Koblov

Chceme se tam vypravit koncem dubna nebo v puli cervna. Mate od tam zkusenost s lovem kapru ? Poslete i FOTO. DIK
Autor diskuse: Blondak - Profil , 28.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

Ndraveček - Profil | Ne 25.4.2010 9:01:39

Kanis >> Jedu,tam poprvé a to na chatku č.6.Určitě se ozvu.

    NTOMtrinec - Profil | So 24.4.2010 22:14:20

    draveček >> Máš SZ

      NKanis - Profil | So 24.4.2010 18:41:20

      draveček >> Dik za odezvu at se ti dari a az se vratis prosim dej vedet jak to slo a jedes na chatku nebo pod bivak?Ja jsem tam byl loni a asi pojedu letos znovu ale az v srpnu.

        Ndraveček - Profil | Pá 23.4.2010 11:59:48

        Kanis >> Tak to bych taky rád věděl,asi tam nikdo nejezdí.Já jedu příští sobotu.

          NKanis - Profil | Út 20.4.2010 20:57:06

          Zdarec chci poprat kazdemu hodne stesti v tomto roce hlavne hodne vydarenych zaberu.A taky se chci zeptat jak to tam letos vypada?

            Nmigrific - Profil | Pá 16.4.2010 10:25:51

            draveček - měli by jsme jet na chatku číslo pět, je to naproti ostrova, pokud to je to číslo té chatky, pak dám vědět, jak jsme dopadli, a na co to bralo, ale to počasí nevěstí nic dobrého

              Ndraveček - Profil | Čt 15.4.2010 18:11:04

              migrific >> Tak pak dej vědět jak to šlo,na které místo jedeš?

                Nmigrific - Profil | Čt 15.4.2010 18:09:21

                jedu teď v neděli

                  Ndraveček - Profil | Čt 15.4.2010 17:52:00

                  Opravdu nikdo nebyl?

                    Ndraveček - Profil | St 14.4.2010 18:50:55

                    Ahoj byli jste už někdo letos,popřípadě jek se Vám dařilo?Já jedu 1.5. tak zháním nějaké aktuální info.Díky

                      NKanis - Profil | Ne 30.8.2009 12:34:05

                      radimbk >> Kamos tam byl pred 2 tydnama pod bivakem a docela dobre jim to slo ve dvou 40 kusu nej 90cm-17kg ale hodne jim spadlo

                        Nradimbk - Profil | Pá 28.8.2009 1:59:40

                        Neví někdo jak to aktuálně jde na Koblově?

                          Nrey - Profil | St 8.7.2009 22:31:48

                          zdenos >> Ahojky jasně byli jsem tam voda je trochu zvednutá asi 50cm vše v pohodě.

                            Noskus - Profil | St 8.7.2009 22:07:43

                            zdenos >> co jsem slyšel tak to bylo v poho.Odra nebyla tak velká.

                              Nzdenos - Profil | St 8.7.2009 22:03:59

                              Ahoj, nevíte jestli se povodně Koblovu vyhnuli? Nebo ho to vypláchlo?

                                Nrey - Profil | St 8.7.2009 20:42:16

                                Vase zprava

                                  Nrey - Profil | St 8.7.2009 20:41:56

                                  Jo jak se to tu píše prokrmit i pár kuličkammi boilii.

                                    Npleskis - Profil | St 8.7.2009 20:20:45

                                    Jak píše rey všechno zavážet a hodně krmit řepkou.Nejlépe spustit návnadu na dno a k tomu přidat krmení

                                      NKord@ - Profil | St 8.7.2009 19:50:17

                                      rey >> Hm.Tak to je hodně slabé!V pátek tam jedeme.Tak jsem zvědav jestli to bude brát.

                                        Nrey - Profil | Po 6.7.2009 20:29:37

                                        Kord@ >> Ahojky ted jsme se odtamtud vrátili moc to nebere byli jsem dva dny ve čtyřech lidech:Celkem 14 kaprů jen jeden pod 10kg. Nej 90cm 14kg.Hodně je třeba krmit všechno zavážet.Foto dodám.