- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Odlov násady Po.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NSalmo1 - Profil | Pá 29.8.2008 21:13:59
NCottus - Profil | Po 31.3.2008 12:37:01
NSalmo1 - Profil | So 29.3.2008 16:07:01
Napsal zhruba toto:Jizera 10 a Horská Kamenice 1 jsou nevhodné řeky pro původní druhy ryb tj.Lipana podhorního a Pstruha obecného,díky regulacím,vlivům přehrad,MVE apod.Vysazujte Pstruha duhového horem spodem.Přeju Vám hodně zdaru.ČRS zdar.
Tímto Tě zvu na náš duhákodrom v Železném Brodě.
NMRKnato - Profil | Ne 25.11.2007 23:46:53
NMRKnato - Profil | Ne 25.11.2007 23:41:57
NCottus - Profil | So 24.11.2007 11:51:16
To, že Stanovy nejsou plněny....to je věcí všech rybářů,(VČS, aj.)
Výsledek: za 15 let na 30% původního....
NLadinek - Profil | So 24.11.2007 10:05:23
NMRKnato - Profil | So 24.11.2007 0:07:26
NLadinek - Profil | Pá 23.11.2007 22:47:40
NCottus - Profil | Pá 23.11.2007 22:08:47
CO za tu dobu změnilo MRS ve svém RŘ???
Pokud na nějaký systém nestačíš.....tak odejdi!!!! A nebuď spoluviníkem stavu.......
Nhraji - Profil | Pá 23.11.2007 21:55:01
NLadinek - Profil | Pá 23.11.2007 21:12:49
Je toho spousta...
Nhraji - Profil | Pá 23.11.2007 18:59:08
NLadinek - Profil | Pá 23.11.2007 13:27:55
NMRKnato - Profil | Pá 23.11.2007 11:05:56
NMRKnato - Profil | Pá 23.11.2007 10:54:02
NCottus - Profil | Pá 23.11.2007 10:53:10
NMRKnato - Profil | Pá 23.11.2007 10:51:26
NCottus - Profil | Pá 23.11.2007 10:32:54
Což takhle ZAKÁZAT lov pro 50% rybářů ročně....a druhý rok těch zbylých 50% zase střídá ...
Nhraji - Profil | Pá 23.11.2007 7:53:23
NBačus - Profil | Pá 23.11.2007 7:30:51
NCottus - Profil | Čt 22.11.2007 18:30:39
NSalmo1 - Profil | Čt 22.11.2007 16:00:59
Zlatá slova.Na příští rok chystá VUS nějaká ochranná opatření na P vodách.Zalistovalo se ve starých řádech a opatřeních?Je li to už schváleno,můžeš něco naznačit?
NCottus - Profil | Čt 22.11.2007 13:03:58
Jeden z jeho základních argumentů proti nepůvodnosti násad byl : ... přílišná zranitelnost takové násady (predátoři) aj....
Podobně hodnotí situaci i VÚ Rb Vodňany(ing.Randák)...
NLadinek - Profil | Čt 22.11.2007 11:16:58
2-3leta ryba ve velikosti 15-25cm je pro me miminko, ktery si zaslouzi minimalne rok klidu na adaptaci....
Uprime, ze se lidem nechce makat naprosto chapu, promin ja si taky nepujdu stoupnout v holinkach do vody nebo sbirat nekde bordel okolo rybnika. Prave proto platim tolik penez a klidne budu platit jeste vic !! Ale musim videt, ze to funguje a, ze ty prachy jdou tam kam maji...to ja neovlivnim, ale vysoce postaveni svazaci ano....
no rybolov neni sport, ale to si trosku pletes sportovni rybylov a prumyslovej rybolov. Az budu chodit k vode proto, abych mel co prodavat na trhu, nebo abych nasytil svoji rodinu tak urcite nebudu potrebovat prut, BL hacky, vesticku, musky nic....bude mi stacit sit, harpuna, vrse atp...snad nechces tyhle odvetvi srovnavat ?
NMRKnato - Profil | Čt 22.11.2007 11:07:33
NPike - Profil | Čt 22.11.2007 10:35:10
NBačus - Profil | Čt 22.11.2007 9:56:41
Pike: proč ta ironie????
NMRKnato - Profil | Čt 22.11.2007 8:31:27
NPike - Profil | Čt 22.11.2007 8:24:52
NBačus - Profil | Čt 22.11.2007 7:32:42
2. v drtivé většině se vysazuje 2-3 letá ryba o velikosti 15-25 cm a ty bys chodil chytat miminka.
3. U nás vysazujeme několikrát do roka a pokaždý na jiný místo po celým revíru cca 500 - 800 ks na jeden flek co se zrovna chytne na výlovu.
Fenomén PO ???? Prostě se lidem nechce makat a bez toho originál potočák jde těžko a na US má každej nějakýho dobrýho známýho od kterýho bere PD a zájezd na ryby od dodavatele se hodí. Podle mýho se stavy potočáka začínaj zvedat ( podle počtu a velikosti generačky co jsem měl zatím letos v rukách), ale je zatím jen práce práce a práce. A nakonec jsme se museli sami dost omezit a místo 50-80 Po jich brát do 15, a hlavně jsme na to nepotřebovali žádný přiblblí nařízení od těch chytrolínů z US.
4. si každej myslí, že je mistr světa a musí pokaždý chytit rybu jako na duhákodromu, ale na řece s převahou přírodních ryb jednoduše nemusíš za celej den chytit nic.
