- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Odlov násady Po.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
MRKnato - Profil | So 10.11.2007 18:39:56
kakr - Profil | So 10.11.2007 14:33:16
problém je v tom,že chceš diskutovat o věcech o nichž nemáš ánunk. Musím souhlasit s kolegou Cottusem, že otázka "Odlov násady PO" neřeší problém rozorávání golfových hřišť ani cenové relace za pečivo. Na rozkulačení svazů si založ novou otázku.
Cottus:
je rozdíl mezi změnou zarybňovacího plánu (dekret) a zarybňováním revíru. Už jsme to tu probírali. Dekret změněn nebyl, to víš dobře. Peněz na splnění zar. plánu je ve jmenované MO také dost.
Cottus - Profil | So 10.11.2007 13:19:23
Zkus to projednat i mimo jeden revír...někde je totíž ke změně dekretu blíže(viz.adresa MO)...jinde dále.
Nezasírejte tuto osádku (jakož i mnohé revíry) kaprem...:-)))
To že někdo změní zaryb. povinnost před šesti lety z Po2 na Po1(počty stejné), to také mnohé značí.....(a prý se to ani nedá lehce změnit....viz.MO Bojkovice 2001)
MRKnato - Profil | So 10.11.2007 11:20:36
MRKnato - Profil | So 10.11.2007 11:15:00
Pike - Profil | So 10.11.2007 11:14:01
hraji - Profil | So 10.11.2007 9:55:45
MRKnato - Profil | So 10.11.2007 8:04:44
Také s tebou souhlasím, že tyto debaty zde zaryb. plány nezmění, ale diskusi to snad nebrání?
kakr - Profil | Pá 9.11.2007 22:13:11
jako hospodář se zajímám o náš revír,mám to v popisu práce. Tvé teorie jsou na hony vzdálené realitě, nemíním je vyvracet,máš na ně nárok. Jen se musím důrazně ohradit, že na Svitavu 1 doplácejí jiné revíry. nesuď podle poměrů u vás.Co nasazujeme a lovíme máš na: http://brno3.momrs.cz/prehledy-ulovku.php . Dekret na revír jsme upravovali za posledních 9 let třikrát ,bez šarády a k jeho prospěchu. Jeho změnou se nám podařilo vrátit do vody podoustev, která se tam už úspěšně vytírá. Chce to ale makat a ne žgryndat na MRKu.
Už jsi někdy změnu dekretu prováděl, když o ní tak zasvěceně píšeš? Asi ne viď!!
To, co uvádíš jako příklad je plně v kompetenci MO, která revír obhospodařuje.
Řešit to musíš v MO , tady Ti pláč nepomůže.
Bosanac - Profil | Pá 9.11.2007 21:26:25
MARTIN PLZEN - Profil | Pá 9.11.2007 20:54:47
Cottus - Profil | Pá 9.11.2007 20:19:50
Desítky hodin filmového materiálu musely býti vtisknuty do 26 minut....
S novou technikou (HD) přišla i myšlenka zkusit něco, co tu ještě nebylo....:-))
Je to poloviční šílenost, riziko.....a právě proto do toho jdeme!
Steve Lichtag je značka nekonvekčního přístupu....viz: Velký bílý...aj.
S technikou (HD) je to momentálně vzhledem k "funkčnosti" trochu problematické....ale čas jistě dokáže překonat i tento technický problém!
Ono ten květnatý námět stejně obrousí tvrdá,nekompromisní , ale přirozená realita......
MRKnato - Profil | Pá 9.11.2007 19:33:00
Nevím, jestli jsem pochopil správně, ale jak může i MO ve Vašem svazu žádat o změnu, když nemá dekret? Ano územní svaz (v ČRS) obvykle vyhoví žádostem MO na úpravu výkonu ryb. práva v BP, ale to je šaráda hodná Všechnopárty. Jde mě o to, kdy se už začne hospodařit na tekoucích vodách tak, jak jim přísluší. Neargumentuj Svitavou1, na tu musí doplácet jiné revíry, takže to řešení nebude. Uvedu příklad ze svého okolí. Říční revír 27ha, kde do jeho části 2ha jezírka jde 1/2 kaprů a do zbytku revíru 25ha také 1/2 kaprů. Průjem štiky a stovku tloušťů neřeším. Je to problém MO? NE, je to problém ÚS a státu. MO lpí na kaprech a má relativní klid....
MARTIN PLZEN - Profil | Pá 9.11.2007 17:48:04
kakr - Profil | Pá 9.11.2007 15:40:39
hodil jsem čučku na Tvou kartu , s komentářem v ní souhlas na 75%.
Trochu špatně jsi to pochopil, je to určené kolegovi Cottusovi a ten ví jaká bije.
Je to takové to domácí pošťuchováníčko, krom posledních dvou vět.
strejka - Profil | Pá 9.11.2007 15:28:48
až budeš s přebytkem hospodařit za svý nebo v konkurenčním prostředí, tak se chval, do tý doby se za tuhle větu styď...
pokud jsem jen nedovtipa a unikla mi zjevná ironie tvého příspěvku, tak se omlouvám...
kakr - Profil | Pá 9.11.2007 15:14:10
prohlášením se snížil Tvůj podíl na fialových blescích na 50% , to se dá vydržet.
Plán si plníme po bolševicku, dáváme i něco navíc, to není jak u nějakých soukromníčků , kteří otáčí každou korunku.To víš svazy mají peněz dost, vždyť ses tam taky pár let pohyboval, co Ti budu vyprávět....
Natočením další pohádky,či hororu i za pomoci MŽP se stavy potočáka rozhodně nezlepší. I tak přeju mnoho úspěchů.
Možná by pomohlo jízkovat,zarybňovat, NELOVIT a za takové tři roky to omrknout (bez agregátu), co to s nimi udělalo.
Obávám se , že bych to ani já, ani Ty neustál.
Cottus - Profil | Pá 9.11.2007 13:30:21
podobné je to i s ostatní prací....je to prostě společné dílko..
Nyní např. dělám na novém námětu (asi 150 stran...)... a o čem??? o PO....
kakr - Profil | Pá 9.11.2007 13:11:46
Můžeš mě prosím konkrétně sdělit kde je můj problém? A o čem chceš diskutovat?
To podle Tebe nic neříkající ustanovení §11 mě jako hospodáři MO přesně stanovuje, jakými druhy ryb a v jakých velikostech máme revír zarybnit. Každá MO má možnost si svůj zaryb.plán v součinnosti s KÚ ev. s MZ upravit k obrazu svému Tak kde máš problém?
Diskuzí na MRKu se skutečně,ale skutečně žádný zaryb. plán nezmění, vem na to jed.
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 24.0 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
17:20Rybáři a vinařství 929
16:54ATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










