- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie Richworth - worms
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVazy - Profil | Út 24.8.2010 23:37:58
NMuco - Profil | St 23.5.2007 20:28:57
NHorda - Profil | Út 22.5.2007 23:23:24
NKirt - Profil | Út 22.5.2007 22:18:59
NMaro C - Profil | Po 23.4.2007 22:10:35
Nsojka - Profil | Po 23.4.2007 20:26:19
NSp. - Profil | Po 23.4.2007 19:04:29
NKandat - Profil | Po 23.4.2007 19:01:48
NFilla - Profil | Po 23.4.2007 11:53:12
Nsojka - Profil | Ne 22.4.2007 21:26:22
NJiří 22 - Profil | Ne 22.4.2007 16:33:01
Začátkem sezony chytám tak 56 a v srpnu, kdy již experimentuju a používám na přihození i masovky, to příjde až 85. Jinak při vytažení opět upevním PVA cop a navzdory názorům měním po 2-3 hodinách i na háčku.
Jinak používám special milk nebo maple cream jsou sladké a stále účinné i po několika letech. Ale s postupující sezonou, kdy ryby fakt dobře berou přihazuji a jiné příchutě. A závěrem ještě jednu zkušenost. Počítej s tím, že pokud někdo z rybárů uvidí házet Boili, máš ho na fleku. Proto při počátečním vnadění házím hezky jednu kuličku za druhou ne celou hrst za sebou. Vypadá to nenápadněji a nikdo neví dost přesně co do vody lítá. Zde se totiž mezi lidi dost rychle dostalo, že tam kde se loví na boili, tam se ryby zdržují. Máme zde malé vody a tak házet 100 m není řešení. Přeji všem příjemný lov.
NFilla - Profil | Čt 19.4.2007 11:31:05
NSp. - Profil | St 18.4.2007 22:15:25
NKandat - Profil | St 18.4.2007 21:23:15
Nsojka - Profil | St 18.4.2007 21:19:18
A berou ho jen kapři, nebo to zkouší i jiné ryby, třeba ti otravní malí cejni? Je přece jen dost malé.
NKandat - Profil | St 18.4.2007 18:24:30
NNUMI - Profil | St 18.4.2007 8:37:29
NAďo - Profil | Út 17.4.2007 22:47:34
Nsojka - Profil | Út 17.4.2007 21:50:21
Nsojka - Profil | Út 17.4.2007 21:14:03
Nsojka - Profil | Út 17.4.2007 21:09:22
Sp.: Díky, tobě taky!
NKandat - Profil | Út 17.4.2007 20:34:28
Nsojka - Profil | Út 17.4.2007 20:24:41
Sp.: jo, dam ho na feeder heavy. Chodím tam teď na líny ale ty vytahuju jen na feeder medium, špičku u heavy jaksi nejsou ochotny ohnout. A abych se vyhnul divokým záběrům otravných malých cejnům, tak do vody poletí právě boilies.
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 17.4.2007 20:19:53
NSp. - Profil | Út 17.4.2007 19:55:02
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 19:50:25
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 19:34:13
m.kindl: nene, ještě chvilku vydržím:-)
Nm.kindl - Profil | Út 17.4.2007 19:20:21
NSp. - Profil | Út 17.4.2007 19:15:33
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 19:06:01
Nsojka - Profil | Út 17.4.2007 19:01:52
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 18:52:05
NSp. - Profil | Út 17.4.2007 18:20:01
Nobrisek - Profil | Út 17.4.2007 13:34:56
Ndownhillbiker - Profil | Út 17.4.2007 10:55:05
Nm.kindl - Profil | Út 17.4.2007 10:39:19
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 10:11:16
Nm.kindl - Profil | Út 17.4.2007 10:04:49
NMiras - Profil | Út 17.4.2007 9:53:27
Jozka: kolik 10 mm kuliček jsi skrmil za 6 dní? Nezajímá mě počet kulí, ale kg.
Nm.kindl - Profil | Út 17.4.2007 9:40:47
NMaxwell - Profil | Út 17.4.2007 9:32:12
Jinak je asi jedno na co tloušťák chytá,výsledek bude vždy stejný,.)))
Nm.kindl - Profil | Út 17.4.2007 9:22:29
NJozka - Profil | Út 17.4.2007 9:09:15
NJozka - Profil | Út 17.4.2007 9:07:46
NMaxwell - Profil | Út 17.4.2007 9:05:14
NJozka - Profil | Út 17.4.2007 9:03:26
NOlin - Profil | Út 17.4.2007 8:59:30
Kde to žije - kaprařina
13:06NKrátkodobá kaprařina x 9974
12:56NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5339
12:33NATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky














