Morava 3A

Zná někdo tento revír? Dá se koupit hostovačka nebo povolenka na pískovny? Díky za informace.
Autor diskuse: Petr S - Profil , 3.9.2003 všeobecné - revíry, cestování

tony | Út 9.9.2003 0:53:55

Revir M3A jsou asi sto hektarove jezera v Moravske Nove Vsi okr Breclav.Samostatne hospodarici rybarsky spolek ma asi 250 clenu a neni jednoduche se tam dostat.Jezera jsou podle me dobre zarybnena kaprem a amurem,jsou zde trofejni sumci.Nemistni maji moznost si zde zalovit dvakrat do roka na 24 hodinovych zavodech.

    Marin | Čt 4.9.2003 10:47:07

    tož to ja, nechtělo se mi hledat v soupisu revírů.
    Kurňa takže zase někdo soukromničí ?

      Igor - Profil | Čt 4.9.2003 9:12:31

      Marin: Né, je to pískovna v Moravské Nové Vsi, okr. Břeclav

        Marin | St 3.9.2003 16:12:34

        to se bavíte o pískovnách u Ostrožské Nové Vsi?

          Igor - Profil | St 3.9.2003 11:07:03

          Já se teda Petrovi S. omlouvám, původně jsem mu poradil telefon na hospodáře, kde se dá koupit hostenka, ale teď jsem si to telefonicky prověřoval a oni už fakt 3 roky hostenky nevydávají. Takže tam chytají jen členové místní organizace.

            Orf - Profil | St 3.9.2003 8:08:16

            jo jo přesně tak nedá se tam vůbec nic a je to velká škoda neb je to super revír.

              red.foot - Profil | St 3.9.2003 7:27:45

              nedá se získat ani jedno