Okuma - Power Liner PL 860

Nemáte někdo zkušenost s tímto navijákem?
Autor diskuse: karpík - Profil , 2.7.2007 kaprařina - náčiní, doplňky

NDave ZR-7 - Profil | Po 6.8.2012 16:46:55

Ahoj používám jak 865 tak 860 a opravdu pohoda za ty peníze super navijáky! Jediná malá vada na by mohla být, že v některé pozici nejde zapnout bait,ale stačí pootočit trochu kličkou a je po problému. Nevidím to jako vadu-prostě se potkají kolečka :-).

    NWR-9 (štuker) - Profil | Po 6.8.2012 16:32:39

    za ty peníze fakt slušný mlejnky

      Np.rezna - Profil | Ne 5.8.2012 22:58:24

      Mám tyto navijáky ve velikosti 865 už nějakou sezónu a jsem spokojen. Je sice pravda že jeden přestal cvakat, ale žádné sekání či něco podobného jsem nezaznamenal. Dnes jsem dokonce přišel na jednu zajímavost. Navíjel jsem nové vlasce a na jednu cívku vlezlo asi o 50 metrů méně než na tu druhou. I uložení bylo divné. V zadní části cívky bylo jen asi půl cívky. Po prozkoumání obou navijáků jsem přišel na to, že ačkoli byli koupeny najednou a jsou stejné, jeden má převod 4,5 a druhý 5,8 : 1. Když jsem cívky přehodil na patřičné tělo, ukládání funguje tak jak má.

        Npeco - Profil | Čt 17.3.2011 9:42:34

        mari1300 >> mne sa paci viac power liner

          NPetanek81 - Profil | Čt 17.3.2011 7:23:33

          Zdarec, taky mám 865ky. Mám je teprve 2. sezonu,ale naprostá spokojenost. Je to na tobě,ale dle mého chybu neuděláš.

            NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 17.3.2011 7:08:40

            návin : na kovové - cca 465 metrů 0,285 na grafitové cca 420 metrů 0,30
            ps: asi nejsem tak náročný jako ostatní a proto jsem s těmito navijáky nadmíru spokojený.....

              NMIRAXD - Profil | Čt 17.3.2011 6:59:56

              já jich mám a 2 roky a spokojenost a ted jich chce si aj kámoš pořidit

                Npytlak - Profil | Čt 17.3.2011 6:20:24

                baitruner necvaká už 2x v opravě, občas se i zasekne když to člověk nejmín potřebuje jinak v pohodě

                  Nmari1300 - Profil | Čt 17.3.2011 2:43:49

                  peco >> nerozumim řeči tvého kmene...
                  rezu? jako vyhovujou?

                    Npeco - Profil | St 16.3.2011 21:53:40

                    mari1300 >> mne viac rezu power line

                      Nmari1300 - Profil | St 16.3.2011 21:12:49

                      je rozdíl v kvalitě a spolehlivosti mezi Longbow a Power Liner ???Nebo se dá říct, že jsou oba typy v daný cenový kategotrii velice slušné navijáky?

                      Rozhoduju se , které koupit, potřebuji 2x 30-ky na kratší pruty a 2x60-ky na delší(cca 3-9m).

                      Docela koketuju s myšlemkou ty 30-ky vzít Longbow, ale ty starší s dřevěnou kličkou a ty 60-ky Power Liner...

                        NVenatik - Profil | Po 12.4.2010 19:48:32

                        Vase zprava

                          NVenatik - Profil | Ne 11.4.2010 23:56:27

                          novaroma01 >> děkuji :-)

                            Nnovaroma01 - Profil | Ne 11.4.2010 23:54:24

                            Venatik >> Tak ať se zadaří.

                              NVenatik - Profil | Ne 11.4.2010 23:45:48

                              novaroma01 >> JJ díky ti z tvůj názor. Čím více příspěvků z názory bude,tím si udělám lepší obrázek a při výběru na to budu myslet.Je jasný,že si nejdříve osahám a pak se rozhodne :-)

                                Nnovaroma01 - Profil | Ne 11.4.2010 23:42:47

                                Venatik >> Hele,jak tady již bylo několilrát zmíněno,kolik lidí,tolik názorů.Nikdy by mně nenapadlo někomu něco doporučovat.Nakonec rozhodnout se musíš sám a za špatnou volbu vynadat taky sám sobě.Pouze můžu říct,mám je tři sezony,ryb vytahali hodně,dokonce i pár sumců,nebyly ani jednou v servisu a zatím nejeví žádné opotřebení.Dal sem za ně cca 3300 kč a kdyby uš vydržely pouze tuto sezonu,tak si myslím že se zaplatily.To je můj názor,závěr si udělej sám.Přeji šťastnou volbu. Pardon,ta cena je za dva ks.

                                  NMartimo - Profil | Ne 11.4.2010 23:33:00

                                  radsi nez PL bych bral spector...

                                    NVenatik - Profil | Ne 11.4.2010 23:29:40

                                    novaroma01 >> :-) v pohodě... Takže myslíš že ty navijáky jsou za ty peníze v pohodě jo?

                                      Nnovaroma01 - Profil | Ne 11.4.2010 23:27:01

                                      Venatik >> No jo,tak to pardon.Toho data sem si nevšimnul.Jo a mezi 860 a 865 je rozdíl pouze ve velikosti.Ale jestli by se daly prohazovat cívky,tak to nevím.Potom by právě mohl nastat ten problém s navíjením.Ono pořizovat si rezervní KOVOVÉ cívky je neekonomické.Stojí v porovnání s cenou navijáku docela dost.(něco přes 800kč)

                                        Ndjtomme - Profil | Ne 11.4.2010 23:24:14

                                        Po tom, co jsem se dočetl o těchto navijácích zde po forech, tak jsem si letos pořídil 865ky. Jsem na ně zvědav. :)