Velcí kapři

zajímalo by mě zda je na severní moravě revír,kde není problém chytit kapitálního kapra.....?
Autor diskuse: KOULIN - Profil , 6.3.2007 kaprařina - revíry, cestování

NDěda Gandalf - Profil | St 7.3.2007 13:40:17

Bendik : Podle mě se nevysmívá. Pouze předvádí, že je možné chytat i na levné koule, pokud tam někdo nezačne požívat něco lepšího. A ani to nemusí být vždycky pravda, že ho hned přechytá. Pro mne za mne ať si každý chytá na co chce.

    NBachy - Profil | St 7.3.2007 13:33:26

    Fishky - Já myslím že to je tím, že jsi viděl jedno dvd a uchvátila tě účinnost BigMiku. :o))

      NFishky - Profil | St 7.3.2007 13:26:31

      Bendík: ...a chytat jen na jednotlivé komponenty, které bych si míchal do své základovky můžu? Ony se doma špatně vyrábí rybí moučky... :)))
      Dr.Šulí: vysmívá se hodně :))))

        NDr. Šuli - Profil | St 7.3.2007 13:23:55

        Bendik:DVD jsem ještě neviděl tak nemůžu posoudit jak moc se vysmívá.

          NBendik - Profil | St 7.3.2007 13:20:15

          Dr.Šuli: Ano to jistě, každý může chytat na co chce, ale pokud někdo natočí DVD, kde se "vysmívá" komerčním směsím a poukazuje na levné boilies, tak mě pak překvapí, že když ten člověk napíše, že bude chytat na komerční boilies.

            NDr. Šuli - Profil | St 7.3.2007 12:51:02

            Bendik:Každej má právo změnit názor.Fishky chtěl jenom poukázat na to,že se kapři daj nachytat i na levné boilís,což minulou sezónu dokázal.Že bude tuhle sezónu chytat třeba na boilís za 800kč/kg?Jeho věc.Prostě chce vyzkoušet něco nového.

            Je to něco podobnýho jako kdybych musel chytat na žížalu a kolínko jenom pro to ,že jsem před pěti lety prohlásil že je to nejlepší nástraha.

              NFishky - Profil | St 7.3.2007 12:23:21

              ...šmárjá kapraři :))) že sem nedržel hubu :)

                NBendik - Profil | St 7.3.2007 12:21:35

                Fishky, Fishky, nechápu proč se tady rveš za levné boilies a pak nakonec s klidem prohlásíš, že budeš chytat na komerčky. By sis to měl v hlavě urovnat a pak sem psát své názory a ne pokaždé něco jiné. Jsi leda pro smích...
                Už se opět těším na tvé tvrdohlavé obhajoby furt dokola a i na to, jak po roce napíšeš, že stejně nejlepší jsou tvé levné boilie.

                  NYTONG - Profil | St 7.3.2007 12:05:28

                  Fishky: a tak mi se budem těšit teda na tvé druhé DvD - dobrou cestou :-)

                    NDr. Šuli - Profil | St 7.3.2007 11:47:50

                    Fishky: Všichni se chytnem za ruce a půjdem stejnou cestou.

                      NPetr H. - Profil | St 7.3.2007 11:41:21

                      Fishky: tak to taky čumím...

                        NBachy - Profil | St 7.3.2007 11:09:30

                        Fishky - Ani náhodou :o)))

                          NFishky - Profil | St 7.3.2007 11:04:21

                          Sla: už nechci vyčnívat z řady :)
                          Bachy: jdi do toho :)))

                            NBachy - Profil | St 7.3.2007 10:56:20

                            Fishky - Počítám že s tvými náklady na suroviny by jsi se dostal při velkovýrobě za předpokladu dobrého odbytu v pohodě maximálně na poloviční ceny trhu - a to i s dobrou marží. :o))

                              NSla - Profil | St 7.3.2007 10:53:48

                              Fishky: vzdyts psal ze naklady jsou 18Kč/kg. a co ten obrat o 180 stupnů ke komerčkám?

                                NFishky - Profil | St 7.3.2007 10:39:30

                                TomCarp: věřím, že si dokážeš lehce spočítat, kde by musela být cena /z nákladů na suroviny (30kč/kg)/ když připočítáš práci, náklady na výrobu a fakt, že kdo tohle dělá by z toho musel mít i zisk (no a seš +/- tam, kde ostatní :)))

                                  NTomCarp - Profil | Út 6.3.2007 19:52:10

                                  Fishky - ® si děláš prdel. A já myslel že uděláš z těch bobků komerčky a budeš konkurence,která srazí ceny:-(((

                                    NFishky - Profil | Út 6.3.2007 13:10:37

                                    Bachy: měním způsob lovu a musím bohužel (vzhledem ke své rostoucí pohodlnosti / asi stáří :) i nástrahu. Jinak bych u toho zůstal...

                                      NBachy - Profil | Út 6.3.2007 13:07:32

                                      Fishky - A tak pěkně jsi vykládal na tom dvd o levných. :o)) No já ti budu fandit, nedávno jsem si vymyslel naprosto supr receptík za 57,- na ty megakapry. :o))

                                        NFishky - Profil | Út 6.3.2007 13:00:36

                                        Bachy: "cé" je správně :))) asi kupovat, zkusit se má prý všechno :)))