- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Násada potočáka , zarybňovací plán
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJan Miko - Profil | Ne 11.2.2007 12:26:02
Je pravdou, že rybářů je hodně, ale je také pravdou, že loví nerovnoměrně... např.chtějí rybu nejlépe před domem, a ne tam , kde je to pro ni nejvhodnější...
Nebudu se hrát s procenty, ale tady jde o plošnou změnu přístupu...aby-to nebyla jen neustálá úlidba ke členům(za jejich peníze), protože to se v konečném důsledku obrací pak proti členům vlastním...
Hrát se na dobráky je určitě jednodušší...
NRoyale with Cheese - Profil | Ne 11.2.2007 12:25:16
Viva la resistance !!!
NMiloš_Dia | Ne 11.2.2007 12:20:54
možná si nerozumíme...
Rozhodně NETUŠÏM, KDE jsi došel k názoru, že je pro mě Svaz konkurence.
V zásadě je mi zcela u prdele, jakou louži si Svaz sežene. Na Svazu jsem nezávislej, takže ať si Svaz koupí nebo pronajme nebo třeba s požehnáním poslanecké sněmovny ukradne co chce.
Nxycht - Profil | Ne 11.2.2007 12:15:04
Poptávka po rybaření roste a revíry nejsou nafukovací a co se může stát je to, že se po těch změnách, možná na některý revíry ani nedostanu i když disponibilních finančních prostředků bude dost - pak mi nezbyde než se s nima vyfotit a nebo budu donucen jezdit ven.
NJan Miko - Profil | Ne 11.2.2007 12:03:18
Tak se ohlas třeba ty mě..
Jinak plný souhlas.
Já to okno nerozbil(ba naopak)..možná jen jídelní talíř některého z těch "lovců" co pod záminkou elektroodlov si plnil domácí mrazničku...
To totiž nebyl odlov generaček(ten tam nikdy ani nebyl)...ale odlov násady,který se tam děje i v době tření na trdlišti
NRarach | Ne 11.2.2007 12:01:26
NPyzda | Ne 11.2.2007 11:31:36
NJan Miko - Profil | Ne 11.2.2007 11:12:12
Sakra- zase mluvíme o tomtéž a zase nás rozhodí nějaké lokální myšlení...Ti soudruzi jsou v tomto opravdu lepší..- ti totiž táhnou jen a jen za jeden provaz(a ono jim to funguje)
NPyzda | Ne 11.2.2007 11:03:53
NRoyale with Cheese - Profil | Ne 11.2.2007 10:50:46
NPyzda | Ne 11.2.2007 10:43:26
NPyzda | Ne 11.2.2007 10:30:45
NRoyale with Cheese - Profil | Ne 11.2.2007 9:24:22
NRoyale with Cheese - Profil | Ne 11.2.2007 9:12:36
M_d> neobviňuj mě z levicových názorů. Levicové názory jsou totiž ty tvoje - protože si doteď myslíš, že ČRS se podaří demontovat společným úsilím mas do rukou malých živnostníků a ve prospěch všech. A k tomu nedojde, protože ČRS se zprivatizuje celej a pouze ku prospěchu novýho monopolního majitele. A to je, pokud to nevíš, pravicová politika, v níž vítězí pouze "takzvaní" silní.
NRarach | Ne 11.2.2007 9:11:52
Navíc, je potřeba aby se muškaři dali dohromady, je nás málo a prakticky se nedokážeme dohodnout ani na základních principech, jak dál, ČRS naší nejednoty využívá a plodí další a další hrůzy, mimo Jihočechů, nakonec je Hladík hrdina, to co on a jeho grupa prosadí je velmi blízko, ideálnímu řešení pro svazové vody. Cintáním na netu a teď pán prrrrromine na verandě Anity se nic nevyřeší tuplem, furt stejní lidé a ..............., kam to vede vidíš podle nového RŘ. Je prostě potřeba oslovit širší skupinu lidí, něž jsou netaři.
Njindra - Profil | Ne 11.2.2007 0:14:00
Njindra - Profil | Ne 11.2.2007 0:05:43
Rok 2002-míra 23 cm, ale u Pd a Si.I tak to byla blbost.
NJan Miko - Profil | Ne 11.2.2007 0:00:05
Anální sondy jim nepřímo zasunujou všichni,třeba o tom ani nechtějí vědět...raději.
Jen se mě zdá,že rybáře se jim daří cíleně držet na uzdě. Asi to jsou ti správní lovci,když dokážou elegantně vláčet - tak početnou sestavu..
"Rozděluj -a panuj.."stále to platí!
A rybáře už rozdělí kde ,co..
Škoda,že je není tak lehké spojit...
Nevím proč tak moc někomu vadila ukázka elektrolovu očima vranky... když se jednalo o činnost v daném místě,kde tato metoda tam zlikvidovala původní stavy Po na 10%, já přitom netvrdím,že agregát není použitelný jinde a opatrně..
Prošlapávat trdliště v době tření s agregátem , aby byl lépe plněn osazovací plán (ti matečáci nejdou na vytření, ti jdou opakovaně do potoka jako ekvivalent násady...anebo 2002 všichni nad 23cm zabít...)Možná to ve filmu vyznělo trochu jinak,ale ledy to určitě spustilo...jen nevím,kde dojedou??proto ten seminář!
NMiloš_Dia | So 10.2.2007 23:32:06
O českém soudnictví není problém udělat si obrázek - Svaz není jediný, kde se nic po majetkovém převratu nezměnilo...
Což ovšem neznamená, že jim a podobným budu zasouvat anální sondy.
NJan Miko - Profil | So 10.2.2007 23:13:36
Proto třeba já je nutím na změny z důvodu "ochrany přírody",přestože "ochranáře" z duše nenávidím- protože jsou většinou kontraproduktivní...
Kde to žije - muškaření
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














