, tak ať se přihlásí a já mu je pošlu
carpnew - Profil | Út 1.1.2008 8:27:19
Já zklamán nejsem, možná dobře že jsou odvezeny...ALe už by to stačilo. Soukromky už jsou plné. Takže přeji aby byli v novém roce i revíry plné dvacek...A na hejlov si zajedu, proč ne, když tam plavou
MichalM(štikař) - Profil | Ne 30.12.2007 20:36:16
Květoš: no asi máš pravdu, přinejmenším jsou si ti kapři hodně podobní:-O
Červené karty: pjarmil
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









