Okuma - Power Liner PL 860

Nemáte někdo zkušenost s tímto navijákem?
Autor diskuse: karpík - Profil , 2.7.2007 kaprařina - náčiní, doplňky

Venatik - Profil | Ne 11.4.2010 21:46:54

WhatWouldGeezesCatch >> Snad budu mít štstí a sekat se nebudou... Já zase četl že by mohl vzniknout problém ze skklápěním kličky,to je O.K?

    WhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 11.4.2010 21:43:42

    Venatik >> vsetko ok, okrem toho bajtu no :) mozno ti to ale robit nebude mozno je to kus od kusu ale uz som pocul o tom hovorit viacero ludi .. neviem no za ty prachy by sa to sekat nemuselo ..

      Venatik - Profil | Ne 11.4.2010 21:41:26

      WhatWouldGeezesCatch >> Jasný no,to je na prd a ostatní zkušenost mimo baitu? navíjení vlasce,atd... ?

        WhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 11.4.2010 21:38:51

        Venatik >> jakoze sa to sprajcne, musis prepnut pakou zatocit trochu a potom zasa prepnut na bajt, no proste stane sa to ked nepotrebujes a v tu pravu chvilu ked mas nervy na dranc :)

          Venatik - Profil | Ne 11.4.2010 21:37:19

          WhatWouldGeezesCatch >> jak seká?jako že chvilku nefunguje?

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 11.4.2010 21:35:47

            mam seka sa bajt uz bych to nekupil ..

              Venatik - Profil | Ne 11.4.2010 21:34:07

              Nějaké nové zkušenosti a postřehy na téma: naviják Okuma Power Liner 860 ???

                Forest 1 - Profil | So 22.12.2007 21:30:18

                Opravdu nikdo nic???

                  SAHIB - Profil | So 22.12.2007 15:28:17

                  kuci,jsou pěkný,já se rohoduju mezi Ulimate 5000,nebo 6000 a pak se mi líííííbí velice i tyhle okumy,nějak se nemůžu rozhodnout do kerýho jít....ta 865 ,jaké má propozice dle paírů,co to umí kuci...

                    Forest 1 - Profil | So 22.12.2007 15:05:40

                    Nejaka nova recnze,nazory a komentare o tomto navijaku??? koukal jsem ze se da poridit za podle me slusnych 1599 kc.Dekuji

                      joža 4 - Profil | Čt 29.11.2007 16:36:48

                      budu si kupovat naviják okuma Power Liner PL 865, PL 860 a chci se zeptat kdo ma tento naviják jestli je dobrý a nebo ne když myn napičšte mail col.black@atlas.cz

                        čpetr - Profil | Po 6.8.2007 12:44:06

                        Mám PL-860 přes 4-měsíce.Jeden jde na 100% a druhý půjde na reklamaci.Asi 2 z 10 nefunguje po překlopení baituner.Jinak spokojenost.

                          JONKY - Profil | So 21.7.2007 22:58:00

                          Měl tu možnost týden je testovat na Nových Mlýnech a šlapaly bezvadně. Dokonce zvládly i sumce 31kg a pár kapru okolo 85 takže spokojenost :-D

                            sumár - Profil | So 21.7.2007 22:12:26

                            Dnes sem se vrátil po týdnu z ryb a spousta kaprů kolem 10kg a dva 17kg a 18,5kg.Okuma šlapala jako hodinky.

                              Dzama - Profil | St 11.7.2007 15:16:11

                              Já jsem na doporučení prodejce/kapraře/koupil 860ky,protože na OKUMU neměl za posledních 5 let reklamaci a nelituji.Opravdu super kolovrat za super cenu.

                                Elis - Profil | Pá 6.7.2007 18:38:04

                                Také o nich přemýšlím, na první pohled mě zaujali, ale jak píše petrovo ma 1OO% pravdu kolik lidí tolik názoru. Nikdo tady o tom navijáku nemůže delat moc závěry, poněkud je jen chvilku na trhu. Ale můj názor je, je to okuma (mám s okumou dobré zkušenosti) tak bych se toho nebál. Jen co něco našetřím tak jdu pro ně:-)

                                  sumár - Profil | St 4.7.2007 18:23:06

                                  Mám 865 asi tři měsíce chodím skoro denně a zatím naprostá spokojenost.Nádherně to lítá.

                                    petrovo - Profil | Po 2.7.2007 16:15:02

                                    Kolik lidi - tolik nazoru ... I zde cosi je http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=2142

                                      JONKY - Profil | Po 2.7.2007 7:56:27

                                      Zdar, tak to je on okuma power liner pl. já ho mám ve velikost 865 a zatím si nemužu stěžovat!!