MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Feader - průběžné krmítko nebo mimo vlasec, co je lepší?

Používám průběžné krmítko, přímo na vlasci bez zadní zarážky. V knihách i na internetu jsem viděl skoro vždy krmítko a závaží na očku, nebo dokonce vedlejším návazci. Jakou to má výhodu oproti průběžnému krmítku?

Autor diskuse: karas ®
Zařazeno do: feeder - techniky lovu, 27.3.2003

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N cejnek So 29.3.2003 22:05:48
Ze všech zkoušených montáží se mi nejvíc osvědčil páternoster,tedy olovo mimo.
N Maty - ® Čt 27.3.2003 19:45:33
Já většinou upřednosňuji na stojáku průběžnou montáž a na řece páternoster (záleží samozřejmě také na ostatních podmínkách - profil dna apod..). Jen pro zajímavost - dnes jsem chytal na stojáku na dva feedery. Jeden průběžně, druhý páternoster - dopadlo to nerozhodně 2 x 2 (kupodivu jsem proměnil všechny viditelné záběry).
N Osprey - ® Čt 27.3.2003 17:28:43
Namaluj si sám pro sebe obrázek jak bude vypadat páternoster (boční návazec) a klasický průběh ve vodě po nahození. Je to rozdíl. Výsledky v praxi se samozřejmě namalovat nedají, je to jak kdy.
N zubáč Čt 27.3.2003 9:19:17
Výhody neposuzuji, je to zvyk - něco se mi osvědčilo a tak nemám duvod to měnit, nehledě na to, že si krmítka vyrábím za směšnou cenu v porovnání s obchodem ...
N zubáč Čt 27.3.2003 9:17:06
Záleží na zvyku a na konkrétních podmínkách, při bahnitém dně používám paternoster, při čistém dně jednoduchý závěs na kmenovém vlasci ( na karabince s obratlíkem ), který je univerzální i pro použití vyváženého angličáku na odhod, to když jsem líný předělávat montáže, klasické pruběžné krmítko při feedru nepoužívám ... jen závěsné ...
N Jurin Čt 27.3.2003 8:49:14
Dle mého názoru: prut špičkou nahoru - páternoster, prut špičkou dolu - průběh nebo páternoster.
Myslím si, že když jde vlasec do vody pod velkým úhlem a mám průběžnou montáž, tak ryba při záběru musí častěji překonávat i odpor krmítka (nadzvedává se, vlasec drhne víc v trubičce)
N JuraČ - ® Čt 27.3.2003 7:43:00
To se nedá říct. pokáždé platí něco jinýho.To chce skusit jednu montáž a když nefunguje tak druhou. Jednou je lepší průběžnámontáž a někdy funguje líp paternoster , záleží jak ryby berou a jestli je to řeka nebo stoják.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | feeder | techniky lovu ]

Co je nového - feeder + obecné
Oznámení - feeder
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - feeder
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCoppens halibut pelety- balení 20 kg za skvělou cenu!

Za 1099
Halibut pelety Coppens jsou fenoménem! My je díky přímé spolupráci s výrobcem dodáváme vždy čerstvé a za vynikající cenu!


akce, rybareniFOX Přenosný vařič Cookware Standing Stove

Za 648
Tento praktický hořák s montáží na plynovou bombu má kompaktní design, díky kterému jej lze složit do malého pevného pouzdra, které je součástí balení. Má nastavitelnou kontrolu plamene, takže si můžete nastavit teplotu, kterou opravdu potřebujete.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
AQUAZONA.CZ &#8211; Rybářské potřeby AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby

Rybářský e-shop s maximálními službami pro zákazníky. Rychlé dodání, široký výběr, snadná orientace na stránkách, skvělý slevový a věrnostní...