Bio Salmon od KN...

Máte někdo nějakou zkušenost s touhle směsí ?
Autor diskuse: m.kindl - Profil , 23.3.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Foreigner - Profil | Čt 29.3.2007 19:25:50

MichalM: A co štiky berou? :o))

    Kuči - Profil | Čt 29.3.2007 19:24:56

    MichalM(štikař)O KN se nestarám, jen mě zaráží, že některý firmy se obklopují takovými živočichy jako právě tydle ti lidi.Jarda Kučera.

      MichalM(štikař) - Profil | Čt 29.3.2007 19:15:21

      Kuči: odkdy se staráš o toho "zloděja" KN???

        Kuči - Profil | Čt 29.3.2007 19:13:16

        Klika:Jirko částečná anonymita snese ledacos, jen by bylo od věci aby si Karel přečetl výroky těchto výrostků.Myslím že mu nedělaj zrovna dobrou reklau.Jarda Kučera.

          Klikař - Profil | St 28.3.2007 20:31:15

          Foxint - ®Koukám že se najde vždy nějaký věčný rejpal!

            Foreigner - Profil | Po 26.3.2007 23:48:58

            Foxint: Nenechám se vyprovokovat, promiň!

            Příští týden Bratislava! Přijede pan Taylor a bude moct zoodpovědět, pár dotázů, několik svých také přihodím.

            drobná poznámka: s SBS a panem Gutmanem nemám nic společného.

              Foxint - Profil | Po 26.3.2007 23:34:54

              Foreigner: on se k tomu ma jeste vyjadrovat ? Nebo jsi mu dal echo ze to zase ozilo :-) ty budes takova sojka jak z krakonoskejch pohadek zeee.

                Foreigner - Profil | Po 26.3.2007 23:27:29

                Foxint: no nevim nooo sahni si sam do hlavy. // beru na vědomí. Počkáme si sami na vyjádření pana Taylora ju? Možná budeme oba dva překvapeni. Na Tvé neustále narážky nereaguju. Chci aby byl příspěvek brán jako arogantní, protože on jím opravdu je :))))) chichi

                  Foxint - Profil | Po 26.3.2007 23:18:25

                  Foreigner: No nevim jakej je Gutman Gurman, ale asi ma dost silnej zaludek, kdyz dokaze delat takove veci :-) a spatna iformovanost, no nevim nooo sahni si sam do hlavy.

                    Rangemaster - Profil | Po 26.3.2007 22:12:28

                    MM: Pošlu ti to na meil. Jestli si to bral jako kopnutí, tak se omlouvám. Asi jsi to tak vzal, protože je Martin tvůj kamarád, já to jako útok nesměřoval.

                      Martin Matuš - Profil | Po 26.3.2007 22:07:03

                      Range: budu rád, pokud mi to pošleš. Jen doufám, že to nejsou informace z MRKu co se tu probírali, ale důkazy o pajcování, vyjádření KN, D. Taylora apod. Díky

                      P.S. M1 nemá samozřejmě s otázkou nic společnýho, ale když už si do někoho kopneš, musíš mít něco v ruce.

                        Rangemaster - Profil | Po 26.3.2007 21:56:13

                        MM: Nevím přesně jakou spojitost maj Karlovo koule a moje vykládání o "M1", ale něco o tom vim. Jestli chceš, můžu ti o tom poslat asi 7 stránek informací.

                          Klikař - Profil | Po 26.3.2007 21:43:58

                          Rangemaster: áááá další chytrák který pije vodu a káže víno.nech toho.Jinak neznám se s p.Gutmanem ale objednávám od něj zboží a jsem velmi spokojen,narozdíl od SBS.Kdysy jsem chytal pouze na produkty SBS ale od prohlášení p.Taylora že pokud budou čeští rybáři remcat kvůli M1 tak na nás podá žalobu jsem na tuto značku úplně zanevřel.Boili od K.N není špatné.

                            Martin Matuš - Profil | Po 26.3.2007 21:38:40

                            Rangemaster: Zajímavý, že po kauze "M1" je novým dealerem pro ČR zrovna Martin Gutman... :)))

                            Prosím tě oprosti se od toho, že chytáš na Karlovou koule a pak něco vykládej o kauze "M1". Byl jsi u toho, koupil jsi si ty koule? Líbí se mi tyhle "fundovaný" odpovědi

                              MichalM(štikař) - Profil | Po 26.3.2007 21:26:27

                              kaprr: to taky není podstatny, až mi odpovíš na moji otazku, odpovím i já.

                                IvoD - Profil | Po 26.3.2007 21:25:02

                                Dasty je ten borec co se foti u stojanu ???? :-)))))

                                  kaprr - Profil | Po 26.3.2007 21:23:27

                                  michalM (stikař): to neni podstatný, tak řekneš mi odkud ho znáš?

                                    MichalM(štikař) - Profil | Po 26.3.2007 21:19:21

                                    kaprr: od jaky jistý udalosti?:(

                                      LR - Profil | Po 26.3.2007 21:18:46

                                      kdo je dasty?

                                        kaprr - Profil | Po 26.3.2007 21:18:00

                                        michalM(štikař): od dřívějška už ale, ted sem od jistý události už moc nepíše!!!