6 hodin lovu

Aku mate osvedcenu nastrahu pocas takejto vychadzky za kaprami.
Podarilo sa Vam ulovit aj kapra vecsich rozmerov (80+)?
Autor diskuse: Aďo - Profil , 28.4.2007 kaprařina - nástrahy, návnady
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAďo - Profil | Po 30.4.2007 7:37:08

To Martin M.- prave idem na dovolenku tak si nejake to rohlikove boilies donesiem. Rozmyslal som aj nad navlhcenou dipovanou tortovou oplatkou.
Urcite si donesiem obidve.

    NMartin M. - Profil | Ne 29.4.2007 23:18:52

    ja bych na ty anglicky potvory dal rohlikove boilie, to tam urcite neznaji a melo by fungovat :-)

      NJozka - Profil | Ne 29.4.2007 22:50:32

      aďo---podla fotiek z muj lov,by som sa nebal chytat na pelety alebo na boilies.Jazero tienov vyzera pekne na velke ryby!!!Skus na jeden prut pelety a na druhy boilies.Stava sa obcas,ze Ti zaberie pekny kapor uz po pol hodinke.Tak vela stastia u vody!!!

        Ncarpik - Profil | Ne 29.4.2007 22:41:59

        tovaryk:já jsem někdy na rybách aj týden.... :)
        ado:zkus si přečíst nějaké články o šoulačce třebas od Ricka,ale stejně se většinou dočteš o kukuřici,těstu,bílých červu a peletách....

          NTORARYK - Profil | Ne 29.4.2007 20:39:54

          prý je dobrý ten losos jak psal daniels..Já osobně sedím na rybách třeba i 12hodin.
          Ale nachytám si rousnice,uvařim kolínka,a mám to to samé.Ale kapra nad 80 jsem nechytil :-)(

            Nmaximus - Profil | So 28.4.2007 19:20:40

            Vzdy davam na jeden prut rohlik a tohle je dnesni vysledek po 4 hodinovem lovu. 83 cm a vahu nevim ale asi tak kolem 14 kg neumim to odhadnout.

              Ndaniels - Profil | So 28.4.2007 8:44:33

              Co mam ja osvěčene tak Kralovsky Losos+Ak patentka,ale rychle chytani tak URF+Ak ananas