dovo 2007

chtěl bych vyrazit v období květen - červen 2007 na týdenní kaprařský rybolov na orlík někam do okolí zvíkova, nejraději do soukromé chaty, blízko vody. máte někdo tip s osobní zkušeností ? ryby převážně vracím. díky za každou odpověď.
Autor diskuse: gogo - , 9.1.2007 kaprařina - revíry, cestování
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nvašík - Profil | Ne 21.1.2007 17:14:19

To jsem našel.Je tam napsáno 250m k vodě.Chtěl jsem osobní skušemosti.Byl tan někdo.Jsem to špatně napsal.

    Nvašík - Profil | Ne 21.1.2007 11:29:37

    Nemáte někdo kontakt na Pension svatá Anna-Zvíkov. Děkuji.

      Ngogo | Čt 11.1.2007 13:18:17

      radavu znám, chci něco klidnějšího. štědronín se mi líbí, jen bych potřeboval víc osobních praktických informací. chtěl bych vyrazit někdy květen-červen.

        Nmathas - Profil | St 10.1.2007 11:14:36

        zkus www.Radava.com. Ja tam jedu letos 1. tejden v cervenci. Uz podruhy. A s kaprama je to tam asi takhle. Kdyz berou tak tak si vyborne zachytas. A ne zrovna pionyry. Ale kdyz je zrovna blby obdobi bud zvedla voda atd. tak muzes delat vsechno co chces a nepomuze ti ani svecena voda. Ale zase o zabavu mas ostarano protoe cejnu je tam habakuk a docela peky kousci tam plavou. Je tam super socialni zarizeni. Uplne novy koupelny a zachody. Vyborne vybaveny chatky taky s novym zarizenim. Mohu jenom doporucit

          NDromi | St 10.1.2007 10:01:00

          zmínil si štědronín, našel jsem jej také ale pro letošek hodně obsazeno.Dobrý tip ,napiš něco víc o tomto fleku jak daleko zavážet, na jáké hloubce chytat začátek července,,jaký je je v dané lokalitě rybářský tlak mám na mysli jestli se před chatou může bez problému chytat atd.Prostě něco víc než je na inter.dík

            Nkaprrrrr - Profil | Út 9.1.2007 19:54:59

            Myslím, že hledáš Štědronín......chatičky přímo u vody, restaurace, koupání a dobrý rybolov.Ve vyhledávači napiš Štědronín a ono tě to mrskne na jejich stránky i s fotkama