revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

Kose - Profil | Čt 28.10.2010 20:19:18

ROCC0 >> vsude chleba o dvou kurkach...

    ROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:17:19

    Tak jak se vyjádří místní lovci k mému dotazu?

      Kose - Profil | Čt 28.10.2010 20:16:01

      Horda >> :) koukam, ze taky na cas nehledis... :)

        Horda - Profil | Čt 28.10.2010 20:10:48

        Kose >> ajo ještě je říjen

          bart.bm - Profil | Čt 28.10.2010 20:08:23

          Gučo >> já zas slyšel že neofiko rekord vody drží taky rakušák s kaprem 35kg o)) rakušáci snesou všechno o))

            Kose - Profil | Čt 28.10.2010 20:07:51

            Horda >> chyta se od 6h do 22h

              Horda - Profil | Čt 28.10.2010 20:04:56

              Pepin >> je tam aji ted' když se chytá od sedmi tak brzo ?

                Gučo - Profil | Čt 28.10.2010 20:04:42

                Omlouvám se zadavateli otázky za odbočení, ale včera jsem se tady u nás na severu bavil s kolegou a sdělil mi, že momentálně má kamarády na D6, kde pochytali pár krásných candátů a jeden rakušák tam údajně chytil candáta a to se podržte - 127cm a 16,7 kg. Tak se chci domorodců MRKařů zeptat, jestli o tom něco neví, zkrátka zda se to zakládá na pravdě. Dikec

                  ROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:04:33

                  Chci se zeptat zda je na téhle vodě stejná doba lovu jako na svazových revírech, a jak je to zde s dodržováním pravidel o kterých zde píše Horda.

                    synek - Profil | Čt 28.10.2010 20:02:27

                    Jezdím tam hodně často,je to krásná voda,když moc nechlastáš, dá se v noci chytat a hlídat,ryby
                    tam jsou,ale když to neznáš, dost se natrápíš. Dyje 7 je proti D6 prázdná voda.Nejlépe jet s ně-
                    kým, kdo to zná a pak se sám vracet a nečučet na prachy. Škoda že to už v neděli končí,ještě
                    listopad by to chtělo. Mnoho zdaru.

                      Pepin - Profil | Čt 28.10.2010 20:01:20

                      snoopyxl >> Je tam od 5.30hod. do 15hod.

                        Horda - Profil | Čt 28.10.2010 19:56:30

                        snoopyxl >> měla by tam bejt ráno cca od 7, jak se chytá podle řádu tak tam je, ale odpo tam bejvá tuším jen do 3

                          snoopyxl - Profil | Čt 28.10.2010 19:41:31

                          to vse vim,ja jen ze je svatek a potreboval sme si v te jeji chate neco koupit tak proto se ptam odkdy tam ma otevreny......

                            Kocháč - Profil | Čt 28.10.2010 19:39:42

                            Uragán >> pozdě

                              Pepin - Profil | Čt 28.10.2010 19:38:04

                              Uragán >> Já už jsem to letos zapichl :o( Chtěl bych v zimě zkusit Francii a 10.dubna valíme na Merenyi.

                                Horda - Profil | Čt 28.10.2010 19:35:48

                                cena povolenky jak uvedl Pepin, na den 200 na tejden 700, platí tu zákaz vstupu do vody, tak žádné brození, dál je zákaz označovat lovné místo, zavážet, zdolávat rybu z lodě, je to ptačí rezervace tak proto dost velký omezení, za tří jezer je naděje na nejlepší chytačku zde

                                  Uragán - Profil | Čt 28.10.2010 19:30:22

                                  Pepin >> jedu na Dyji k Podivínu od 9.11.

                                    Uragán - Profil | Čt 28.10.2010 19:28:12

                                    Pepin >> si pis, ja tady v prosinci koncim, tak jim dam pristi rok na prdel :-)

                                      Pepin - Profil | Čt 28.10.2010 19:25:25

                                      Uragán >> Já jsem tam co chvíla, vys... se na frantíky a dojeť na řízky ;o)
                                      ...ale až příští rok :o(

                                        Uragán - Profil | Čt 28.10.2010 19:20:35

                                        Pepin >> Bych dal zas nejaky rizky na 6-tce