WCC-LAC D´ORIENT

Jaký je váš názor na tento monstrozní podnik v lovu kapru? Zučastnili by jste se toho, láká vás to? Nebo nato nejste?
Autor diskuse: JOKRS - Profil , 5.4.2007 kaprařina - revíry, cestování

NPavlis - Profil | Út 11.9.2007 19:21:26

Poslední zprávy ze závodu od týmu 008: Ryba se ještě nechytla, voda hodně klesá a větr se otočil směrem od nás, ale v noci jsem měl dva kontakty. Jakmile dostanu další info tak napíši.

    Ndelkim - Profil | Út 11.9.2007 16:59:05

    miras: dříve to stálo jiné peníze

      NPavlis - Profil | Pá 7.9.2007 16:03:50

      Posílám odkaz kde naleznete podrobné info o tomto závodě.
      http://www.worldcarpclassic.com/event/competitors.php
      Celkem je tam registrováno 100 týmů a z ČR je tam 10 týmů, to je docela bomba, držím palce a doufám, že někdo z nich zaboduje a ukáže, že v ČR jsou dobří kapraři. Co se týče pravidel, tak jsou trochu jiné než jsme zvyklí z našich kaprodromů, ale angláni to mají hodně dobře zmákmuté a ví moc dobře co dělají.

        NIvoD. - Profil | Pá 7.9.2007 14:53:31

        boilieman - ® Nevím..

          Nboilieman - Profil | Pá 7.9.2007 14:29:13

          ivo D ale melo by to byt jen 3 tym,y reprezentujici republiku ne?

            NIvoD. - Profil | Pá 7.9.2007 14:15:53

            boilieman - ® Myslím že to funguje tak že kdo zaplatí ten jede :-)

              Nboilieman - Profil | Pá 7.9.2007 13:49:19

              ivoD:no jo no ale nevis jak to je s ti m tesinakem on si vybora kdo pojede za cr?

                NIvoD. - Profil | Pá 7.9.2007 13:30:02

                boilieman - ®Těžko řict zaleží na hodně okolnostech.Loni se tam chytlo pár ryb.

                  Nboilieman - Profil | Pá 7.9.2007 13:12:55

                  ivo D:ja jsem koukal no jaky tip na vysledek??

                    NIvoD. - Profil | Pá 7.9.2007 12:56:13

                    boilieman - ® Záčína to 9.9 myslím do 16 .9 a jedou dneska večer.

                      Nboilieman - Profil | Pá 7.9.2007 12:50:46

                      jo a kdy tam budou??

                        NIvoD. - Profil | Pá 7.9.2007 12:36:46

                        boilieman - ® Nějaké info bude na www.czechcarp.cz vojta bude posílat nějaké aktuality a budou se tam vkládat.

                          Nboilieman - Profil | Pá 7.9.2007 12:17:09

                          ja bych do toho sel za 2 roky se tam chystame nevite jak ted vypada mik na mare???

                            NCarpnew - Profil | Pá 7.9.2007 11:59:36

                            Lukáš Krása tam byl před týdnem, mohl by ti dát nějaké info, sice nechytal, ale byl tam pracovně delat udajně rozbory vody.nebo se podívej na windguru

                              Nbill2 - Profil | Pá 7.9.2007 11:52:52

                              Miras:
                              myslel jsem jako počasí, počet týmů atd:-)

                                NMiras - Profil | Pá 7.9.2007 11:49:19

                                bill2: myslím, že je to zatím remiza, protože to ještě nezačalo:-)

                                  Nbill2 - Profil | Pá 7.9.2007 10:55:32

                                  Nevíte někdo jak to tam teď aktuálně vypadá???

                                    NBachy - Profil | Čt 6.9.2007 12:47:43

                                    Díky. :o)

                                      NMartin Matuš - Profil | Čt 6.9.2007 12:44:53

                                      Koukám, že Miras byl rychlejší

                                        NMartin Matuš - Profil | Čt 6.9.2007 12:44:32

                                        Myslím, že Team Runner je na takových závodech docela důležitý. V pravodlech je přesně vyspecifikováno, co smí a nesmí dělat. Např. řídí loď, shání rozhodčí pokud nejsou v blízkosti jejich sektoru ,,,,,,,,