Okuma - Power Liner PL 860

Nemáte někdo zkušenost s tímto navijákem?
Autor diskuse: karpík - Profil , 2.7.2007 kaprařina - náčiní, doplňky

dosec - Profil | Út 11.12.2012 17:52:20

Vanous >> taky jsem byl nějakej rok spokojenej a obhajoval je do krve,ale postupem času jsem měnil názor :-)
Ono někomu můžou vydržet i deset let.Bude záležet kolik toho vytahali a jak často byli používány,i když já je zas tak často jak bych si představoval nevyužíval.Ono by možná ještě chvíli vydrželi,ale opotřebení už bylo hodně znát.

    Chips - Profil | Út 11.12.2012 17:46:14

    Ahoj,mam dvě sezony 865 a neměnil bych.Šlapou uplně bez problémů za ty peníze bomba.Používám hlavně na vzvážku a nemůžu si stěžovat!!!!!!!!

      Vanous - Profil | Út 11.12.2012 17:43:36

      dosec: to já mám naprosto odlišné názory... Pořídil jsem 2 jak vyšli na trh a nikdy bych je za nic nevyměnil...jsem sněma naprosto spokojen. Nic jinčího nechcu

        dosec - Profil | Út 11.12.2012 17:19:55

        Majo8888 >> za ty love dobrý,ale ne na věky a ne supr :-) měl jsem tři hned co vyšli na trh a už bych nechtěl.Svou práci udělali,ale po pár sezónách začali chrastit a u jednoho mě odešel bait o sepínání baitu nebudu mluvit to je problém u všech i když stačí pootočit klikou a sepne.Prodal jsem dva ten třetí s posraným baitem mě leží doma.
        Takže shrnutí,na začátek dobrý,ale popřemýšlel bych jestli není lepší přišetřit a ušetřit :-) tím,že pudu do něčeho lepšího co déle vydrží.Otázka je co je lepší a co vydrží déle v dnešní době spotřebního zboží.

          Pallermo - Profil | Út 11.12.2012 16:15:23

          Barbusek >> cauky cauky tak jak .? jak zijeme .

            Majo8888 - Profil | Út 11.12.2012 16:08:00

            super kolovratky za malo penezhodne muziky mam je uz treti sezonu a v pohode

              Leorim - Profil | Út 11.12.2012 13:49:45

              Barbusek >> Tak ve srovnání s o hodně dražším Shimanem Xt-a lc medium-615gr a PL860-640gr si myslím že to nepoznáš těch 25gr-a to má spousta lidí i těžší model shimana (big)-a pokut nemá člověk ruce jak párátka tak to není problém můj názor..
              A ještě k tomu baitu a jeho opčasnému nedocvaknutí-psal si že ti to LongBow nikdy nedělá tak to máš asi dobré kusy protože spousta lidí co je vlastní psala že tento problém s nedocvaknutím baitu mají také....I já jsem vlastník LB už asi 8 let a dělají mi to od začátku-ale tohle je jenom detail stačí trochu pootočit kličkou a je to nou problémo...

                Barbusek - Profil | Út 11.12.2012 13:06:49

                karpík - >> Ahoj, tato Okuma (PL 860) je celkem dost těžká v porovnání s podobnými kaprovýmu navi těžší i o 200 g, což je už znát při manipulaci i náhozech, kdy mám pocit trochu rozhozeného těžiště celé sestavy - prut Chub Outcast, 2,75, 3,60m. Pocit při odhozu je asi takový, že to z ní nelítá víc než z jiných navijáků - spíš míň - zde nevím, jestli je to tvarem cívky nebo váhou celé sestavy. Bait se občas nezapne, což mi třeba stará Okuma LB nikdy nedělá, musím to tedy více hlídat. Při stahování a zdolávání je to ale paráda, brzda pracuje bezchybně a návin na jedno otočení kličkou je dlouhý, což oceňuji hlavně při rychlém stahování a zdolávání. Za ty peníze celkem dobrá koupě, za mě ideální třeba na vyvážku.

                  Leorim - Profil | Út 11.12.2012 12:35:42

                  Mám taky PL 860 první sezonu a jsem spokojenej za ty prachy super volba...

                    zaplosak - Profil | Út 11.12.2012 11:49:08

                    potřeboval jsem jeden naviják jakoby na štikovnicu, v ryb. potřebách měli tuhle okumu + scepter, předem jsem tušil že vemu sceptera ( zblbnutý zde z mrku) po ohmatání - vyzkoušení - jasná volba, okuma, mám ji půl sezóny a je v pohodě.....

                      David Fuzia - Profil | Út 11.12.2012 11:10:34

                      Okuma PL 865. Po pěti měsícich přestal Cvček cvrkat u baitu u obou kusu. Poslal jsem je zpět a do 14 dnu opraveno. Okuma Longbow , třetí sezonu začali chrčet při navijení.

                        zezi - Profil | Út 11.12.2012 7:00:55

                        zdarec, letos je mam prvni sezonu, sice pl865, ale maximalni spokojenost, neni nad cim vahat, bez do nich a uvidis sam

                          Pallermo - Profil | Po 10.12.2012 19:39:32

                          mam je spkokojenost ale prodavam :D distace surf mam taky jeden ten si nechavam ale prodavam z duvodu ze kupuji shimana

                            Rado Korec - Profil | Po 10.12.2012 19:33:07

                            Okumy pl 865 používam prvú sezónu. Len mi vadí pár vecí, veľmi veľký rozsah nastavovania cievky, citlivosť bairunerru, cvrček na baitrunnery mi odišiel a tá plastová brzda, tiež neni nič moc. Na druhej strane dobrá cena, solídny chod a dve kovove cievky. Teraz by som asi šiel do distance surf pro sú v akcii za 68 € a kúpil na to QD brzdu. To sú moje postrehy.

                              Matousak - Profil | Po 10.12.2012 19:23:26

                              p.rezna >> Omlouvám se, že reaguji na tuto diskusi takhle pozdě, ale zajímalo by mě, který z těch převododových poměrů je lepší? Díky.

                                WR-9 (štuker) - Profil | Út 7.8.2012 9:06:58

                                Giusepe1 >> od doby kdy jsem se stal státním zaměstnancem :-)

                                  VorelCarp - Profil | Po 6.8.2012 17:04:29

                                  Raději bych volil Okuma Distance Surf DS 80 http://www.tropicliberec.cz/big-pit/navijak-okuma-d​istance-surf-ds-80 jsem s nima maximálně spokojen.

                                    Dave ZR-7 - Profil | Po 6.8.2012 16:58:42

                                    Giusepe1 >> vysvětlil jsi to super , já to popsal jen tak obecně :-)

                                      Giusepe1 - Profil | Po 6.8.2012 16:54:07

                                      Vlček72 >> Dave ZR-7 - 6.8.2012 16:46:55 >> Otočením kličky se Bait vypíná proto je zespodu vačka která naráží na kolík.Tak je jasné že v této poloze nejde Bait zapnout a to u každého navijáku.

                                        Giusepe1 - Profil | Po 6.8.2012 16:48:49

                                        račet >> WR-9 (štuker) - 6.8.2012 16:32:39 >> Lukáši od kdy si na Okumy.