- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytání na tři pruty
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFlip - Profil | Ne 18.11.2007 15:15:41
NJohn - Profil | Ne 18.11.2007 15:14:42
NZN - Profil | Ne 18.11.2007 15:13:00
je to těžké. Na internet může napsat každý co chce, dokonce i anonymně. Pak je možné, že se zjeví kdejaký eda a je to děs běs. Já Martinovi před nedávnem navrhoval, že než někdo napíše nějaký příspěvek, měl by projít nějakým základním testem. Nic složitýho, třeba rozeznat trojúhelník od obdélníku. Pak by se tady aspoň neobjevovali takovíto edové.
NIvo - Profil | Ne 18.11.2007 15:08:33
Neda - Profil | Ne 18.11.2007 15:06:43
Neda - Profil | Ne 18.11.2007 15:05:24
NPike - Profil | Ne 18.11.2007 15:05:06
NSAHIB - Profil | Ne 18.11.2007 15:04:00
já si k vodě nechodím pro maso,to su můžu kpoupit v kdejakým marketu,já tam chodím pro radost.A pokud někdo proto,že mám jinší názor naráží v podtextu,že jsem "neinteligent",zaostalec,či jak bych to nazval,tak to je jeho názor.Mě kontroly nevadí,klidně at si přijdou,já mám svědomí čistý,tak čeho se bát.Ale že jsou někteří rybáři pěkní prevíti,to je fakt a nikdo to nezmění,a není to jen mezi kaprařema,jak se tu furt píše,mám dost kámošů,kteří nadávaj i pstruhaře apod.,a možná tam je to ještě horší než u kaprařů.
NFlip - Profil | Ne 18.11.2007 14:59:22
NFlip - Profil | Ne 18.11.2007 14:55:21
Ivo-taky jeden váš příznivec.:-)))
NSAHIB - Profil | Ne 18.11.2007 14:54:16
NBosanac - Profil | Ne 18.11.2007 14:52:57
NPike - Profil | Ne 18.11.2007 14:48:33
Ivo: A jsme u toho, myslim, ze tu nikdo z vasich oponentu netvrdi, ze velkych kapru je dost a ze jich neubyva. Dokonce se o tom tady ani nikdo nebavil. O cem jsme se tu bavili je to, ze nekteri prispivajici chteji vyhody proti ostatnim rybarum a to na zaklade toho, ze oni jsou preci slusni kaprari. Ano, proc takove vyhody nemit. Nejsem proti lovu 24 hodin, nevadi mi zavazeni, nevadi mi zakrmovani. Co je ale problem a ten tu nikdo nechape, je to, ze takovou vyhodu nemuzou dostat jen "kaprari" a to z prosteho duvodu. Jak chces poznat toho slusneho kaprare. Na cele to nikdo vytetovane nema. Takze at je v radu lov 24 hodin bez ohledu na to, jestli je lovec "kaprar". To vse necht je doprovazeno kontrolami RS a nereknu ani popel.
To je jedna vec, pak tu zase nejaky chytry "kaprarL napise, ze chce pres noc min kontrol. Docela rozumim tomu, proc to tak chce. Protoze sam chyta v noci a boji se o papiry. Na druhe strane pozaduje denni kontroly dedku masaru. V noci at nikdo nechodi, protoze v noci chytaji jen slusni kaprari, kteri ryby pousti, to by meli ti porybni vedet.
A tak bych mohl pokracovat. Proste spousta z vas je zahledena jen do sebe, jen vy mate pravdu a jak tu nekdo rika, ostatni tomu nerozumi.
PS: Pred muskarenim jsem 10 let chytal vsechno mozne,chodil jsem na noc na candaty, chodil jsem na Moravu na kapry, musel jsem vytahovat pri nekolikadennich akcich pruty o pul noci. Podobne je na tom plno dalsich muskaru, plno z nich chytalo na spickove urovni kapry driv, nez nekteri zde pritomni "kaprari" videli poprve boilies.
PS2: Osobne nepotrebuju chytat v lete dyl, nepotrebuju chytat na 2 udice, na 4 navazce, na mrtvou rybku na P vode, nepotrebuju mit na P vode moznost chytat cely rok. Budu rad, kdyz bude ve vode dost puvodnich potocaku, misto sivena lipani,strevle, vranky. U vody mi nejde o rekordy. U nekterych vasich kolegu mam ale pocit, ze jejich jedinym smyslem lovu je nejvetsi kapr chyceny za kazdou cenu, pokud mozno s dvaceti fotkama, jen at ho kamaradi za kazdou cenu poplacavaji.
Neda - Profil | Ne 18.11.2007 14:47:33
NIvo - Profil | Ne 18.11.2007 14:46:12
NFlip - Profil | Ne 18.11.2007 14:43:33
NFlip - Profil | Ne 18.11.2007 14:42:13
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










