- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kaprařina na řece Pád
První týden v říjnu jedeme na Pád,tak jestli s touto řekou máte někdo zkušenosti, jestli chytat na hlavním toku nebo na zavlažovacích kanálech,v jaké hloubce,jaké koule se osvědčily,čím krmit atd...jedeme k městu Porto Viro díky
Autor diskuse: kvasa - Profil , 11.9.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NDejv - Profil | St 12.9.2007 19:57:19
kubas1: S místem ti neporadím, musíš hledat. Na kanálech sumci skoro nejsou, a když, tak max. 60cm.
NKubas1 - Profil | St 12.9.2007 17:15:06
zdarec chlapi, já tam mířím 27.9. na sumejše, myslíte že je rëálný chytit místa na hlavním toku? Popř. jsou sumci i na zavlažovacích kanálech. Jedeme tam poprvé.
NDejv - Profil | St 12.9.2007 17:10:16
kvasa: Záběry byly po celý den, ale více a větší ryby samozřejmě v noci. Můžeš chytat non-stop, ofic jsou povolený 2 pruty, ale bez problému tolerujou 3. Nikoho jsem tam na 2 chytat neviděl. Promiň, ale místo ti neřeknu, doufám že to pochopíš.
Nkvasa - Profil | St 12.9.2007 9:29:27
Dejv-Když koukám na fotky tak braly spíš přes noc,může se tam doufám chytat v noci?Byly jste spíš na tom Biancu u soutoku s Pádem nebo někde vejš proti proudu?
NDejv - Profil | St 12.9.2007 0:05:21
kvasa: krmit monstr kukuřicí je drahej špás, pytlík 1kg tam stojí 8 euro, takže jsme krmili normální pár hrstí po záběru. Kam to házet je uplně jedno vzhledem k šířce kanálu.
Nkvasa - Profil | Út 11.9.2007 20:47:51
Dejv-kolik jste asi denně krmili tý kukuřice, vnadili jste jenom kuku?krmit uprostřed nebo u druhýho břehu dik
NSolyy - Profil | Út 11.9.2007 18:54:53
My chytali na hlavním toku proud jako bejk a odliv sado maso určitě bych ti doporučil zavl. kanály. pokud se rozhodneš pro tok tak na 90% vana tak hledej tvrdé podloží to se osvědčilo nám a hlavně čím blíž k tobě tím líp
NDejv - Profil | Út 11.9.2007 17:03:14
micrad: chytali jsme je na monster kukuřici, 2 zrna na vlas nadlehčená pěnou. Kupovali jsme ji přímo v Arianu D.P. v ryb. potřebách. Brali na ni víc jak kapři, kolem metru jsme jich vytáhli celkem dost a několik opravdu velkých nám spadlo. Teď chceme jet přímo na řeku a tam se skoro nevyskytují, což je škoda. Od domorodců víme, že jsou jenom v zavlažovacích kanálech, aby nezarůstali. Na Biancu jsme vyzkoušeli 3 místa a brali všude.
Nmicrad - Profil | Út 11.9.2007 16:24:06
dejv - koukal sem na fotky ve tvý kartě na ty moc pěkný amury z bianco, zajímalo na co ste je lapli, jestli to byla jen náhoda mezi kaprama nebo cíleně? My tam (okolí porto tolle) lapáme na kuku a jen kapry sice pěkný ale kapry..
NDejv - Profil | Út 11.9.2007 16:15:07
Také přivítám jakékoli informace, těch není nikdy dost. Já už tam byl, takže mohu také nějaké poskytnout. Pokud má někdo konkrétní dotaz, klidně se ptejte.
NDejv - Profil | Út 11.9.2007 10:51:28
Co vím, tak kontroly tam jsou na dením pořádku, na kanále jsme měli pouze jednu. Bez licence bych neriskoval, sankce jsou přísné.
NDejv - Profil | Út 11.9.2007 10:27:59
My přímo do těch míst jedeme teď v sobotu na týden, tak po návratu něco napíšu. Ten zavlažovák máme v záloze pro jistotu taky, loni jsme tuto zálohu plně využily (přijeli jsme, když začali povodně), tahali jsme kapry do 11kg a amury nej 18kg.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












