- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská stráž
P.S. Ne že bych se chtěl stát RS, ale spíše pro zajímavost.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 17:45:58
[uzivatel odstranen] - Profil | St 28.2.2007 17:44:55
K tvému příkladu - institut náhrady škody dle obč. zák., pojištění, zajištění, smlouvy se státem, to vše se zdá být řešením. Je to stejné, jako když policajt zabere mé auto "ve vyšším zájmu" (pojem je nadnesený) a rozbije ho...:-)
[uzivatel odstranen] - Profil | St 28.2.2007 17:40:53
Pozastavme se nad slovem "užitečná" - i kámen je potenciálně užitečný, to je jedno, že ne zrovna pro mě. Například mobil není pro mého dědečka vůbec užitečný a přitom nikdo nepochybude, že jde o věc.
Druhý pojem - "ovladatelnost" - neznamená nutně, že ji musí v daný okamžik někdo ovládat, jen jde o vlastnost, která je věci vlastní, že jde nějak prostě ovládat.
Nelze zaměňovat nebo slučovat pojmy "věc" a "vlastnictví" (věci). Ryba ve vodě má svého majitele (MO, stát, soukromník, tojefukkdo), problém je určit, že právě tato ryba je moje. Z toho vznikla celá "akce" při náhradě škody, kdy náhrada nebyla přiznána, protože MO neosvědčila (ani fakticky nemohla) vlastnictví uhynulých (nebo vydrou sežraných) ryb.
Ještě podotýkám, že ryba, která se vytře ve vodě a z jiker se vylíhnou další ryby, patří majiteli původní ryby (podobně jako kůzlata u kozy v chlívku).
Tož tak...:-)
Miloš_Dia - Profil | St 28.2.2007 17:34:54
Seš dost starej na to abys už nebyl vztahovačný :-)) Já za mlada začínal taky s kaprem.
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 17:33:54
Miloš_Dia - Profil | St 28.2.2007 17:23:03
Na závist znám lepší kofry...
Zoufale si jezdím na ryby ven a nějaké požratelné virtuálně moje-ryby jsou mi zcela volné. Nejsem závislý na svazových socanských cenách povolenek a tak se klidně můžu vysmívat.
A pokud budou svaz hájit experti s tvým mentálním levelem, tak to bude prdel neskutečná.
Denny - Profil | St 28.2.2007 17:20:44
Japčák - Profil | St 28.2.2007 17:15:06
Trochu mě vadí Tvoje stať o kaprech (za ta léta ........) nikdy jsem cíleně kapry nechytal....
PS. Za posledních tuším 20 let se Jim cíleně vyhýbám, bohužel kontaktů i tak bylo mnoho :-)))
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 17:11:19
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 17:07:46
Denny - Profil | St 28.2.2007 17:02:09
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 16:54:01
Miloš_Dia - Profil | St 28.2.2007 16:53:56
OK, souhlas. "Členská základna" si demokraticky odsouhlasila lobbing při tvorbě zákona 99. V pořádku.
Členská základna je v některých ohledech ve sračkách. V pořádku. Má co chtěla.
Manipulovat - proč ?
Vysvětlovat - komu, Pyzdovi a podobným???
Komunikovat - budeme se zase "brodit ve sračkách"
Osvěta - k té je materiálu hafo. Pokud si chce někdo udělat vlastní názor, stačí mu k tomu umět číst a používat mozek. Pokud si ovšem za ta léta vysedávání na kaprech neudělal frontální lobotomii vidličkou...
Podle mého názoru je problém v nenažranosti Svazu - čmajznul místním organizacím dekrety, navalil si na sebe zákonem 99 téměř veškerou vodu, nadupal svojí členskou základnu téměř na 300 tisíc lidí.
Výsledkem jsou vyžrané revíry a Pyzdovo charitníci teď mají hovno. A ještě mají tolik drzosti požadovat pro svůj koníček podporu od daňových poplatníků, kterým ovšem obratem ruky střihnou nečlenské povolenky za exemplární lichva cenu.
Svaz (členská základna) si demokraticky čmajzla revíry a teď neví, co s tím. Je to suchý, vázne to v krku, ale kurva nepustí a nepustí.
Ať se zadusí, já na to kašlu, když demokraticky kvůli velkým očím chcípne, nic se nestane.
Denny - Profil | St 28.2.2007 16:49:24
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 16:42:29
Japčák - Profil | St 28.2.2007 16:39:49
Jak s ní manipulovat, co, jak To vysvětlit atd. jak s ní dál komunikovat, jakou osvětu zvolit, co vůbec s tím????
No, při nejmenším jsme alespoň někde u fylozofie.......
Demokracie v jádru - většina - menšina....
Takže se nedivme že u rybařiny (jinde To není pravidlem) je To takové jaké je...........
MRKnato - Profil | St 28.2.2007 16:32:12
Miloš_Dia - Profil | St 28.2.2007 16:21:17
strážníky sem netahej, ti mají dost své práce s bad parkováním ...
Kde to žije - všechna témata
14:26Rybáři a vinařství 927
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