5. A nakonec rybolov není sport.
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 22:34:07
NSalmo1 - Profil | St 21.11.2007 22:18:50
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 22:09:34
NSalmo1 - Profil | St 21.11.2007 22:05:32
Jedinou jistotu mám,že pstruh i lipan se tady rozmnožuje a to že úspěšně miliony let.A pokud člověk,rybář nebude blbnout,tak se bude další miliony let úspěšně rozmnožovat.
Amíci tomuto dávají mimořádnou pozornost i mimořádné finance a výsledkem,alespoň prozatím je tlak na ochranu a návrat divokých a místních populací ryb,což je bráno jako nejlepší možné řešení.Po pravdě řečeno,jsem ani nic jiného neočekával.
Smutné na tom je,že až si padesát let pohoníme našeho fenoména,tak dojdeme k podobnému závěru.
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 21:47:42
Njepice - Profil | St 21.11.2007 21:15:39
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 21:08:15
NCottus - Profil | St 21.11.2007 20:44:30
Já zbraň nemám...., přesto její použití mnohdy sponzoruji....tak pozor na to!!!!
Njepice - Profil | St 21.11.2007 14:04:20
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 13:50:52
NLadinek - Profil | St 21.11.2007 12:33:52
Ja tomu proste asi porad nerozumim. MO si za drahy penize nakoupi nasadu Po, tu vysadi do reviru a hura, mame ryby muzem chytat. PROC si MO nechrani svoje investice, PROC bezduvodne sype Po do reviru kdyz musi vedet, ze po rozkriknuti kde se nasadilo bude reka zase prazdna ? Aby bylo co chytat ? Aby se penize tocily ? Proc tomu tak je netusim, asi, ze je to uz nekolik desitek let starej system, hospodarum vyhovuje, svazaci nemusej nic predelavat, a my ostatni kterym se to nelibi muzem tak kricet do tmy na sve MO a pak jit nasrane domu s tim, ze mozna jednou.......
NCottus - Profil | St 21.11.2007 12:21:54
Aneb: Ryba smrdí od hlavy...
NMRKnato - Profil | St 21.11.2007 10:20:51
NBačus - Profil | St 21.11.2007 8:09:00
NCottus - Profil | Út 20.11.2007 21:53:31
Tak se stalo , že ochranáři(úřední) mě nenávidí více než rybáři(masaři).....
Sakra, - asi jsem našel souběh mezi úředníkem a masařem..!!!:-))
NSalmo1 - Profil | Út 20.11.2007 21:48:50
NCottus - Profil | Út 20.11.2007 21:40:43
Ale to asi svazy nezajímá, tak to necháme na "české matky"...či jiné o.s.
NSalmo1 - Profil | Út 20.11.2007 21:34:13
Takto jsme odsouzeni jenom na tupé zírání.
Trojháčky jsou celkem naše kaše a argumenty pana kohokoliv jsou přiblblé.O to břiblblejší,že nechápe skutečný stav většiny P vod.Pokud ovšem nemá za cil "po nás potopa".Potom bych byl ochoten tomu rozumět.
NCottus - Profil | Út 20.11.2007 21:26:10
Přesto děkujeme za zvlášť hodnotnou odpověď......
na VČS by to možná i vzbudilo potlesk....masařů a důchodců.
NBosanac - Profil | Út 20.11.2007 21:21:20
NPike - Profil | Út 20.11.2007 21:12:16
PS: Tudle jsem je tam videl padlovat a padla brutalne preoravala dno. To same horni Vltava
NBosanac - Profil | Út 20.11.2007 21:09:17
NPike - Profil | Út 20.11.2007 21:05:17
NSalmo1 - Profil | Út 20.11.2007 20:59:15
Zákaz matek a olůvek na návazcích je fajn,ale bylo to nahrazeno obětováním jedné mušky,která funguje jako olůvko a sestava funguje stejně.
Marně hledám omezení na používání trojháčků na P vodě.
Opěvné ody na Pd jako zachránce P vod a rozdávání vyznamenání za jeho propagaci a vysazování.Pokud možno ze sádek přátelských k US.
Dovoz tečkovaných mutantů v lepším případě nenakažených přenosnou kožní chorobou,nejasného rozmnožování a jestli vůbec atp.
NMRKnato - Profil | Út 20.11.2007 16:23:12
NSalmo1 - Profil | Út 20.11.2007 15:53:20
NMRKnato - Profil | Út 20.11.2007 14:23:15
Nhraji - Profil | Út 20.11.2007 13:43:58
NMRKnato - Profil | Út 20.11.2007 13:30:05
1) pokud nějaký revír budeš důsledně hájit, přijdou na nej lovci, kteří se neřídí zákonem a BP, tedy kormoráni, volavky a vydry. Po třech letech přijdeš slavnostně naladěn a oblečen k "otevřenému" revíru a budeš u vyprázděného kurníku...
2) Proč hájit ryby, které se nerozmnožují a rychle rostou? Pd se vyzazuje v cca 30cm a Kolowrat i lipan jsou druhým rokem berní.
NCottus - Profil | Út 20.11.2007 12:48:50
Funkcionáři )hospodář) jedné z největším MO(resp. předseda) tady se hlásili k myšlence zahájit P vodu na 3 roky....(ihned však tvrdili,že to bude těžké prosadit)..
...protože na sjezdu asi dodržovali svazovou disciplinu, a ta nějaké osobní pocity předem vylučuje!
NLadinek - Profil | Út 20.11.2007 12:43:54
Zacinam nabivat dojmu, ze je to jen kvuly tomu aby bylo co nasazovat a aby se tak rikajic lidove, penize tocili....
NCottus - Profil | Út 20.11.2007 12:36:44
NMRKnato - Profil | Po 19.11.2007 23:33:41
NCottus - Profil | Ne 18.11.2007 12:07:50
Kde to žije - všechna témata
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










