Mražené boili

Panové které mražené boili se vám nejvíc osvětšilo(Mikbaits,Nikl,Carp Devil Baits)
Autor diskuse: daniels - Profil , 1.2.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nliborcarp - Profil | Čt 1.2.2007 16:00:47

kikikoko-ten katalog je jednoduchej-velká gule a esence-z jaseterů-)))

    Nkikikoko - Profil | Čt 1.2.2007 15:40:03

    macin-pošli mi katalog a ceník))))))) dík)))))

      Nkikikoko - Profil | Čt 1.2.2007 15:05:42

      macin-Kde se dá koupit ten macin baits?)))))

        NAladin - Profil | Čt 1.2.2007 14:03:55

        Šuli:ty si hovado.....)

          NŠuli - Profil | Čt 1.2.2007 13:44:34

          Důkaz místo slibů.

            NAladin - Profil | Čt 1.2.2007 13:37:46

            Mě se osvědčilo Šulibaits.......to fakt chytá.

              NŠuli - Profil | Čt 1.2.2007 13:34:05

              maxwell:ta závorka je strašně omezená:-)))

                Nmaxwell - Profil | Čt 1.2.2007 13:28:32

                Šuli CTD :ty jsi to nečet o tý závorce?,.)))))))

                  Nmaxwell - Profil | Čt 1.2.2007 13:27:50

                  Kok:jedině se zeptej,jestli by tě nepřipsal do závorky,pak bys možná mohl trochu přihřát polívčičku,.)))))))

                    NŠuli - Profil | Čt 1.2.2007 13:27:16

                    Nejvíc se mi osvědčilo mražené boilís Moribundus Baits.

                      NKok - Profil | Čt 1.2.2007 13:23:33

                      maxwell - :)), já se tomu nedivím, já se tomu jen směju, byla to rychlá reakce na můj vtípek :))))

                        Nmaxwell - Profil | Čt 1.2.2007 13:13:49

                        Kok:autor otázky velmi demokratickým způsobem naznačil,ze kterých výrobců máte vybírat(uvedeno v závorce),takže se nediv,.)))))))

                          NJencek | Čt 1.2.2007 12:35:09

                          Samozřejmě Carp devil baits. Játra a brusinka.Teď mají nějaké novinky tak jsem na to zvědav.

                            NMichalM(štikař) | Čt 1.2.2007 12:32:51

                            Nikl to je to nej co mužeš u nás koupit nevahej!!!!:))))

                              Ncertbert - Profil | Čt 1.2.2007 12:24:46

                              jde vidět že si Karel udělal jméno gratulace!!!

                                Nflyman - Profil | Čt 1.2.2007 11:05:00

                                Nepouživám nic jiného, než Nikla, kterýmu pevně věřím a nemám potřebu měnit.

                                  Nvidlička | Čt 1.2.2007 10:55:40

                                  kup si ho tady, mají tam na veškeré koule 25% slevu celou zimu
                                  doporučuji osobně: Mik - ananas NBA, Nikl - oliheň a losos
                                  http://www.poki.cz/ryby/?s=kontakt

                                    NMarPit - Profil | Čt 1.2.2007 10:22:00

                                    Nikl- Játra&Octopus, MikBaits-Oliheň, Královský losos+Maso&Játra.

                                      Nšošon - Profil | Čt 1.2.2007 10:14:34

                                      Ježiši to zase bude rvačka (debata)
                                      Jinak chytám nejvíc na Nikla nemám potřebu to měnit.Chytá to :-))

                                        NVodník Kebule | Čt 1.2.2007 10:08:45

                                        Jednoznačně od Nikla mrtvá oliheň a nahnilý krab! To jsou moji smradlaví favorité...;o)