Velcí kapři

zajímalo by mě zda je na severní moravě revír,kde není problém chytit kapitálního kapra.....?
Autor diskuse: KOULIN - Profil , 6.3.2007 kaprařina - revíry, cestování

NFishky - Profil | Čt 8.3.2007 10:13:21

Unca: divné? zkus na to jít od lesa a nehledej důvodu u tebe (který by se hodil :), ale u mě. Viděl jsi DVD, kdybys bydlel poblíž a vyčíhl si mě, tak ti místo připravím a ty si zachytáš. Neříkám že tohle uděláš, páč je to hloupost, na druhou stranu se najdou i jiní "dobráci" (třeba ti co mi posílají krásné SMS či e-maily...) a ti nějakou etiku či morální stránku věci řešit nebudou, takže dělám první krok a měním vše tak, bych tomuto předešel. Že jsem se zviditelnil? Možná, ale věř, že když platím v rybářství, tak platím to samé co každý jiný - tečka.

    NGe-MA - Profil | Čt 8.3.2007 9:42:11

    Myslel jsem si bláhově že tady najdu nazory na lov větších kaprů na Moravě ale tady se zase všichni dohadujou ????????

      NUnca - Profil | Čt 8.3.2007 9:34:41

      Fishky : Zdarec, hele podle mě máš právo chytat na co chceš. Na druhou stranu je fakt že mi to příjde poněkud divné. Celé tvoje DVD je o tom, že chytáš na velice levné boilí. S receptem si dělal velké tajnosti tady na MRKu, tvrdíš že si sním přechytal i kvalitní komerční boilí a nejednou takovej obrat. Nediv se že to někomu připadne jako že si se chtěl natočením DVDčka jenom zviditelnit.

        NFishky - Profil | Čt 8.3.2007 8:51:31

        Marsip: Kocháč

          Ncipa - Profil | Čt 8.3.2007 8:41:37

          KOULIN-co já vím tak se v loni na Tovačovskym jezeře chytnuli tva kapři kteří měli něco přes 18kg,jinak podle mě jich na sev.moravě moc nebude?

            NMarsip - Profil | Čt 8.3.2007 7:59:03

            Fishky: By mě zajímalo, kdo tuto změnu "zavinil", "esli mi teda rozumíš Jiříku"?

              NBachy - Profil | St 7.3.2007 15:15:12

              Fishky - Není se za co stydět. :o)

                NFishky - Profil | St 7.3.2007 14:53:40

                Bachy: joooooo, už mi to docvaklo :))) ale to bylo myšleno krapet jinak :)))

                  NBachy - Profil | St 7.3.2007 14:26:47

                  Fishky - Kdepak :o)) Mám uši jako rys.

                    NFishky - Profil | St 7.3.2007 14:20:18

                    Bachy: sis to pustil ze zadu, ne? :))

                      NBachy - Profil | St 7.3.2007 14:12:31

                      Fishky - Ty se směješ, ale já si tu větu v tom tvém dvd o případném sponzoringu pamatuju. :o))

                        NSla - Profil | St 7.3.2007 14:05:09

                        ja te jeste nevidel vubec, ty jsi prizrak:))

                          NFishky - Profil | St 7.3.2007 14:00:00

                          Sla: už jsi mě v něčem podobném viděl?

                            NSla - Profil | St 7.3.2007 13:51:38

                            fisky se chce asi fotit s v tricku xxxbaits:))

                              NFishky - Profil | St 7.3.2007 13:51:37

                              Boyscout, Bendík: ...padám smíchy :)))

                                NBachy - Profil | St 7.3.2007 13:51:25

                                Bendík - Nezoufej, taky chytám na levné. :o))
                                .... ale máš pravdu že ten obrat u Fishkyho byl docela fofr. :o)) Ovšem každého věc.

                                  NBendik - Profil | St 7.3.2007 13:47:46

                                  Fishky: rybí moučky? nepsal jsi náhodou jednou, že rybí moučky nepoužíváš, že v tom nevidíš smysl?
                                  Je mi samozřejmě jedno na co chytáš, ale zarazilo mě, jak se všude rveš za levné boilie a naráz komerčky. Tvé DVD se mi líbilo (fakt jiné než ostatní, konečně taky nějaké o praxi a ne reklama). Budu už zticha, jen jsem si myslel, že je tu konečně někdo kdo stejně jako já neholduje komerci a ty se za to i rveš a pak mě zklameš tímhle... Loučí se Tvůj zhrzený, zklamaný podražený fanda :-)

                                    NBachy - Profil | St 7.3.2007 13:45:22

                                    boyscout - Bingooo :o)))

                                      Nboyscout - Profil | St 7.3.2007 13:44:19

                                      No prostě fishkiho oslovil nějaký výrobce nástrah a nabídnul mu sponzorství. No a ted budeme číst, že nej jsou hotovky od (doplnit dle chuti) a že to levné boilie z minulé sezony byl jenom takový omyl na vývojové cestě kapraře ...:-)

                                        NFishky - Profil | St 7.3.2007 13:41:19

                                        Bachy: kdepak, je za tím něco jiné, ale to sem nepatří...