Soutěžní setkání mladých kaprařů

Měl by někdo zájem s zůčastnit kaprařských závodů dvojic? MAx. věková hranice je 25let.Termín 2.-4.května. Na žádost zašlu bližší informace.
Autor diskuse: Lumír - , 24.1.2003 kaprařina - ostatní

Vydra - Profil | Út 18.3.2003 15:41:06

Tak kdo teda vsechno pojede? At vim, s kym budu mit tu cest:))

    Lumír | Ne 2.2.2003 17:13:30

    Jo,je to proste setkani MLADYCH kapraru. Tim netvrdim, ze ve triceti clovek neni mlady:))) Je to proste tak stanovene a o diskriminaci tady nemuze byt rec! To je potom diskriminace vsechno. Treba ze v 16letech nemuze clovek mit zbrojni prukaz, ridit auto... Je to proste stanovene takhle.

      Medeo - Profil | Út 28.1.2003 10:55:03

      Sem s tim please. Urcite se tam vejdu a moje stara taky.

        Radek S. - Profil | Ne 26.1.2003 12:53:17

        Prosím o zaslání bližších informací na : carp@seznam.cz
        Předem děkuji

          Hrouzek - Profil | So 25.1.2003 15:49:24

          Lumír-mně taky pošli info,dík.

            deni - Profil | So 25.1.2003 14:38:10

            Lumir: Posli mi info na Nashcarpteam@seznam.cz diky

              Stano Sládek - Profil | Pá 24.1.2003 20:54:55

              joga - bud rad, ze nejsi cierny. to by si v tom mal jasno uz od narodenia...

                joga | Pá 24.1.2003 20:01:07

                Je mi 28 a poprvé chápu co znamená slovo diskriminace. Fuj.

                  fanik - Profil | Pá 24.1.2003 18:53:16

                  neblazni, me je 30 a me dvojce 23, to jako nemuzem? :)

                    pask - Profil | Pá 24.1.2003 17:01:50

                    v klubu

                      pask - Profil | Pá 24.1.2003 17:01:35

                      jasně můj mail máš

                        Michal - Profil | Pá 24.1.2003 14:17:00

                        Muzete mi prosim poslat blizsi informace na MichalCarnecky@seznam.cz , a kde by to bylo? diky

                          Jirka | Pá 24.1.2003 11:46:57

                          Budu rad, kdyz mi posles nejake blizsi informace a techto zavodech. Dik Jirka (multispeed@seznam.cz)

                            Vydra - Profil | Pá 24.1.2003 10:36:10

                            Jo muzes mi to taky poslat Fishky@seznam.cz

                              koren | Pá 24.1.2003 10:13:44

                              Jasne ze zajemci jsou-info posli na koren@freemejl.cz.Dik.