Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Ne 14.7.2019 18:05:37

Polčis >> tu mám tež jedny ze školních let:-)))

https://www.youtube.com/watch?v=GY56MFgUkcg

    NPolčis - Profil | Út 25.6.2019 19:13:23

    Stáří dobří...https://youtu.be/KjtH8m-B3m8

      Nbambus11 - Profil | So 1.6.2019 18:50:31

      Willow >> Jo, k AA jsem se taky prodral až později, dokonce jsem uvažoval nad metalfestem, ale zvolil jsem tři jiné fesťáky letos :-)

        NWillow - Profil | Čt 30.5.2019 23:42:07

        bambus11 >> Já našel dàlnici....🤔

        https://youtu.be/qw5G6fF-wqQ

          Nbambus11 - Profil | Čt 30.5.2019 23:22:42

          Willow >> Tak jistě, základy jsou ve všem, CF jsou láska a CoF mám taky pár alb oblíbených. Spíš bych pátral vzory v tý viking kategorii jako bathory nebo enslaved :-)
          https://www.youtube.com/watch?v=Htgfo5LBsJA

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 30.5.2019 14:11:11

            Willow >> 😭😭😭

              NWillow - Profil | Čt 30.5.2019 13:58:07

              drvoštěp >> (peněženku)😁😁😁

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 30.5.2019 13:55:05

                Willow >> Jsem teď trochu v útlumu co se týče nakupování a laborování. Ale už se zase něco rýsuje. Jen musím dodělat pergolu a dolní chodbu v domě. Pak budu mít zase volný ruce😂

                  NWillow - Profil | Čt 30.5.2019 13:46:55

                  drvoštěp >> Já v tom tak lital,že jsem na tom vydělal i dost peněz.Prostě jsem měl volný přístup k materiálům,který jsou dnes 6x dražší ,než tenkrát.😞A to mi kamarádi do dnes říkají,že jsem jen přes kabely a reprobedny,je pravda,že tyto dvě věci mají mezi sebou ,matematicky nevypočitatelnou vazbu,ale v tom jsem docela ,,lítal".😁😠A i z jednotlivých komponentů za 10k jsem dokázal vytáhnout max.Jen ty bedny byly dóóst drahý.Ale ono to jinak nejde.😉

                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 30.5.2019 13:24:50

                    Willow >>Sendvič ze tří vrstev v pohodě. Chce to zkoušet a poslouchat🙉

                      NWillow - Profil | Čt 30.5.2019 5:51:25

                      drvoštěp >> Já sklo pod komponenty moc nerad,na určitých frekvencích to pod gramofonem dělalo neplechu.MDF + křemičitý písek a masiv dřevo bylo lepší.

                        Ndrvoštěp - Profil | St 29.5.2019 23:09:37

                        Willow >> Jinak k tý muzice, na starý kolena se kámoš rozhoupal a už jede. Zakoupil gramo, bedny, zesik, kabely. 10let mě nazýval bláznem a teď se jím i on stal.Tak jsem mu včera daroval lepenou skleněnou sendvič desku pod gramec. Váha asi 12-15kg. I slza ukápla😂

                          Ndrvoštěp - Profil | St 29.5.2019 23:04:12

                          Willow >> Já to tu četl a hned mi něco scházelo. I když to není můj šálek tak si i takovou mjůzik poslechnu🙊🙉🙈.

                            NWillow - Profil | St 29.5.2019 22:57:00

                            drvoštěp >> Jj ty taky.Úplně jsem na ně zapomněl.🤔

                              Ndrvoštěp - Profil | St 29.5.2019 22:53:53

                              Willow >> Bathory ?

                                NWillow - Profil | St 29.5.2019 22:29:12

                                bambus11 >> No mně to čistě blackový nepřijde.
                                Jsou tam slyšet Cradle..
                                Tohle jsou průkopníci Black metalu

                                https://youtu.be/WvPY5BH38B8

                                https://youtu.be/LAFnX9hjKpQ

                                  Nbambus11 - Profil | St 29.5.2019 21:32:50

                                  Obrfišlař >> jo, před lety jsem se proposlouchal a pořádně pronikl a teď nedám dopustit.. Obecně přechod z agresivní hudby na atmosferickou mi otevřel dveře k hromadě dalších kapel. Na začátky thrash/death nebo klasiku heavík taky nedám dopustit :-)

                                    NObrfišlař - Profil | St 29.5.2019 9:56:46

                                    bambus11 >> konečně nějaký black metalista

                                      Nbambus11 - Profil | Út 28.5.2019 22:51:36

                                      troška toho přírodního blacku, hodně povedené album
                                      https://www.youtube.com/watch?v=eoDLF8BCkTM