WCC-LAC D´ORIENT

Jaký je váš názor na tento monstrozní podnik v lovu kapru? Zučastnili by jste se toho, láká vás to? Nebo nato nejste?
Autor diskuse: JOKRS - Profil , 5.4.2007 kaprařina - revíry, cestování

NL.Č. - Profil | So 15.9.2007 23:51:49

Wer hat gewonnen? Gewonnen hat erstmalig ein französisches Team, welches mit einem einzigen Fisch von 22, 1 kg alles klar machen konnte. Herzlichen Glückwunsch an Frankreich, welches den ersten Heimsieg mit Jean-Pierre Becker und Yves Hauk feiern konnte. Der Sieger hatte vor kurzem bereits zwei Trainingswochen eingelegt und auch dabei einige Fische über 20 kg mit sehr wenig Futter und einem Schneemann fangen können.

Der zweite Rang ging an die erfolgsverwöhnten Engländer, die mit dem Team Johnson/Weatherley immerhin die Ehre verteidigen konnten. Dritter Platz dann für die Holländer Smith/Defloraine, die in der letzten Nacht noch einen Fisch von über 15 kg fangen konnten. Der Preis für den schwersten Fisch ging ebenfalls an die sehr sympathischen Franzosen, die ihr Preisgeld von 10.000 englischen Pfund mit ihrem zweiten Team teilten.

    NPali - Profil | So 15.9.2007 20:40:38

    Na to, že je to špičkové kaprárske podujatie, sú podávané informácie úbohé. Dúfam, že sa to zlepší.

      Nsnake - Profil | So 15.9.2007 18:49:33

      L.Č.-Samo sebou to já jim taky držím palce jak našim tak i kolegům z SK.Jinak nevíš nějaké další informace z WCC?Nebo spíš se tě zeptám odkud si zjistil tyto stávající informace? Díky

        NL.Č. - Profil | So 15.9.2007 18:31:36

        snake-Doufám ,že si nějaký český nebo slovenský team vylosoval místo,kde je reálné nějakou rybu chytit.Držím jim palce.

          Nsnake - Profil | So 15.9.2007 17:26:16

          L.Č.-Tak to je dobrá zpráva,konečně se ryby rozešly,škoda jen že mezi těmi cos napsal nejsou naši.Ale neva třeba se někomu zadaří.Hlavně že koušou.

            NL.Č. - Profil | So 15.9.2007 7:32:49

            Vorne liegt momentan ein französisches Team mit dem carp connect-Autor Jean-Pierre Becker mit einem Lederkarpfen von beachtlichen 22,1 kg (Sektor 1, Platz 10).

            Auf dem zweiten Platz nun ein englisches Team mit 15,4 kg (Team Johnson/Weatherley, Sektor 7/Platz 10), John Lilley’s Schuppi mit 11,5 kg ist inzwischen nur noch dritter (Sektor 2/Platz 4) und mit einem 9,3 kg Schuppenkarpfen kann sich ein weiteres englisches Team auf dem vierten Rang halten (Tough/Duncan-Dunlop, Sektor 3/Platz 7).

              NBachy - Profil | Pá 14.9.2007 13:50:37

              IvoD. - Už nic, už mi to jede.... :o)

                Nkikikoko - Profil | Čt 13.9.2007 17:00:43

                Mr.Stick - ®-viděl jsem z Labe 73 cm lína.

                  NMinnow67 - Profil | Čt 13.9.2007 14:40:34

                  Podle http://www.carp.de/berichte/2007/09/wcc2007/tag_3/index.shtml vytáhl team Buchelt/Krumm kapra, bohužel mimo bodování. Měřil prý 10cm :-) Jinak němci nehlásí žádnýho bodovanýho kapra. Cena za první bodovanou rybu je prý tudíž ještě k mání :-)

                    Nbill2 - Profil | Čt 13.9.2007 13:11:59

                    Nemáte chlapy někdo nějaké nové zprávy???

                      NMiras - Profil | Čt 13.9.2007 8:40:59

                      Řekl bych, že kolísání hladiny nemají na svědomí organizátoři, ale spíš vodohospodáři. Orient je protipovodňová nádrž a na podzim se pravidelně upouští. Tuhle informaci jsem našel přímo na stránkách vodohospodáře.

                        NMr.Stick - Profil | St 12.9.2007 23:00:23

                        Neuvěřitelná ryba - lín 70 cm ... pro mě osobně z kategorie snů.

                          NPetrasek - Profil | St 12.9.2007 22:56:37

                          Ondra (tloušťák), Petr Koch - panove tak to ja beru teleskopy po dedovi a jdu do toho s vama jestli muzu?!!! pokud nesezenu nikoho k sobe tak zalozim taem JA a JA:)) nebo jeste vnadil a nechytal by nebylo spatny jmeno

                            Nfair - Profil | St 12.9.2007 20:17:54

                            organizatoři moc dobře ví proč šoupou vodu a myslím že to chápou i všichni zkušení kapraři a proto těm chlapum co tam valčí smekám za tu výdrž v těch podmínkách.

                              NPetr Koch - Profil | St 12.9.2007 18:30:29

                              Ondra (tloušťák) - ® : jasně krutej seveřane :o) Pořešíme fajrunt a vyrazíme do toho buranova

                                NOndra (tloušťák) - Profil | St 12.9.2007 18:23:15

                                Ko-ko-ko-koch: Neřeš to strýcu.... příští rok sbalíme čemodan a sandále a pojedeme jim to tam ukázat :D

                                  NPetr Koch - Profil | St 12.9.2007 18:11:54

                                  A lidi co chytají na mělčinách mohou zbalit tábor a posunout se s vodou? U mělčin to mohou být desítky metrů. Jestli se může vyvážet na 250m, mohlo by to pomoci, jestliže to je o jedné rybě.

                                    NPvl - Profil | St 12.9.2007 17:41:13

                                    Ten metr bude zřejmě po břehu ? Snad ne sloupec ?