Hledání ztraceného článku

Nazdar Chlapi, minulý rok jsem četl článek o využití želatiny /polotovaru/ při rybolovu.Želatinu mám, ale nemůžu najít ten článek.Prosím může mi z Vás někdo poradit kde se tento článek nachází.Předem moc děkuji
Autor diskuse: J.N. - Profil , 9.3.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

J.N. - Profil | Ne 11.3.2007 15:16:57

Loudo mockrát děkuju.

    izzi - Profil | Ne 11.3.2007 14:45:05

    Louda - ® - jj díky

      Louda - Profil | Ne 11.3.2007 14:19:11

      snad je to co jste hledali

        Louda - Profil | So 10.3.2007 18:52:00

        dobrá zejtra budu hledat

          pier - Profil | So 10.3.2007 15:40:16

          J:N ale ale koho to tu vidí mé bystré oko....já ti dám želatinu lumpe....nezapomeň se stavit ať to nějak rozseknem,zatím zdarec

            izzi - Profil | So 10.3.2007 11:30:19

            Louda - ® prosím i mě

              J.N. - Profil | So 10.3.2007 8:53:01

              Diky Loudo že ses ozvals.V každém případě bych byl moc rád kdybys mi to poslals.

                Louda - Profil | Pá 9.3.2007 21:31:11

                Pokud jsi to četl tak v kajmanu a napsal to asi Jirka Drahorád někde to mam pokud to budeš chtít tak to nekde najdu ale až v neděli zejtra jdu do háku a přijdu až večer.